bugün

gül döktüm yollarına riçi, sen emeklesen de olur.

not: riçi 90'lardan yürür. bilen bilir.
Adam gayet efendi görünüyor ne uğraşıyorsunuz diyen kızdır. Bunu yazanlar da trollük de uzmanlik alan beyler.
chicago womandır. yürürse penisine bir tokat indirir 500000 adım geriye yuvarlayarak ittirilir.
kendisini tanımıyorum ancak antipati oluşturacak bir durum göremedim, burada yazan yazarlar çok beyefendi de bu arkadaşa laf ediyorlar? Çuvaldızı önce kendinize batırın beyler.

zorunlu edit: neden eksi manyağı yaptınız arkadaşlar, hükmü verilmiş bir katili savunan avukat gibi miyim uzaktan?
Ben severim bu arkadaşı. Eğri oturup doğru konuşalım sevgili sözlük ahalisi.

Bu sözlükte adam akıllı tanım veren, türkçeyi doğru düzgün konuşan kaç kişi var Allah aşkına?

Ne demek istediğini açıkça belirten, iyi tanım veren, trollükten uzak ama trollüğü de tadından yenmeyen aklı başında yazar.
kadınlara olan dostluğundan dolayı tebrik ettiğim yazar.
kadın sevici ile beraber erkek kabul ettiğim yazardır. erkekler buna imrensin.
Kim kimi piç ediyo Kendi payına Amk !
silik yemiş düzgün bir yazar. Bunu demesem içimde kalırdı. Orospu çocuklarının kapladığı bu yobaz yuvası sözlükte doğru dürüst tek tük erkekten biriydi. Bilinir ki bir erkeğe kolay kolay düzgün insan demem. Silinme sebebini bilmiyorum ama bahsedildiği gibi birilerine yürümeyse de karşılıklıdır o. Kaldı ki yürüse ne olacak? Adam yazar mı? Yazar. iyi bir yazar mı? Çok iyi bir yazar. Ee kime ne? Neden siliniyor?
onca troll ve boş yazar varken bu yazarın gitmesi hiç hoş olmadı. niye uğraşıyorsunuz bu yazarla anlamış da değilim. efendi erkek misali oldu sözlükteki yazarlık kaderi.
neyse, bu olmadı yine bekleriz evlat.
Silik yemesini hiç bir sebebe bağlayamadığım yazar.
Neden silik olduğunu birisi açıklasa minnettar olucağm yazar.
çok iyi kalpli bi yazardı.
silik yemiş, ilginç.
Nasılsın diye sorduğumda; asıl sen nasılsın önemli olan bu diye nev'i şahsına munhasir bir girizgâh yaparak aklımda kalan yazardır.

Mücbir sebeplere istinaden ulaşamadığımı ve okuyorsa bir şekilde ulaşmasını umduğum incelikli bir insandır.
kendisi silik olmuş ama olayı yeni görüyorum kusura bakmayın.

görsel

görsel

yazarımız sanal alemde boş durmuyor. *
silik edilerek hakkı yenen yazar.
modların haksız yere sildiği yazar.
kimseye tek zararı olmamıştı.
Silik bir yazar.
bir zamanlar dengesiz davrandım diye ağlamıştım ya. hakkında yazılanlar doğru ise iyi eğlence çıkmıştır benden ona. yazık. silikmiş de zaten.
Kadın yazar turnusolu gibi yazardı lan adam, sildiler gitti....

Birisi kadın mı değil mi diye takip edenlere bakardım. Eğer richie varsa kadın yazar yoksa erkek yazar demekti....