bugün

başkomutan...

Kendisine uludağdan hakaret eden çapulculardan 500 adeti şu an siber suçlarla mücadele timlerinin elinde...

hayır, hayır, hayııır. silmek yok ya habibi. erkek gibi dövüşeceğiz...
bir babayiğit...

yaşı ufak olanlar tabiki bilmiyor. atıp tutuyor. ne zaman ki bu ülke ekonomi, askeri, turizm vs.. şahlandı. hep önü kesildi. yine aynı şeyler yapıldı, yapılıyor, yapılacak da.. Çünkü yüzyıllardır bu ülkede hainlik yapıldı. ama karşılarına şimdi öyle bir adam çıktı ki... onu ayakta tutan bu milletin duaları...
ilginç bir insan.en yüksek makamı elde etti,araplarla aşık atacak kadar zengin (malum sarayda bazı eşyalar altından),bir ülke yönetiyor ve kendisine taparcasına bağlı olan insanlar var.bir insan daha ne isteyebilir anlamıyorum?tüm bunlara rağmen bu doyumsuzluk niye?dedem yaşında adamsın hala bu hırs bu bir şeyler yapma çabası anlayamıyorum.bence iki neden olabilir;
1-gerçekten ülkesini,vatanını,vatandaşını canından çok sevip onu daha iyi yerlere taşımak için,ölene kadar mücadele etmek isteyişi.
2-dış güçlere hizmet amacıyla ülkeye zarar veren bir kukla oluşu.
bir üçüncü neden olarakta kafadan hasta olma durumu eklenebilir.hazır elimde bir ülke var ve ben bu yaptıklarımdan zevk alıyorum şeklinde düşünüyor olması yahut gerçekte olmayan ama kendi gibi buna inanmışların çok olduğu bir davada kendini kahraman(reis) olarak görmesi.(bildiğiniz üzere din allah kitap davası).şahsen ikinci maddeyi mantıklı buluyorum.madde değil de ek olarak belirttiğim 3.hususa inanan insanlara saygı duymuyorum onların adı işte tam anlamıyla koyun.neden çünkü din allah kitap kurtarmak size mi kaldı ulan kendi inancınıza bakın siz kim boksunuz şeklinde düşündüğümden.
1.maddeye inananlar saf olabilir napalım o zaman onlar için gelsin duble yollar,gelsin yeni türkiye,istikrar,ekonomide kalkınma vs. ne uydurursan artık inanıp sevinecektir garibim.
Ülkeyi derhal rahat bırakması gereken samimiyetsiz kişi.
görsel
https://eksisozluk.com/40...-icinde-cozulsun--4716738
http://www.youtube.com/watch?v=322991zngT0

büyük ortadoğu projesi eşbaşkanı. sakın ha bitti demeyin proje sabırla ilmek ilmek işleniyor.
http://www.bilgeata.com/resimler/harita.JPG
Ayakkabı gibi adam. Kendini güzel gösterip arkadan vuruyor ikiyüzlü.
daha fuat avni'yi yakalamayı geçtim malum twitter hesabını bile kapattıracak gücü yok ama hem destekçileri hem de kendisi amerika'nın ciddi ciddi gülen'i türkiye'ye vereceğine inanabiliyorlar.
adamın yaveri bile fetöcü çıktı. akp yi fetöyü temizleme de desteklesem de başımıza bu belayı onlar açtı sayılır.
bizimle dalga geçiyor sanırım.
(bkz: darbe girişimini eniştemden öğrendim)
(bkz: istihbarat zaafiyeti var)

başkan sen sana bu komployu asıl kuranlardan hesap soracak mısın yoksa sormayacak mısın?

hakan fidan darbe girişiminden saat 16.00'da, hatta saat 15.00'da haberdar oluyor.
sana yahut, başbakana haber vereceğine genelkurmay karargahına gidip orada 2 saat değerlendirme yapıyorlar.

haydi, 2 saat değerlendirme yapıyor, 18.30'da toplantıları bitiyor, bu toplantı sonrası haber verse sana gene olumlu.
ama yine haber vermiyor.

orada ne konuşuyorlar reis.
neyi değerlendiriyorlar ve tartışıyorlar.

senin haberin yok, başbakanın haberi yok.
bundan hiç mi rahatsız olmadın reis?

şu rezalete bak:
görsel

şu durumda hakan fidan şaibelidir, hulusi akar ve diğer kuvvet komutanları şaibelidir.
derhal hakan fidan görevinden alınmalı, derhal genelkurmay başkanı ve kuvvet komutanları görevinden alınmalıdır.

yarından itibaren 1. ordu komutanı orgeneral ümit dündar genelkurmay başkanı görevine getirilmelidir.

