bugün

öncelikle 25 ay(2 yıl+1 ay) ceza almış ege üniversitesi profesörüdür.
ikinci olarak, az biledir. böyle ahmak, şekilci ve hala kendi benliğini asşamamış, aksine sahip olduğu mevki ve paralarla iyice bencilleşmiş insanlara az bile bu ceza. şimdi buraya enteller gelip " o prof ama, dqrli insn.s.s" diye sıçmasın aman saçmalamasın. benim ne böyle bir hocaya, ne böyle bir yöneticiye, ne böyle bir memura, nede böyle bir temizlikçiye ihtiyacım var, allah' a binlerce kez şükür olsun. Yaptığı şey çok ayıp ve utanç verici. O kadar modernizmden, özgürlükten bahsedip nasıl sırf sana ideolojik olarak uymayan birinin eğitim hakkını elinden alabilirsin?! sırf profesörsün diye buna hakkın var mı?
bu haber bize birkez daha okusa da, profesör olsa da bu ülkeden bi bok çıkmayacağını gösterdi. sağolsun, ve bence bir daha profesör falan da olamasın! alsınlar elinden yetkilerini, vermesin der mers. nasıl ki ülkenin başındaki mitomanikler/hırsızlar baş belası, böylesi silkimin modernleri de baş belası.
anayasa mahkemesi ve danıştay kararlarına dayanarak, kendi sınıfından olmayan ve cihan haber ajansı muhabiri ile dersine türbanla giren provokatörlerin ve onların iktidar ve yargı katındaki destekçileri tarafından ibreti alem olsun diye hukuksuz bir şekilde mahkum edilen çağdaş türk öğretim görevlisi.

hapise girmesi için özellikle 2 yıl 1 ay ceza verilmiştir. 2 yılın altında bir ceza verilseydi hükmün açıklanması geri bırakılabilir ve hapise girmezdi. kendisi "bu ceza benim için onurdur" diyerek cezalardan yılmayacağını ifade etmiştir.
milleti giyimine göre yargılayan bi kişinin cezaevinde yargılanması bugün bitmiş.
(bkz: esat renan pekünlü)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar