bugün

Adam gibi adam, zehir gibisi az çok daha fazlası, can bi kere can işte konuş anlat dinler dinler en sonunda yeter der tabi... *

özlenmişti, merakla beklenmişti geldi işte kendine yakışır gibi yeniden geldi gidemedi bırakamadı bizi.Her ne olursa olsun yine beraber yazıcaz sayfalarca yine konuşucaz uzun uzun saçma sapan belki.

Kısacası; Hoşgelmiş can.
sensen cok fena bozuşacaz insanı. sapık.
tekrar geldin hoşgeldin len
hoşgelmiş yazar.
her ne kadar rihez olsa da, benim için hep zehir*çin olarak kalacak şahıs. şu ana kadar düzgün bir pratik yapamasak da, ben onun Kocaeli'nin yerini haritada bulamayan tiçir*ıyım.
yeniden hoşgeldiniz.
eski yazar.

sanırım tertsten okudum.

(bkz: hoşgeldin lan) *
ne iyi ettinde geldin demek istedigim yazar. severim eskiden beri. * *
yine gelmiş yazar.

(bkz: zınısım adnıkraf ninekilhet) *
çaylak oldu bir ara yeniden yazar olmuş. iyi olmuş
a zden az çekmemiş bahtsız yazardır. *
#5065866 bana alkolik demiş girdiği entry buram buram alkol kokuyor;

--spoiler--
akp yi savunup kemal kılıçdaroğlu ile cektirdiği boy boy resimler çektirmesi.
--spoiler--

çektirdiği boy boy resimleri çektirmesi.. hmm yazar burada 180 promili geçmiş. artı ali kırca ile samimi pozları olan birine göre fazla iddialı konuşuyor.
benim nickimi tersten okusa beni tanımayacak yazar.

çok merak ediyosa özel mesaj atsın
perdelerine bittigim yazar. bir daha cam actiginda yakin plan gormek istiyorum o perdeleri. yatak ortusune de hayran kaldim valla.

bi evlerine davet etse de yakindan gorsem keske * .
Beni arayıp arayıp hergun beni arıyan diyen adam evet bu o kişi aradımıda kapatmak nedir bilmez, butun gereksin bilgileri verir. Yahu kardeşim arkadaşım tamam benimle muhabbet buyuk keyif ama ara ver biraz.

edit: sevmiyorum hiç sevmiyorum. *
konuşmayı yazmayı bilmeyen benim gibi öküzlerden birisidir. zîra biz öküz olmasak hayvanlaşmamamıza rağmen sürekli çaylak yapılmamızdan bir ders çıkarıp defolup giderdik.

artık şunu biliyorum ki bir psikopat ciddi anlamda zevk alıyor bu işlerden, aklınca vatanı milleti kurtarıyor birilerini susturarak. yazılarını da okuyoruz bunların, gerçekten üfürmek konusunda üstlerine yok. biz engel olmayalım, siz üfürüklerinizle bu peynir gemisini yürütürsünüz.

selâm ettiğim yazar. susturmayı görev edinenlerin dildolarından birisi.
10 gun çayak olumş vaybe. tek bir entry yuzunden. Çabuk dönsun yazarı.
bowlingde yenilmiş geçmiş olsun yazarı.
benim güzel kardeşimdir kendileri. *
arayıp çemkiren yazar. yenilmeseydin kardeşim banane.
çemkiriyorsa geçerli bir sebebi olan yazardır.

ayyy bebişim benim, yendiler mi seni, uuuuuv kıyamam, gel kucağıma.
saipsize guvenip çemkirdiği anlaşılan yazar. *
ikse razay.
youtube'de bir zirvede izlediğim yazar.
bu cuma günü, burdur'a vatani görevini yapmaya gidecek olan yazar. hayırlısıyla gidip gelmesini temenni ediyorum. güzel ve büyük bir kalbe sahiptir. sözlükte didiştiğimiz olmuştu ama en zor anlarda yanımda olmuştur ve gerçek bir dost olduğunu göstermiştir. inşallah sağ salim gider gelir askerliğini yapar. kendine iyi bak rihez.

sağlıcakla kal.. * *
Gidicekmiş uzaklara, vatani görev dediler.. Beklemek düşer. Olm o değilde kim ayarayıp saatlerce gereksiz bilgi vericek bana ?? Kim arayıp saatler boyu telefonda bekleticek ?? sevgili zehir yada rihez yada herhangisi bunların cevabını ver.

Çabuk gitsin Çabul gelsin Allah'a Emanet olsun.
Tandığımdan beri her ay bu ay sonu kesin askerim diye diye gerçekten asker ettiğimiz yazar.
Hala buralarda olan yazar. *