bugün

rakip takım taraftarlarına gerçek anlamda yıldız transferi göremedikleri için imkansız gelen oyuncudur. ama çıkan haberler doğrudur.fenerbahcenin anında yalanlaması basına daha fazla sızmanın önlenip fiyatın yükselmemesi içindir.tümer, carlos ve güiza da yalanlanmıştı.

evet fenerbahce %90 oranında anlaşmıştır.bu bir tahmin yada duyum değil, bilgidir.
rakip takım taraftarlarının george hagi gibi bir yıldızı 5 sene türkiye liglerinde izledikleri için transferine çok da şaşırmayacakları bir futbolcudur.
bu da bilgi değil bildiğin gerçektir.
Türkiye'ye transferi daniel güiza veya roberto carlos ile kıyaslanamayacak oyuncu. Bu adamı türkiye'ye getirmek için yıllık 7 milyon euro'yu gözden çıkarmak gerekiyor neredeyse. Bu da hem tüm takım içi dengelerin bozulması, hem de takımı öyle ya da böyle ekonomik sıkıntıya sokmak demektir. 20 milyon euro'dan fazla olan bonservis bedelinden hiç bahsetmiyorum bile. Ayrıca milan'ın kendisini satmayacağı söyleniyor. Kaka'nın, real madrid'e transferinin ardından takıma liderlik yapması için kilo vermesi istenilmiş ve özel diyet programı uygulanıyormuş kendisini için. Ayrıca ronaldinho, barcelona'da oynayan eski ronaldinho değildir. Evet türkiye'ye transfer olursa büyük reklam olur ancak rakip takımlar kıskançlıktan çatlar tribine giren ergenlere selam yolluyoruz.
fenerbahçe resmi sitesi tarafından ilgilenildiği iddialara yalanlanan oyuncudur.
(bkz: ronaldinho mu alex mi)
ya da
(bkz: ronaldinho ve alex bir arada oynar mı) sorusunu gündeme getirecek olası transfer. *
hala dünyanın en iyi futbocusudur. saniyede topa 3 farklı yerden dokunan başka bir insan tanıyor musunuz?
dün akşamki bayern münih maçı başlamadan büyük ümitlerle farklı bir ronaldinho beklediğim, ama umduğumun 1000 de 1 ini bile bulamadığım insan. hem kafa hem fizik olarak hala bitik durumda. olum kendine gel. ilyas salman filmi mi çekiyoruz lan burda ? bir yıldız bu kadar kolay bitemez. kıvırcık saçlarına tavşan dişlerine kurban. kendine gel.
BARÇA MiLAN'A GÖNDERDiĞiNDE ''salaksınız OLM, O ADAM GÖNDERiLiR Mi, HEM DE O FiYATA'' DiYE DALGA GEÇMiŞTiM BARÇA YÖNETiMiNDEKi KANKALARıMLA. ONLAR DA BANA ''2 SENE SONRA TEKRAR KONUŞALıM'' DEMiŞLERDi. ŞiMDi GÖT OLDUM BAKAMIYOM YÜZLERiNE. O DEĞiL DE KAKA GiTTi YA, BU PATO'YU DA YOLDAN ÇIKARıR BU GiDiŞLE.
aşmış çalımlarıyla özlenen fenomen futbolcu. şimdilerde yerini ronaldo denen çingene zibidiye bırakmış gibi görünüyor...
kendini harcamış yetenek *
forma giymekte olduğu kulübü milan için "tüm kupalara talibiz" demiş futbolcu şahıs.. 5 senedir kendilerinin çalıp kendilerinin oynadığı berlusconi cup'ı kast ediyorsa iş başka da, seria ve şampiyonlar ligi hayalini ne ara, ne zaman kurdu, merak etmekteyim..
adamın futbol hayatı bana osmanlı tarihini hatırlatıyor.
atalanta'ya attığı nefis golle takımı milan'a beraberliği getiren oyuncu.

http://www.youtube.com/?v=ekSSVSj11_4

edit: golün videosunu ekledim.
yakışıklı değil ama sempatik futbolcu. ne bileyim lan, bandanasıyla falan ayrı bir karizma.

yer football manager 2009, tarih 2012, transfer sezonu, takım fiorentina. milan ronaldinho'ya 1.3 milyon euro değer biçiyor. aldım tabi hemen. alır almaz 4 ay sakatlandı kendisi. olsun. özellikleri beş para etmez. hala gözümün önünde erimekte garibim. hekimler antrenörler derman olamadı yaresine. oyun bu tabi, gerçek hayatta eski günlerine dönecek gibi "ronaldinho"; bana ve birçok kişiye futbolu sevdiren adam. sensiz futbol olmaz (olmaz olsun) ronaldinho...

bir de alex var işte, onun yeri ayrı. *
geri döndü.
(bkz: döndürmeyin)
c.ronaldo'nun 10 messi'nin 15 katıdır hala. dünyanın en iyi futbolusudur ve devrim yapmıştır kendileri. milan'da eski formuna dönmeye başladı ve yine o ronaldinho'yu izleyeceğiz bizde. kimse eksilemesin efendim ama bu futbolcu maradona ve pele ile kıyaslanmaya değer bir futbolcu. maraona ve pele'nin zamanındaki futbol ile ronaldinho zamanındaki futbol aynı mı ki aradona daha iyi diyorsunuz. yapmayın.
ac milan'ın marsilya ile oynadığı ve 1-1 sona eren son şampiyonlar ligi maçında barcelona günlerini baya bir hatırlatan oyuncu. nokta paslar atmıştır kendisi. umarım eski günlerine döner ve milan'a olabildiğince faydalı olur.
Fenerbahçe'ye transfer olması gündemdedir.
nihayet şov tekrar başlıyor. milan juventus u deplasmanda 3-0 ile geçerken kahramınımız ronaldinho da fileleri 2 kez sarstı.
gün itibarı ile siena ağlarını 3 kez havalandırmış eski günlerine selam çakmıştır.
benim gözümde dünyanın gelmiş geçmiş en estetik oyuncusudur. bugun izlediğim siena maçında eski günlerini bana hatırlatmış beni heyecanlandırmıştır.
Siena'ya 3 gol birden atmış bugün.

geri dönmüştür. iki haftada beş gol atmıştır kendisi.
son üç lig maçında attığı altı golle hem geri dönmüştür hem de gelecek hafta inter'e göz kırpmıştır.

(bkz: 24 ocak 2010 inter milan ac milan maçı)