bugün

y.m.t. şarkısı

"kendi ellerimle gömdüm seni.. inanmayan ellerimle.. ahhh rosa"
(bkz: gül)
(bkz: mona rosa)
(bkz: rose)
isp. pembe
ecayip heyvan: yeni bir sözlük neferi.

peynirciks: koştursun efenim sözlükte.

tu kaka bana: hoş gelmiş yazar.
pazar günü kpss'de başarılı olması için dua edeceğim yazardır.
kitaplarımı filan istedi, hep kitap araklıyorum filan dedi sonra da. korktum. vermem. ben bu şahısı çok senelerdir tanıyorum sözlük. bunu neden dedim bilmiyorum. o zaman bi de şunlar mı demek istedim: slm, nbr, jnms?
yıkar geçerdir. hesap sorandır. haklıdır.
sohbeti hoş bir nesildaş kendisini bu sözlükte görmek güzel.
keçiboynuzu kaynatıp içtikten sonra öksürüğüm hala kesilmemiş olursa, kapısına dayanacağım yazar.
aşk acısı çektiği yüzlerce metreden belli olan yazar.
(#10876385) aslan gibi bir kardeşi olduğunu samimi bir dille aktarmış olan yazardır.

bu arada samimi ve içten olmasının bedelini ağır ödemesi muhtemeldir. elimde bazı sırları bulunduğundan ayağını denk alması gerekmektedir.

ayrıca; (bkz: la vie en rose).
rüyası an itibariyle gerçek olan yazar. *
an itibariyle atar yapıp geceye karışmıştır.
dünyanın daha fazlasına ihtiyaç duyduğu cinsten oldukca yufka yürekli bir yazar. tanımam, etmem. bir kaç entrysini okuyunca bunu kolaylıkla anlıyorsunuz.
hayatımda gördüğüm en kötü kalpli, en nefret edilesi, en itici, en yalancı gibi tüm kötü sıfatları hak eden yazardır*. tabiki bunlar gerçek değildi, kendisiyle kısacık konuşmamdan edindiğim gerçek olan izlenim şudur ki, kendisi dünya iyisi ve oldukça hassas bir insandır. hani bazı insanlar vardır, herkes üzülsün de onlar üzülmesin istersin işte kesinlikle bu grubun içinde olan biridir. kısacık bir konuşmadan bunları nasıl çıkardım bunun hakkında da hiçbir fikrim yok ama bazen her şeyin mantıklı bir açıklaması olmasına gerek yok, bazen hissedersin kullandığı iki üç kelimeden bunu anlarsın. * * *
aşk doktordur kendisi. benim gibi aşk acısı çeken varsa hemen ona derdini anlatsındır. ama ağlatmasın. hayatımda tanıdığım en iyi insanlardan birisi, 3 aydır gülmeyen beni bile güldürdü, allahta seni güldürsün. ayrıca 'bir bardak çay içer misin' * şeklinde teklif en sevdiği teklifmiş... bakma öyle... *
29 yaşında olmayan yazar.
an itibari ile çaylak olmamdan kaynaklanan mesaj gönderememe sorunu yüzünden bir süre muhabbet edemeyeceğim, güzel muhabbetli yazardır.
(#10876385) aynı kaderi paylaştığım yazar. allah sabır versin. babasınında mekanını cennet eylesin. * bu arada yazdığı entry ile duygulanmama neden olmuştur. alacağı olsun.
(bkz: #11221455) erkeklere önemli tiyolar veren hoş sohbet bayan yazar.
şu an cebimde 3 tane goflet var. eli yüzü düzgün biri çıkarsa diz çöküp o gofletleri uzatacam. artık bıktım sap sap dolanmaktan. inşallah teklifimi kabul ederler.

bu gazı senden aldım, eğer kabul etmezlerse sorarım sana.
hakkımda girdiği ilk entryle beraber burada kimsenin öcü olmadığına beni inandıran yazar. cesaret vermiştir bana, takip etmeye başladım kendisini.
bitanedir, candır, canandır. kötü gün dostu, kötülerin düşmanıdır. yol göstericimdir. dert anasıdır, cesaret hormonu salgılatandır.*
samimiyeti ve insanlığıyla insan canlısı biri olup,kalbime taht kuran vejeteryan arkadaşımdır....