bugün

Nicki sorgunlu olduğunu işaret Ediyor.
Kendisiyle ilgili tam 2 yıl önce girdiğim entry (#39328057)

Bakalım hangi nickle geri dönecek sayın rotschild ceo'su:)

Bu arada traveler'a bugün mesaj atıp nick nick sayarak bu çükübikin yediği bokları anlattım. Traveler dün geceki entryleri sildi ve şimdi de hiç sesi çıkmıyor:)
bir gün 69 model bir mustang'in koltuğunda otururup güneşin kanyonların ardından batışı sonrasındaki kızıllığı izledikten sonra gözlüğümü takıp kontağı çevirmemle başlayan sürecin sonrasında ceketimin sol iç cebine uzanıp çıkarttığım eski bir mataradan içtiğim viskiyi umursamaz bir şekilde yolun kenarına fırlatıp sağ kolumun tersiyle ağzımı silerek teybin ucunda duran kasedi yuvasına ittirip üstüne zippo ile bir sigara yakarak gazı kökleyip baştan sona yalayacağım yol.
Zamanında çok kalbimi kırdı. Abberline’ nin beşiktaş’ ı donuza eklemesi diye başlık bile açtı. Hala kırgınım kendisine.
Uzun bir süre daha görmek istemediğim yazar. Küstüm. Gıcık...
bu linkte güzel bir dille anlatılan, amerikanın en uzun yolu. http://reklamkap.com/tanitim/route-66_54.html
benzin company franchising kafelerinin dekorunda yer alan bir simge.
Neden silik yediğini merak ettiğim yazar.
Yapmayın etmeyin yahu. insan bari açıklama yapar. Bu kadar mı boş beleş iş yapılır?
Nasil silik yaparsiniz yazari.
Halbu ki ben evlenme teklifini kabul etmistim. Neden bole yaptin yazari.
Sevdiğim bir yazardır mutsuzken moralimi yerine getirmiştir.
görsel

Bak ben böyle evlilik tekliflerini yemem yakışıklı.
görsel

Evlilik teklifini kabul ediyorum bole selere gerek yok.
Sırp domuzu.
En son 23nde yasam belirtisi gosteren yazar. Yasiyor mu merak konusu.
Kendi başlığın altına entry giren ilgi meraklısı yazar. sürekli herkese mesaj atıp sayfasından çıkmamalar? Bu arada eğer kadınsanız kendisiyle muhattap olmayın çünkü kendisi her boşlukta kaldığında her kadına yazan tiptir nerden mi biliyorum kendisi sözlükte biriyle findirgesirken birden ayrılıp bana yürümeye başladı eee bizde yolunu verdik yollar uzmanına.
sözlüğün sevilen, sayılan yazarı.
Sözlükte sevdigim saydığım yazarlardan.

Anne babamla konuştuğumdan daha çok konuşuyoruz kendisiyle. Abimden daha çok görüyorum yüzünü.

Bir gün ben hamdi bu kardeşim şükriye'nin telefonu numarasını çok güzel yapcam gör bak.

Sevgileerrr.
Açık artilamaya doymayan yazar. Tişikkirlir.
Sözünü tutan yazar. Tisikkirlir patron.
Hahahahahahhahaha hahahahhaha hahahahah

Su çiçeği olmuş yazar. Hahahaha hahahaha.

Küçükken teğet geçmiş demek, koca adam su çiçeği olmuş hahahahahaah.
kızı kadar tatlı olmayan yazar. kib *
entrylerini çok içten ve samimi bulduğum yazardır. parti kur oy verelim.
Kendi kopyası bir ufaklığı kucağına almanın ikinci yıldönümünü yaşayan bir yazar.

Baba gibi baba..

Nice yıllara.
Sözlükteki bir kaç ilk arkadaşımdan biri, hatta nikini söylemeyeceğim ama ilk sayfa nikaltlarımı sağ olsun kendisi döşemiştir, şaka maka yıllar oldu.

Bugün kuzucuğunun yaş günü, tam benden bir gün sonra, boğa burcu kuzusu, daha dün gibi hatırımda doğduğu zaman. iki sene olmuş bile.

Nice yıllara.

Hayırlı uzun ömürler dilerim.
avcılık aşığı bir yazar.
yine ava çıkmış rastgele.
takipteyiz efendim severek!*