bugün

Potansiyel sozluk yazarı.
açtığım başlığın altına arka arkaya 4 entry biden girmesiyle dikkatimi çekmiş, kendisini yalnız hisseden yazar * * *
"böyle biri nasıl yalnız bırakılmış? bu işte bir terslik var. bu dünyada her şey ters zaten!" diyerek isyanına katıldığım yazardır.
kültürlü, bilgili, aşmış bir müzik zevkine sahip, güzel entry ler giren ikinci nesil yazar.
ağustos ayında bir ricasını elimde olmayan sebeplerden dolayı yerine getiremediğim, inşallah seneye olur dediğim yazardır. oldukça değişik bir kişiliğe ve güzel çizimlere sahip kardeşimizdir...
benim zorla sosyal etmeye çalıştığım tatlı sempatik yazar. celibonlarını götürdük tek laf etmedi lan. öyle şirin. zirvede tanıştığıma memnun olduklarım en çoklarından. ha bir de yardım sever. mesela bana site isimlerini ve programın ismini verecekti. dikkat edersen di li geçmiş zaman...
(bkz: köse yazari) * *
celibonları cebinden paket paket çıkaran insan bir köşede durup bizleri izledi zirve boyu, gözlerinin rengi de pek güzel, tini mini celibon insanı.
(bkz: ben sana demedim mi yanında gelirken jelibonların olsun)*
sohbeti zevk veren kisi. ayrica sozlukteki degerli yazarlardan.
(#2445622) entrysiyle çok bahsi geçmeyen bir konudaki görüşlerini açık açık dile getirmiş. başkaları gibi "aman düşüncelerimi öğrenmesinler yargılarlar beni ben en iyisi mi sadece espri yapıyım" dememiştir. görüşü ne olursa olsun açık sözlülüğünden dolayı tebriği hak eder.
genç yaşına ters orantı ile oldukça kaliteli şeyler ortaya çıkaran gitarist yazar, ilçedaş *. yakında canlı da izlicez. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar