bugün

Kadın yazar turnusolu gibi yazardı lan adam, sildiler gitti....

Birisi kadın mı değil mi diye takip edenlere bakardım. Eğer richie varsa kadın yazar yoksa erkek yazar demekti....
bir zamanlar dengesiz davrandım diye ağlamıştım ya. hakkında yazılanlar doğru ise iyi eğlence çıkmıştır benden ona. yazık. silikmiş de zaten.
Silik bir yazar.
modların haksız yere sildiği yazar.
kimseye tek zararı olmamıştı.
silik edilerek hakkı yenen yazar.
kendisi silik olmuş ama olayı yeni görüyorum kusura bakmayın.

görsel

görsel

yazarımız sanal alemde boş durmuyor. *
Nasılsın diye sorduğumda; asıl sen nasılsın önemli olan bu diye nev'i şahsına munhasir bir girizgâh yaparak aklımda kalan yazardır.

Mücbir sebeplere istinaden ulaşamadığımı ve okuyorsa bir şekilde ulaşmasını umduğum incelikli bir insandır.
çok iyi kalpli bi yazardı.
silik yemiş, ilginç.
Neden silik olduğunu birisi açıklasa minnettar olucağm yazar.
Silik yemesini hiç bir sebebe bağlayamadığım yazar.
onca troll ve boş yazar varken bu yazarın gitmesi hiç hoş olmadı. niye uğraşıyorsunuz bu yazarla anlamış da değilim. efendi erkek misali oldu sözlükteki yazarlık kaderi.
neyse, bu olmadı yine bekleriz evlat.
silik yemiş düzgün bir yazar. Bunu demesem içimde kalırdı. Orospu çocuklarının kapladığı bu yobaz yuvası sözlükte doğru dürüst tek tük erkekten biriydi. Bilinir ki bir erkeğe kolay kolay düzgün insan demem. Silinme sebebini bilmiyorum ama bahsedildiği gibi birilerine yürümeyse de karşılıklıdır o. Kaldı ki yürüse ne olacak? Adam yazar mı? Yazar. iyi bir yazar mı? Çok iyi bir yazar. Ee kime ne? Neden siliniyor?
Kim kimi piç ediyo Kendi payına Amk !
kadın sevici ile beraber erkek kabul ettiğim yazardır. erkekler buna imrensin.
kadınlara olan dostluğundan dolayı tebrik ettiğim yazar.
Ben severim bu arkadaşı. Eğri oturup doğru konuşalım sevgili sözlük ahalisi.

Bu sözlükte adam akıllı tanım veren, türkçeyi doğru düzgün konuşan kaç kişi var Allah aşkına?

Ne demek istediğini açıkça belirten, iyi tanım veren, trollükten uzak ama trollüğü de tadından yenmeyen aklı başında yazar.
kendisini tanımıyorum ancak antipati oluşturacak bir durum göremedim, burada yazan yazarlar çok beyefendi de bu arkadaşa laf ediyorlar? Çuvaldızı önce kendinize batırın beyler.

zorunlu edit: neden eksi manyağı yaptınız arkadaşlar, hükmü verilmiş bir katili savunan avukat gibi miyim uzaktan?
chicago womandır. yürürse penisine bir tokat indirir 500000 adım geriye yuvarlayarak ittirilir.
Adam gayet efendi görünüyor ne uğraşıyorsunuz diyen kızdır. Bunu yazanlar da trollük de uzmanlik alan beyler.
gül döktüm yollarına riçi, sen emeklesen de olur.

not: riçi 90'lardan yürür. bilen bilir.
riçi beye saygım sonsuzdur. yanındayım riçi bey.
Teker teker buraya gelerek Richi'ye destek verecek sözlük kızlarıdır; Sen otur orada derdine yan.

Ne bu? Yeni bir linç girişimi mi? Hele bir de bazı bıyıklı yellozlar 'Ayy benim, çünkü erkeğim' yazmamışlar mı?
Lan erkek olsan ağzından o sözler çıkmaz, buralarda bu şekilde dolanmazsın.
Diğeri de zaten erkek olsa say Allah say bitiremediği çeteleyi tutmaz.

Sözlük içerisinde bu adamla uzun zamandır yazışırım, şakalaşırım tek bir saçma sözüne ve niyetine şahit olmadım lan. Neyin peşindesiniz?

Bu tür adamlardan bu ülkede çok az kaldı yedirtmeyelim ki bir dosta, arkadaşa ihtiyacımız olduğunda elimiz, gönlümüz boş kalmasın.

Ben şahsen buradan kendisine : 'Dostluğun, arkadaşlığın, nezaketin için çok teşekkür ederim Richie' demek isterim.

Edit : Orada öyle eksi keseceğine git bıyıklarını kes de etek giymen kolay olsun sayın yelloz.

Ne lan burası sözlük mü Maya Uygarlığı mı, devamlı kurban arayışına giriyorsunuz?
Hadi lan kelle paça çorbacısının damarı emiklenmişleri!
Takip ettigim ender yazarlardan bir tanesi olur kendisi.
Cok oyle kiz pesinde kocasacak bir havasi yok yani. Azicik sohbetimden cikardigim kadariyla duzgun bir kisilik.
Art niyeti yok bence sadece açık oyluyo.
Adamin selam demisligi yok ama neden facebook da birbirmiz de ekliyiz onu da bilmemekteyiz. Yurudu mu. Yurumedi. Adam edepli edepli takiliyor ne guzel.