bugün

90 lı yıllar olsa pes etmişdir ama türkiyenin gün geçtikçe rayından çıktığı bir gerçeklikte en iyisidir. götü kalkmıştır dahada kaldırmak istiyodur bizim miranda. orlandosunu arıyodur(1.75 zengin arabalı gevşek). bizim minik orlandoda gelir bundan istedigini alır ve gider. neyse bu hikaye uzar böyle diyecek pek söz yok her şey ortada.
(bkz: türk kızlarının büyüyen egosu)
(bkz: fakirplayboy).
Ilk reddedildiğim zaman pes etmedim çok uğraştım olmadı. Sonraki reddedilişlerimde çabuk pes ettim sonuç aynı, uğraşsam da uğraşmasam da değişem bir şey yok.
Zorla güzellik olmayacağı için pes etmesi en mantıklısı.
nedense civarımda çok var, reddedilse bile ısrarcı davranan sonrasında da evlenen insanlar.

hanım kişisi zamanla erkek kişisinin sevgisine aşık olur muhtemelen. nasip bu ya..

hem daha değerli oluyorlar birbirlerinin gözünde.
erkeğin hasıdır. o salak anlayamaz.
Kim bilir belki de doğru olan budur.. Çok zorlayınca da olmuyor be arkadaşlar... Çok seviyorsunuz.. Kalbiniz deli gibi çarpıyor... Her isteğine olumlu yaklaşıyorsunuz. Arkadaş kalmak bile istiyorsunuz hatta ama yok işte olmuyor.. Aylar sonra sizde pes ediyorsunuz.. içiniz düğüm düğüm arkasından bakıyorsunuz gidince..

Başınız önünüze düşüyor bir iki cümle dökülüyor ağzınızdan...

Yolun açık olsun. Allah a emanet ol.
bir gün neyi reddetiğini anlaması ve geri dönmesi umuduyla çaresiz ve kederli ama hep umutlu bekleyecek erkektir. aşkı yaşamak için değil sadece, gerçek aşkı ona da öğretmek ve paylaşmak için.
(bkz: önümüzdeki maçlara bakıyoruz) (bkz: swh)
Olgun bir adamdır. Kendine eş ve çocuklarına ana olacak olgun bir kız arıyordur ki o olgun kızlar ne istediklerini bilirler. Bugün reddedip yarın kabul etmez.
Kız evi naz evi. Her şey dozunda güzeldir. Reddetmenin de pes etmenin de dozu vardır.
ne yani pesinizden mi kosacakti? AYRiCA PES ETMEK DENMEZ ONA, VAZGECMEK DENiR..
Ya ne yapacaktı, yüzsüzce kapısında mı yapacaktı?.kaliteli erkektir, istenmediği yerde durmayan erkektir.
Sikiline kadar red yemisligim var
vazgeçin gitsin amk
ne zorlicen.
en doğrusunu yapan erkektir. kimseden birşeyi iki defa isteyipte şımartmayacaksın, bunaltmayacaksın, olmuyorsa olmuyordur.
söyledim de reddedilmişliğim kaldı derim susarım ve yok olurum.
allah onun belasını versındır. Tam zamanında cıktı baslık karsıma.
red edilince neden gitsin dedirten hadisedir.
insan birşey mantıklı gelince ya kabul eder yada etmez.
Uğraşsın biraz kıymetli olur mantığında fasulye gibi kendini nimetten insanlardan itinayla nefret edilir.
naza gelmeyen erkektir, bence haklıdır da. egosunu tatmin için reddedebilecek bir kız için neden uğraşsın ki. eğer onu kendine bağlayıp değiştirmeye niyeti varsa da boşa uğraşacaktır. seven insan ders almaz geçiştirir.

hani bir söz vardır "hayatta bir kez birine geç kalırsın ve bir daha kimse için acele etmezsin." bu durumu yaşamış da olabilir. uğraşacak dermanı kalmamıştır.
Peşinden koşsa sapık muamelesi göreceğinden doğrusunu yapan erkektir.
Çok afedersiniz benim.
Doğrusunu yapan erkektir.

Reddettim hemen gitti oysa ki ben biraz nazlanmak istemiştim diyen kezbanlar Yüzünden bu ülkede sapıklar türedi. Kız reddediyorsa gerçekten bu bir hayır cevabıdır ve acaba denmeden çekip gidilmelidir. O kezbanlar Yüzünden gerçekten reddeden kızlarımızın peşine sapıklar dadanıyor kesin naz yapıyor o da istiyor diye düşünerek.

Özetle net olun kızlar.
Ne yapsındır herkesin bir gururu var kimse kusura bakmasın ama reddedilmek koyar hatta üst üste gelirse adamımızın bütün şevki kırılır bi kere daha red yiyeceğime hiç kimseye sormam der.
Ayran gönüllü erkektir benim için. Eğer gerçekten aşık ve karşı tarafın rahatını düşünüp hayatından taviz veriyorsa ve ciddi sabır içindeyse pes etmemesi beklemesi gereken erkektir. Onun ki aşk değil hevestir.
buraya "reddedilince hemen pes eden erkek" ile ilgili entry gir diyor yukarda. o erkek ile ilgi entry giriyorum:
o benim. daha bugün reddedildim. uzuncadır da sözlüğe girmiyordum. şimdi girdim bu başlıkla karşılaştım. tesadüfe bak.

pes etme değil ama ısrarcı olma sevimsizliği yaşamamak için ve hayır demek bence hayır demek olduğu/olması gerektiği için peşine düşmez.
Olması gerekendir. Diğer türlüsü kızlar açısından hiç çekilmiyor.