bugün

sözlüğün görselci yazarı.

moderasyon görsel eklenmesi gereken zamanlarda özel yaptırdığı, büyük, üstünde ''görsel'' yazan feneri gök yüzüne tutuyor, kısa bir süre sonra recomax geliyor.
uludağ galeriyi gereksiz yere fazla işgal eden yazar.
adam çalışıyor.

güzel de çalışıyor.
imla, dilbilgisi ve sözlük formatına hakim olamadığı için farklı bir strateji izleyen üye.
takdir ettim. devam...
durmadan ortadoğudaki karışıklığın resimlerini paylaşarak , taptığı liderin oralara el atmasını isteyen yazar. O halde onlarda gelip senin ülkene müdahale etmek için durmadan resim paylaşssınlar.
sözlüğün teknoloji haberleri yazarı.
ilk başta diyordum ulan nasıl bu kadar görsel ekliyor bu adam diye. meğer haberlerin bile caps'ini alıp görsel olarak ekliyormuş. hınzır seni.
görsel ekleyerek ve sözlükte bir gram yazı yazmayarak "yazar" kelimesini hakettiğini sanan yazar.
sözlüğü teknoloji haberlerine boğan yazar. gına geldi.
siyasetten yazsam isyan ediliyorum, teknoloji yazsamda aynı şey! amına koyayım böyle işin! rahat bırakın şu adamı! zorla yazıları okutturan,resimlere baktıran yok, bari saygı duyun!
yazdıklarına saygı göstermeyenlere bu sefer ana avrat düz gitmesi muhtemel olan yazar.*
an itibariyle kürd sanatçılar başlığında faşistlerin dalga geçen cümlelerine karşı cevap veriyor.bilgisizlik kötü şey kardeşim,sen takma.

(#15489828)
sözlügü donanımhaber e cevirmis yazar. teknolojiyi bu adam sayesinde takip eder hale geldik.
bugün doğum günü olan yazar.
doğum günü kutlu olası yazar. iyi ki doğdun!
hiç sevmesem de böyle işleri doğum gününü nedense kutlamak istediğim yazar.

bir sürü lale doğum günüm dediğinde nickaltına 20 sayfa entry giriliyor, bi de adamaa bak. *

emeğine sağlık sözlük sana minnettar, nice yıllara torun. *
arkadaş galiba bot. durmadan ss ekliyor.
beni internet paketleri hakkinda bilgilendiren yazar.
(bkz: ntvmsnbc haber capsli entryler)
7 günlük çaylaklık cezası almış yazar. çaylaklık gerekçesi şöyle:
son entrylerinizde çoğunlukla yalnızca görsel var. tanımsız girdiğiniz birçok entryden dolayı 7 gün çaylaklık aldınız.
1 haftalık çaylaklığı bugün itibariyle sona erip sözlüğe geri dönmüş yazar.

ulan eksici ibneler basmış nickaltıma!
kamhi ailesinin soy ağacını çıkartan yazar. *
ne güzel de bilgilendirdi bizi.
surekli bazi konular hakkinda bilgi veren yazar. yararli oluyo. ozellikle internet paketleri hakkinda.
(#15754693)

--spoiler--
ilk evimizin yapıldığı yıl.
--spoiler--

subjektiflikte çığır açan bir yazar.
açtığı bir başlığa okunması için uplayınca 5 günlük çaylak cezası verilmiş yazar.