bugün

15 yılda bir tane bile fabrika açmayan adam mı iyi lider oluyor. Hadi lan oradan.
görsel
günün delisi de kendini gösterdi..
Birinin heykeli küba da bile dikilirken ötekini kimse siklemiyor, memleketine bile almıyor, koyunda çıkmış burada r-t-e-e-e-e-e!!!!!! diye meliyor.
görsel
görsel
Kesinlikle doğru olan bir şey. Bu gerçeği görmek istemeyenler meyve veren ağacı taşlıyorlar.
Kaldırılma konusunda gayette iyidir.
yadsınamaz bir aptallıktır. alakası yoktur,

ağzımızı bırakıp götümüzle gülüyoruiz

biiiirrr kiiii üççç

muhahahahaaaa....

edit- paşa kaç kere- ben geriizekalıyım, beni kandırdılar, demişti?
kardeş, bu nerenin fıkrası?
nereye doğru gülelim?
Ilk entry isini göremedigim başlık!
Doğru! Birisi Yunan askerini denize döktü, diğeri ise Türk askerini, kışlaların önüne iş makinası çekerek kışlalara esir etti.
çok doğru

atatürk bizi dünya 2 ci si yapamamıştı

ama akabe bizi dünya 2 ci si yaptı

konu yolsuzluk ve rüşvette olsa

2 ci miyiz ? 2 yiz

dünya 2 ci si mi ? dünya 2 ci si.
Sirf insanlari kiskirtmak icin acilan sikimsonik bir basliktir.
sen sıkışmışsın, peklik amip beynine vurmuş! bir müshil al, helaya git, rahatla, sonra tekrar bir düşün...
(bkz: yav he he)

Kemalist değil, atatürkçüyüz ayrıca.
Atatürk hep görüşünün arkasındaydı. Önce teröristlere destek verip oy kaybetmeye başlayınca teröristleri kullanarak oy kazanmaya çalışmazdı.
Bunu kıyaslama yapan herkes orospunun evladıdır, kısa ve net. Amına kodumun ibneleri kendisi karpuz götlü karısına altın yatakta kayarken millet dışarda açlıktan ölüyor adalet bumu, hepsini geçtim yarrak kafalılar 1 asır var aralarında dönemin şartları denilen bir olay var, olm ruhunuzu sikeyim neyin yükselişi, ülke yarrağı yedi amına koyim cebimde 20 tl var iki kilo et alamıyorum. kara delik gibi her geçeni içimize alıyoruz ülkede ne bombacısı bitiyor ne yobazı
Rte yi peygamberle kıyaslayanlar var Atatürk de kimmiş. Ülkenin yarısı olmuş koyun sürüsü. Diğer yarısı da kendini tilki sanıyor.
ak koyunlar kabul ettiği yalan.
Daha demokratik olduğu gerçektir. Yadsınamaz.
Doğru olan bir gerçektir.

Atatürk türkiye'nin osman gazisi,rte ise türkiye'yi yükseliş devrine geçiren fatih sultan mehmetidir.
Allah demenin , oy toplayabilmenin yani Platonun deyişiyle türeyen bir tür demogoglaşan bir başbakanın sevenlerinin düşündügü 10. dereceden hayal mahsülü olaydır.
Ajdar da Frank Sinatra'dan daha iyi bir şarkıcıdır. He canım he gülüm hadi yat bakiyim artık sen...
hangi konuda olduğuna göre gerçekliği değişecek önerme.örneğin, yalan konusunda daha başarılı bir lider olduğu doğrudur.

not:sen kalk vatanı satmış kendi rahatına bakmış padişaha karşı gel, o büyük oyunu artık gerçekleştirmiş olan büyük güçlere karşı canını dişine tak, memleket için ne gerekiyorsa yap sonra itin biri kalksın seni sıradan bir başbakanla karşılaştırsın... yazık.
Lan olum kucuk portatif bak bir tez atilmis sen cevap ver diyerk konusmami sonlandirirken azicik vicdan saibi olun o zaten gosterir yolu.