bugün

Halk tv'ye konuşan eleman iyi konuştu bee artık takipteyim
ünvan ve isminden önce 'saygıdeğer' demek zorunda olunan insanlara "o adama söyleyin!", "biri şu adama söylesin!" gibisinden konuşan gruptur! büyüktür!

editinho: insanların tüylerini diken diken yapan o vasiyeti söyleyen gruptur aynı zamanda...*

öyle ki vatandaşın genel görüşüne göre,
seçimlere 'redhack' grubu olarak adaylığını açıklasa, ülke seve seve oligarşik düzene geçecektir.
herkesten daha vatanseverler.
Cesur insanlar, çok cesur insanlar, allah yardımcıları olsun.
vatan bölücü, terörist oluşum.

hack demişlerde, askerin gönderdiği resimleri hack diye yayınlamak da anca bunların tatlı su solculuğuna uyar. bunu yiyene de şaşmamak lazım o yüzden.

götünü yabancı istihbarat kuruluşlarına satınca hacker olunmuyor. vatansever de olunmuyor.
dün gece izlemeyediğim konuşmayı an itibariyle dinliyorum. helal olsun, takdirlerimi teşekkürlerimi sunuyorum.
adamlarda altı bin okka taşşak var şakır şakır anlattılar ya her şeyi , helal olsun saygı duyuyorum şapka çıkarıyorum...
benim bildiğim bir hacker grubu kendini bu derece afişe edip öne çıkarmaz. bugüne kadar yaptıkları iş ise çok kayda değer şeyler değil ve belirli bir çerçevede kalıyor. Görsel ve sosyal medyada adından sıkça bahsedilmesiyle birlikte isminin üstünde ısrarla durulmasının, bazı çevrelerin eliyle öncelikle reklam, takibinde ise bir isim yaratıp üstünden propoganda yapma amaçlı olduğu kanaatindeyim.
hala, askerin gönderdiği belgeleri hack diye yayınlayıp kendilerine hacker diyorlar diye eleştiri alıyorlar. Senin aklında bir o mu kaldı. Bu adamlar ülkede, devletin samanaltından yürüttüğü ne kadar iş varsa gün yüzüne çıkarttı, bizim bildiklerimizi ve yok öyle bir şey denilenleri ispat ettiler. Delil koydular ortaya. Deniyor ki bir hacker grubu kendini bu kadar afişe etmez. E ülkede gün yüzüne çıkartacak olay var ki ister istemez dikkat çekiyorlar.
adamlar bildiğin komünist. unutulan en büyük detay ise komünizmin özgürlükleri öldürmesi. muhtemelen kimler olduğu falan belirlenmiştir ama şu an dokunulmamaktadır.

(bkz: orak çekiçli hacker logosu)
ünlü hacker grubu.

dünkü konuşmalarını sonuna kadar dinledim; konuşan adamın kendini ifade tarzını, bütünü kapsayan konuşmalarını, düşüncelerini, yasal durumunu vs. ideolojik görüşlerinden bağımsız olarak değerlendirdim.

şimdi sana tek bir sorum var redhack! adam gibi, delikanlı gibi cevap ver;

"eleman lazım mı abi?"
parti kursa meclise girer.
anonymous a özenmişler, bir bok yapmayı beceremiyorlar diye düşdüren fakat konuşmaları sonucu derinliklerini halka daha iyi yansıtmayı başarmış bir grup. gene de hack konusunda başarıları tartışılır niteliktedir.
ulkedeki halkin bilmesi gereken gercekleri ortaya doken hack grubu. devletin halktan sakladigi isleri ortaya cikarir. ayyildiz tim gibi burjuvazi yalakasi degil, halkin savunucularidir.
bir anonymous değildir. gerçek hackerlerın neler yaptığını bilmesek bunları hacker sanacağız demek.
yaa arkadaş hackledin ne oldu? nereye varacaksın?

3-5 aptal da çıkmış bu adamları savunuyor. kim oldğunu bile bilmediğin adamın nesini savunuyorsun? kime hizmet ettiğini bilmediğin bu adamların nesini savunuyorsun!!!

tamam tüm internet sitelerine index atsınlar, ne olacak?

hala anarşist guruplardan medet umuyorsunuz. bu kadar aptal mısınız, bu adamlar yüzlerini dahi gösteremiyor sizi nasıl savunacak?

mücadele vermek istiyorsanız gidin parti kurun meclise girin. böyle saçma salak şeylerde medet umacak kadar cahil olmayın...

gerçe kime diyorum ki, karşımda kendini zeki sanan süper cahil bir kitle var.
Bu gruba " bir şey bilmeyen anarşist grup " diyenler kendi cahilliklerini ortaya koymaktadır. http://www.youtube.com/watch?v=ZkF-MXxyPn8 Linkinden Halk Tv'de yaptıklar muhteşem konuşma izlenebilir. Onları Skype üzerinden konuşmaya mecbur bırakan adalet,hükümet utansın.
--spoiler--
Halk Tv : Sayın Redhack katıldıgınız için teşekkürler
Redhack: Esas biz teşekkür ederiz
H: Kaydı göndererelim mi?
R: Biz alırız, merak etmeyin *
--spoiler--
söylemlerine kulak kabartılması gereken oluşum..
reyizlerden oluşan oluşum.
yaptıkları hacker lik mi değil mi anlamadigim ama halk tv deki 1 buçuk saatlik konuşma için takdir ettigim 40 kilo billur sahibi gruptur.birde konuşan sayının sesi Ali Sunal a çok benzemektedir.
pkk vb. ama bordo klavyeli.
halk tv'de konuşan redhack temsilcisi kişinin ermeni şiveli olması bizlere çok şeyler anlattı tekrar.
marksist-leninist düşünce yapıları dışında türk halkıyla çok iyi empati kurmuş, kızıl hacker grubu.
en çok ihtiyacımız olandır bu ülkede. iyi ki varsınız, vasiyet etmeyin, aklımıza ve kalbimize su serpiyorsunuz...