bugün

hak edene hak ettiği gibi davranmasıdır. kendisini tebrik ediyorum.

bakın hala

--spoiler--
Bu zihniyet çok ilginç. Mehmet Şimşek’i teklif ettim. ingiltere’de o zaman Mehmet Şimşek. Buna da “Olmaz” dedi. E dedik, “Sayın Cumhurbaşkanım niye olmaz?”. Yok, “Olmaz” dedi. “Mehmet Bey’in eşi başörtülü değil” dedim, Amerikalı. Şimdiki eşi değil, eski eşi. Sonra Merkez Bankası’nın içinden biri başa geçti.
--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/2...erdogan-manisada-1698425/

hikayesini anlatıyor. bu hikayenin ilk versiyonunda "allah allah! acaba mehmet bey'in eşini baş örtülü sandığı için mi olmaz diyor diye düşündüm" detayı vardı. şimdi "düşündüm" "dedim" olmuş!

peki "Sonra Merkez Bankası’nın içinden biri başa geçti." dediği kim? durmuş yılmaz! eşinin durumu nedir? baş örtülü! onay veren kim? ahmet necdet sezer!

yaptığı bu saptırmalar bir yana, kafasını türbana taktığı için hep türban eksenli düşünüyor veya karşısındaki kazlara böyle konuşuyor. tabi "mesele mehmet şimşek'in ingiltere vatandaşlığı ve karışık ilişkileri olmasın diye düşündüm" diyemiyor.
fakat hakkını vermek lazım iyi yoluyor.
yandaş basınla el ele devam ettiği icraatıdır.

http://odatv.com/takvimin...kim-cikti-0603171200.html

oh olsun, müstahak bu bidon kafalara...
profesyonel ekibiyle birlikte hakkını vererek becerdiği iştir.

senaryoyu güzel hazırlayıp, hiç aksilik olmadan sahnelemeyi pek iyi başarıyorlar:

(bkz: akp nin hollanda karşıtı reklam filmi)
faiz lobisi, vaiz lobisi diye çocukların bile inanmayacağı yalanlara inandırabilmiştir. bunda en önemli etken tabi bu insanların kafasının dinle mahvedilmiş olmasıdır.
kendisinin hic bir sucunun olmadigi mevzudur. kaz yerine konmak istenen milyonlarca insani gorunce yapmasi gerekeni yapmistir sadece. Otesi yok hangimiz boyle ayakta uyutulmayi bekleyen milyonlari bulsak aynisini yapardik herhalde. Bu kadar igrenc sekilde olmazdi tabi ama yapardik yani..
hakkını vermek lazım adamlar çalıyor ama iyi de kaz yoluyor.

içimizde gurursuz çok miktarda kendini halk olarak tanımlayan bir sürü olmasındandır.
seçmen ay şimdi bunlar giderde başkası gelirse bizim eve erzakı kim yollayacak ayooll

dediği sürece kaz değil bir baba hindi.
Rte'nin ülkeyi kaz yerine koyması dersek daha iyi olur ya da koyunda olabilir ?