bugün

(bkz: rakçı serpil)
2 yıllık okuyan gravatsız takım elbiseli abilerimizin rock türü dinleyen bayanları tanımlama şekli.

bunu tanımlayan adamlar, ulan şu rakçılar da veriyomuş aslında diyebilir bikaç ay içinde.
genellikle tek amaçları içmek ve konserlerde kendilerinden geçmek olan kadın şeklidir. tabi kendi halinde, naif tipleri de olabilir. her ikisine de saygı duymak gerekir.
türkiye'de şebnem ferah'la örneklenmesinin kabak tadı verdiği kadındır.

(bkz: rockçı)
gotik kadınla aralarında çoook büyük farklar olandır.

rockçı kadınlar şebnem ferah dinler, yabancı takılıyoz derlerse rammstein falan bekleyebilirsiniz. biraya bayılırlar, sorsanız 7/24 içebilirler, aman asla da sarhoş olmazlar, küfür etmeye bayılırlar, siyah dar paça pantolonlarına g*tlerini sığdırmak için uğraşırlar, köstebekten aldıkları tişörtlerini gururla giyerler, sözde severler de sevişirler de ama erkek arkadaşı olanların çoğu ancak sürtünmeyle yetinirler, bu yüzden de aldatılırlar, ya da terk edilirler, bu yüzden kafaları rahat takılmaya çalışsalar da aslında manyaktırlar biraz.

gotik hatun ise bambaşkadır. hele bir de özenti olmayan, rahat, ne yaptığını bilen, biraz da güzel, sevilesi, bakılası hatunlarsa iş bitmiştir.

kendini ifade etmenin ergenler için fazlasıyla önemli olduğu bir ergen olduğum dönemlerde, küçük bir yerde yetiştim bunlarla büyüdüm ve bu sözde rockçı hatunlardan çok gördüm, tiksindim, bu tarz işlere yaklaşmadım bile, oradan biliyorum. istisnalar kaideyi bozmaz tabii ki.
rockçı serpil.
http://www.itusozluk.com/gorseller/rock+abla/189389
aklıma rock abla karikatürlerini getirmiştir.
kimileri o kadar güzeldir ki dudak uçuklatır.