bugün

Arada sırada sevimli ayarlarına rastlıyorum. Sempatik bir yazar.
(#315160169) girisiyle akşam akşam beni yattığım yerden kaldırmış ulu kişisi.
Bana verdiği nasihatlardan ötürü teşekür ediyorum. Hoş bir erkek yazardır.
Dün aramızda ufak bir yanlış anlaşılma geçen iyi bir yazar. Yardımsever bir yazar.
Bilakis kibar ve nazik bi yazardır kendileri ..
Pek sadık bir yaz . Arada nefes aldığını belli ederek, özenle artı oyluyor.
iyi yazmalar.
Şimdi doğru başlığı bulduğumu anladığım; bana görsel sallamayı öğretmiş, yardımsever, çokça iyi kalpli bir yazardır. Az önce yanlış başlığa yazmamdan mütevellit birkaç iyi şey daha ekliyim. Komiktir ayrıca.
Entrleri okunası,kaliteli yazarlardan,iyi yazmalar efenim.
bulunmamaktadır. evet.
severiz yazarı.

Çok abaza gördüm ama bu nedir be amk!

(bkz: Abazaheimer derneği)
itiraf ediyorum benim dir.

Zor kaçıyorum tabi. Gay taklidi yapıyorum çocuk şüpheli yaklaşıyor.
Piyade sanırım. Affetmiyo.
Ay benim o.
riçi beni beğenmemiş sanırım oh tanrım olamaz.
delikanlı bir yazardır. öyle şeyler yapmaz. kendisini sever ayrıetten sayarım. sözlükte ilk tanıştığım elemandır kendileri.

aslanım richie, yavrum richie.
ben.

allahtan erkeğim yoksa koşardı lan bu bana.
durun desteğimi koymam lazım acilen. bana da yürümedi. hatta sözlükten 3-4 kişiyle kelimelik oynadım bi tek richie "sni mrk ettim" demedi. üstelik hunharca da yendi affetmedi.*
neyse. bu adamı kaçırmayın. sözlükten.
kosan sozluk kizina yetisemediginden mutevellit yurumemistir. saka saka, saygili bir yazardir kendisi, oyle seyler yapmaz.
çekemiyorlar Richie nin düzgün biri oluşunu yahu. Hayır sağlıklı her birey gibi fikrini beğendiği kisilere yürüyebilir tabi ki hakkı ama neden sözlük içinde arasın yürüyecek birini? pek ihtiyacı olduğunu sanmıyorum çeşitli sanallıklara. falan filan. Richie yürümüyor diye savunma yapmak bile saçma geldi ama bir şeyler yazayım dedim.
--spoiler--
riçi koş! senin için piç diyorlar!
--spoiler--

subjektif tanım: benimdir. askerdeyken bile yürümediyse, çirkinim sanırım.
not: dokunmayın ağlıyorum şu an.
Kendimle gurur duyuyorum.
Adamin selam demisligi yok ama neden facebook da birbirmiz de ekliyiz onu da bilmemekteyiz. Yurudu mu. Yurumedi. Adam edepli edepli takiliyor ne guzel.
Art niyeti yok bence sadece açık oyluyo.
Takip ettigim ender yazarlardan bir tanesi olur kendisi.
Cok oyle kiz pesinde kocasacak bir havasi yok yani. Azicik sohbetimden cikardigim kadariyla duzgun bir kisilik.
Teker teker buraya gelerek Richi'ye destek verecek sözlük kızlarıdır; Sen otur orada derdine yan.

Ne bu? Yeni bir linç girişimi mi? Hele bir de bazı bıyıklı yellozlar 'Ayy benim, çünkü erkeğim' yazmamışlar mı?
Lan erkek olsan ağzından o sözler çıkmaz, buralarda bu şekilde dolanmazsın.
Diğeri de zaten erkek olsa say Allah say bitiremediği çeteleyi tutmaz.

Sözlük içerisinde bu adamla uzun zamandır yazışırım, şakalaşırım tek bir saçma sözüne ve niyetine şahit olmadım lan. Neyin peşindesiniz?

Bu tür adamlardan bu ülkede çok az kaldı yedirtmeyelim ki bir dosta, arkadaşa ihtiyacımız olduğunda elimiz, gönlümüz boş kalmasın.

Ben şahsen buradan kendisine : 'Dostluğun, arkadaşlığın, nezaketin için çok teşekkür ederim Richie' demek isterim.

Edit : Orada öyle eksi keseceğine git bıyıklarını kes de etek giymen kolay olsun sayın yelloz.

Ne lan burası sözlük mü Maya Uygarlığı mı, devamlı kurban arayışına giriyorsunuz?
Hadi lan kelle paça çorbacısının damarı emiklenmişleri!
riçi beye saygım sonsuzdur. yanındayım riçi bey.