bugün

bunca pısırık cumhurbaşkanından sonra allah bize böyle bir reis nasip etti ya, daha ne isteyelim?

sen kimsin lan şerefsiz general. senin için tankların altına yatacak kaç kişi var piç?
alıştığımızdır.

(bkz: putin)
sucukçu muhasebecisi'nin her zaman olduğu gibi boş boş konuşmasıdır.

kapatabiliyor musun incirlik'i? kapatamıyorsun! cesaret edemiyorsun! edemezsin...
iyi demiş valla ağzına sağlık.
abd genelkurmay başkanı, yani 15 temmuz darbe girişiminin en üst düzey yöneticilerinden biri türkiye'ye geliyormuş.
ne yüzle lan? ne sıfatla geliyorsun lan it?
bunu iner inmez ters kelepçeyle gözaltına almayan devletin de ta amk.
bu iti karşılamaya 2 çavuş 1 onbaşı gönderin.
kimilerini zevkten erekte eden olaydir. hayretle izliyoruz...
14 yıldır abd köpeği olan bir insanın rusya'ya yürümesinin ön hazırlığıdır.inanmayan ağustos'u beklesin.evet.
Reis'in kükremesinden sonra abd genel kurmay başkanı pazar günü Türkiye'ye gelme kararı almış.
görsel
http://www.takvim.com.tr/...baskani-turkiyeye-geliyor

şimdiye kadar yaptıkları tüm darbe girişimleri başarısızlıkla sonuçlandı. panik oldular halkın darbeyi püskürtebileceğini hesap edemediler. abd li genel kurmay başkanı muhtemelen anlaşmak için geliyor. elbette ki bu işin görünen yüzü olacak aslında amaçları her zaman olduğu gibi Türkiye'yi tuşa getirmektir.

belki de geldiğinde yakın arkadaşları olan darbecilerle görüşmek isteyecekler. bu durumda devletimiz gerekli tedbiri alacaktır.
"Gider yapmasını sizden öğrenecek değiliz".
Haddini bil, doktrini ile dış politika yürütmek. Generalin rütbesi, mevkisi ne, niçin bunu söyledi. A haber olduğu için açmadım valla.
Adam haklı beyler dağılın.
Hanimzadeler tarafindan "Kiskici cimhirbiskininin siviyisini bik" seklinde yorumlanmistir. Ahaahaha.

Yürü be reis. Bu millet seninle.
yurt içinde kükrerken "sen kimsin haddini bil haddiniiiiii" yurt dışına çıkınca "imiriki bizim mittifikimizz ihihhii" şekline dönen söylemdir. yıllardır uyanamadınız nasıl hayatlar nasıl kafalar yaşıyorsunuz ya.. adam çark etmenin kitabını yazdı hala reis şöyle koydu reis böyle söyledi. bu ülkeden bir şey olmaz arkadaş arpa boyu yol alamayız bu kafalar ile..
Yarın özür diler.Sözde atar yapıyor dikkat çekmek için.
tutmayin reisimi, bu aralar kafasi bozuk onun. stres atsin yoksa bize patlar.
görsel
Yapar benim reisim. <3

görsel
olur öyle

daha evvelde putin başkana ayarı veriyordu

(bkz: kavas demedim kalas dedim)
"Temasta olduğumuz komutanlar hapiste" diye açıklama yapan şerefsiz abd li generale, cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu giderdir.
"Sen kimsin, haddini bil orospu çocuğu" demiştir.
http://m.ahaber.com.tr/gu...abdli-generale-sen-kimsin

Not: orospu çocuğu kısmını ben ekledim. Çünkü cumhurbaşkanımızın böyle düşündüğüne eminim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar