bugün

Asla olmayacağım insan türü.reddedilince her şey bana daha güzel gelmeye başlıyor beni reddeden herkesi daha çok istiyorum ben de böyle işliyor genelde.
bence makul. istemiyor demek ki, bu devirde naz yapmak mı kaldı? beyninizi yemeyin artık zilyon tane insan var koca evrende.
benimdir. diretmeye, düşmeye gerek yok.
gururludur.
ne yapsaydı köpek gibi peşinde mi koşsaydı. aşkını kalbine gömer olur biter.
Sadece aşk için değil de hayat karşısında da vazgeçer bazen insan.

Doğru istemek, doğru zamanda istemek diye bir şey var. Reddedildiysen ya doğru şeyi istememissindir ya da doğru zamanda istememissindir.

Benim hayat görüşüm bu.

ilişkide de reddedilmek var tabii ki, peşinden koş demiyorum. Onun seni reddedemeyeceği ortamı yarat diyorum.
Doğrusunu yapan insandır.ergen falan degilse tabii. Reddediliyorsan, senin beslediğin duyguları karşı taraf beslemiyor demektir. O halde fazla ısrar etmemek gerek.fazla ısrarcılık karsı tarafı rahatsız eder. Sizi de basit,zavallı bir konuma sokar.
yaklaşık 7 milyar insan daha olduğundan dolayı en doğrusunu yapan insandır.
yüzsüzlük yapmayıp dogru yolda giden insandır.
Kişiye, olaya, zamana ve duruma göre değişir. Genelleme yapılması yanlış.
neden hep ben diyen insan tipi ile bağdaşmış karakter.
ne hemen vazgeçen insan ne de zorla direten insan olmalıdır bu gibi durumlarda. bir şey olacaksa zaten olur. olamayacaksa olmaz. hemen vazgeçen insan hemen vazgeçmemiştir. kırıldığı için hemen vazgeçti gibi görülmüştür belki de. sonuçta herkes sizi beğenmek, sizinle birlikte olma yoluna çıkmak zorunda değildir. reddededeyim bakayım hemen vazgeçecek mi diye amacı plan olan bir insana vazgeçsen ne diretsen ne yani. o kadar karışık bir durum ki.
eğer diretmekten vazgeçiyorsa doğru yapandır çünkü reddedilmişsin rahatsız edip, hayatına zorla girmeye çalışmak zaten falsolu yanlış bir hareket.

He eğer reddedilince sevmekten de vazgeçiyorsa ‘siktir et yoluna bak’ şeklindeyse bu, tam bir yavşak örneğidir.

Kız iyi ki reddetmiştir, kızlar böyle erkeklerden uzak durun aman ha
Karşısındakinin niyeti egom kabarsın ise ego tatmini imkanı tanımayan, hakkaten reddetme niyetindeyse fikrine saygı duyan, “kendi kaybeder” felsefesine sahip özgüvenli insandır.

Hayatta kimsenin reddedildim hırsına ihtiyacı yok zira.
Aslan burcudur.
Dikte etmekle hiçbir şeyin değişmediğini bilen onurlu insandır.
Kabul edecekse ilk seferinde eder zaten, bir kere hayır demiş hiç kasamam....bana taktik yapmayın....
Akıllı adamdır. Beni reddeden biri benim için ölüdür.
Üzerinizde sadece şansını denemiştir.
Sayılarının artırılmasini istediğim insandır.
Bakın (bkz: kuşçu) sevmekle ilgili ne demiş:

https://youtu.be/MkvGFe6Tl-0
benimdir. hiç üzülemem valla.
ya ne yapacaktı acaba??
Net olarak istemedigini belirtmisse bir kiz, daha o kapiyi aşındırmaya gerek yok. Doner arkani gidersin.
Bir de yalancıktan istemiyorum yan cebime koy diyenleri vardir. O da hoslaniyordur da, Cilve yapiyordur. Ama bu da genelde belli olur. Böyle bir sinyal varsa bir kere daha denenebilir. Yine olmazsa bir daha o kapiya da gidilmez. Üçüncü sorti asla yapilmaz. Doner arkani gidersin.
yapışkan sülük değildir. onursuz, gurursuz, şerefsiz hiç değildir.