bugün

Teni esmer *
çekilen ikinci klibinde tuğba ekincinin oynadığı şarkı.
mağazanın ortasın da bile dans etmeden dinlenemeyen süper şarkıdır.
acıtıyor güzelliğin, farkında mısın? tenin esmer ruhun sarışın. çağırıyorsun günaha sen şeytan mısın?
gerek sözleri gerek klibiyle alkışları hakeden teoman eseri. siyah beyaz klipte o kırmızı güller ne güzeldi öyle. bir de, tuğba ekinci hiç bu kadar şehvete susamamıştır herhalde.*
(bkz: teo yapıyo ya)
teomanın klipte tüm koridoru bir kadınla yerlerde yuvarlanarak sildiği şarkı.
ilk dinlenildiğinde pek dikkat çekmeyen ama 3. dinleyişimizde dile dolanan ritmi müthiştir. 2009 insanlık halleri albümündeki iç gıcıklayıcı parçadır.
teoman'ın içinde bir marilyn monroe barındıran adriana lima hayal ettiği şarkısı.
müziği ve sözleri birbirini tamamlamış olan, harika bir teoman parçası daha.
klibinde tuba ekinciyi görüp, şok üstüne şok yaşatan şarkıdır.
biraz faust, biraz ankara misket, biraz vaya kon dios, haliyle teoman... harika bir sarki olmus, tugba ekinci ise klipte harika. *
1 kereden fazla dinlerseniz beyninizin içinde çalan şarkı. valla bak. ''nanannannnnannana'' diye geziyosunuz bütün gün. önemli bi sınavdan önce dinlemeyin. bütün sınav boyunca ''nananana'' diye diye çözdüm soruları, zor soru çıktı soruya içimden ''acıtıyor güzelliğin farkında mısın'' falan dedim.

öyle de değişik, orjinal bi sınavdı benim için. *
şuan tam da şu saniye konuştuğum adamla muhabetime çok güzel giden şarkı. arka fon için biçilmiş kaftan.
ruhun kızıl versiyonu yazılsın istediğim şarkıdır.
teoman'la beraber umursamaz bir havayla söyledikten sonra kendinizi beş bin kat daha iyi hissettğiniz şarkıdır. özellikle
"acıtıyor güzelliğin farkında mısın?" ve "nanan nannan nannan nannan nannan naaaaa" kısımlarında. tavsiye binlerce kez tavsiye.
şarkı güzel ama klibi çok erotik. klipte kucaklarda dolaşan beyaz tenli hatun şaziment yakupoğlu'na çok benziyor.
şarkıdan anladığım tek şey: esmerlerin inanılmaz ateşli olduğu. özellikle nanan nanaaa nanana nanaaa kısmında içim gidiyor! *
teoman abimizin kondom tuğba ekinci'nin ardından koridorlarca süründüğü klibe sahip süper şarkı.
tuğba ekinci'nin başarabileceği en iyi şey olmalı bu klipte yer almak.

'çağırıyorsun günaha sen şeytan mısın?'

defalarca dinlenesi.
bu adam bu andropoza girmiş, her an seks seks seks diye bağıran haliyle daha çekici, daha seksi. yeriz biz seni. şarkı mı? şarkı fena kışkırtıcı. hani axe reklamı vardı eskiden. çirkin bir herifle fıstık gibi hatun sırf adamın axe kokusu yüzünden sevişiveriyordu asansörde. darmadağın çıkıyorlardı sonra. bu şarkı adamı bu hale getirir işte.
-çağırıyorsun günaha sen şeytan mısın?
Sözleri insanı başka diyarlara götüren , insana geçmişini özleten(en azından bana) güzel bir Teoman şarkısı. Acayip bağımlılık yapıyor ayrıca. Hele ki " nanan nan nan nan nan na " diye mirildanilan kısım.
tenin esmer ruhun sarışın kısmı alıp götüren şarkıdır.

(bkz: teşbihte hata olmaz)
teoman'ın sekizinci albümü insanlık halleri'nin dört numaralı hit şarkısı. albümün öne çıkan şarkılarından biri olmasının yanısıra kariyerinin de en önemli parçalarından biri olmuştur. 2010 yılında en çok dinlediğim şarkılardan biridir. yaz ayları bu şarkı ile geçmiştir.
teoman cığımın bana yazdığı şarkıdır. *
--spoiler--
acıtıyor güzelliğin farkında mısın?
tenin esmer, ruhun sarışın.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=4YEP0mXorC8
buyrun buradan dinleyin güzel bir teoman şarkısı.

--spoiler--
tenin esmer
ruhun sarışın
çağırıyorsun günaha
sen şeytan mısın
tenin sıcak
tenin kıvrak
ruhun sarışın
--spoiler--