bugün

ronaldinho' nun gözünün seğirmesini kirpma olarak algilayan türk gazete manşetidir. ciddiye alınmaması tavsiye edilir.
(bkz: ronaldinho başkanım beni al dedi)
(bkz: aziz yıldırım ve kurmayları)
nanik şeklinde yorumlanacak işareti madya göz kırpma olarak değerlendirmiştir.

not: valla kötü niyetim yoktu nolur yine çaylak yapmayın beni lütfeeaaannn.... bir gittik bin geldik....
(bkz: kapat gözlerini kimse görmesin) *
güzide medyamızın attığı yalanlardandır.
(bkz: ulan bunu da mı yaptılar)
(bkz: ronaldo fenerbahçe ye kulağını karıştırdı)
(bkz: gözü seğirmek)
(bkz: sacini ör)
(bkz: popomundo)
(bkz: ronaldinho aziz baskanim beni al diye haykirdi)
ardından el kol hareketi yaparak ' ne bakıyorsunuz oğlum' dedi.
(bkz: paşalı ronaldinho)

edit: niyeyse bu entryde göt olacakmışım gibi bir his var, yapma bunu .
(bkz: ronaldinho size bir titreşim gönderdi)
yakında 'ama orospuluk yapıp milan a gitti' seklinde düzeltilecek olan mansettir.
ronaldinho ile fenerbahce rumuzlu iki rumuz arasındaki ilişkidir. ilişkinin siberalem doalylarında ya da bu türevden başka mekanlarda yoğunlaştığı gözlenir.

ronaldinho has poked you!
ronaldinho size bir göz kırpması gönderdi!
fenerbahce şu anda ileti yazıyor..
fenerbahce size bir titreşim gönderdi, okumak için tıklayınız.
reflekstir gunde bilmem kac bin kez tekrarlanır.

-abi gordun mu karmen elektra bana goz kırptı!
+hadi oğlum hadi abazalık başına vurdu yine izle izle. ohşş!
(bkz: ronaldinho fenerbahce ye gerdan kırdı)
at yarışı oynayanaların aklına padok muhabbetlerini getiren eylemdir. iki arkadaş padokta atlara bakarlarke diğeri heyecanlanır: ''lan oğlum seyis atı gezdirirken göz kırptı bana, kesin selviboylum gelecek''
ronaldinho'nun fener'e iş verdiği yönüne yorulası manşet. tabi ya, bende öyle düşünmüştüm zaten. hafif sütyeni de sıyırdı ronaldinho. tahrik olan olana.

ulan bahsedilen mevzu aslında çok geyik ya da ironik bir olay değil. ronaldinho dediğin bi ara dünyanın en iyi topçusu olarak kabul edilen bir oyuncuydu. burada suç ronaldinho'nun değil, tamamen medyanındır. şimdi arada fenerbahçe'ye de ayar veriliyor ama onlara da yazık. adamların alakaları yok laf yiyorlar.

sonuç olarak güzide türk spor basını yüzünden olmadık hurafelere kulak asıp götümüzle gülmek için haber arayan bizlerin, bulmuş olduğu fırsata bok bulmuş gibi sevinip üzerine konan sinek edası ile atlamasıdır.

bi de ronaldinho bana biraz şehla gibi geldi. kime göz kırptığı belli değil aq. kimse üzerine alınmaya...
(bkz: toz kaçmıştır toz)
olsa olsa bu olur. gerisi yalan olur.
(bkz: ronaldinho fenerbahçe ye nah çekti)
ronaldinho'yu takımlarında görmek isteyen fenerbahçe taraftarlarını mutlu eden haber.
(bkz: tsubasa eskişehirspor da)
orjinali ronaldinho aslan gibi olan esprinin devamı.
(bkz: maldonado nun milan a göz kırpması)
ve çapkın bir göz süzmesinden sonra numarasını alıp geceye varmadan bir otel odasına attı.

(bkz: her şey çok hızlı oldu anlamadık)
(bkz: how much is ronaldinho)
alex milli takımdan arkadaşı ronaldinhoyoya fenerbahceyi anlattı çok büyük kulüp, dunyanın en iyi taraftarı fenerbahce taraftarı dedi, bu sozler uzerıne heyecanlanan ronaldinho da tamam kaptan gelıcem dedi.