şaibeli isimleri, sana ve demokrasiye tuzak kuranları derhal halletmen gerekiyor sayın cumhurbaşkanı.
devletin başına çöreklendiğinden beri iki sivil darbe yapmış pehlivan.

biri ergenekon ve balyoz tertipleri, biri de bu darbe tiyatrosu.
profesyonel ordu ve zorunlu askerliğin kalkmasını bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıştır.
Bu adamı seviyorum. Sebebi ise yaptığı hanlar,hamamlar,yollar,köprüler veya kara kaşı kara gözü falan değil. Tek bir sebebi var o da bu memlekette ne kadar nefret edilesi gereksiz insan varsa hepsinin ortak düşmanı olması.

Bugün pkk nın sözde yöneticileri çıkar rte bizi kandırdı,rte Kürt halkına soykırım politikası uyguluyor,rte gerillalarımızı sikiyor diye ağlar,doğuda akp binalarına saldırırlar,akp ye oy atan halkı tehtid ederler.

Laiklik denen olguyu herkesin amını götünü açıp gezmesi olarak gören, şehit analarına bile nizamiyeye girmeden önce başını açtıran laiklerin baş düşmanı rte dir. Ordudaki bu laikciler aynı zamanda feto ile işbirliğine girmişlerdir. Bazıları insan gibidir onlar müstesna tabi.

Birde ateist ve din düşmanı tayfa var. Bu adamlar sabahtan akşama ceviz kadar beyinleriyle allah ve peygamberiyle dalga geçmeye çalışırlar. En büyük düşmanları aslında din değil rte dir.

Batı dünyası var birde. Sözlükte görüyorum bu orospu çocukları bizi yeriyorsa bilin ki doğru yoldayız. Bu yeni yetme ergenlerde zannediyor ki bakın new york times bile bizim yanımızda. En çok güldüğüm kesim bu salaklardır.

Kendisini aşırı kültürlü sanan beyinsiz tipler. Bu kesimin ağzından çomar,koyun,makarna lafı düşmez. işin boktan yanı şu ki 6 saat daha direnirse amerikanın yönetime el koyacağını sanan salaklarda bu tiplerden çıkar. Rte düşmanıdırlar.

Rte düşmanlığından vatanı satmaya razı olan tip. Bunu konuşmaya gerek yok, zaten birkaç gün önce gördük.

Uzun lafın kısası bu adamı desteklememin tek sebebi budur. Yaptığı ne yatırımlar ne de ekonomik ıvır zıvırlar umurumda değil. Meyve veren ağacı taşlarlar. Bugün solcusu,laikcisi,berkecanı,pelinsusu,ibnesi,lgbti lisi,pkk lısı,fetocusu,avrupası,amerikası kim varsa bu adamla düşman. Eğer bu adamı sevmeye başlarlarsa o zaman bırakırım desteklemeyi.
wichser.
yalnızca mustafa kemal atatürk ün tam anlamıyla sahip olabildiği "başkomutan" sıfatını hukuki yolla alabilmek için 3 ay süreyle olağanüstü hal ilan etmiş amcamız.

malumunuz anayasaya göre bu tip durumlarda ve savaşta başkomutan doğrudan cumhurbaşkanıdır.
BOP eşbaşkanı.
adam winner resmen ya. hem girdiği her savaşı kazanıyor, hem de kaybetmeye tahammülü yok. bir mücadeleyi kaybetse kendi kafasına sıkar, öyle de bir durum var, öyle de hırslı birisi.
darbe tiyatrosu bittikten sonra ohal ilân eden adam. yalnız niyeti iyice bozdu, demedi demeyin. şu noktadan sonra teyyo pehlivan'ı bırakın eleştirmeyi, tam gaz yalamayan herkesin can ve mal güvenliği tehlikededir.

zamanında güneydoğu anadolu'daki seçim afişlerinde ohal'in kalkmasıyla övünüyordu. şimdi tüm türkiye'de ohâl ilan ediyor.
günlerden bir gün. https://scontent-bru2-1.x...4f7b94bd6&oe=582CA47A
gerçekten türkiye tarihinde ismini unutulmaz bir şekilde yazdıran bir lider olmuştur. sevilir veya sevilmez. adam bir şekilde ismini türkiye tarihine yazdırmayı başardı. hatta dünya tarihinde de unutulmaz kişiler arasında yer almayı başarmıştır. son olarak darbe girişiminde , büyük bir kitleyi de sevenleri arasına katmıştır.
"ezilenlerin sesi" muhabbeti feci mide bulandıran.

aptal mısınız aptal taklidi mi yapıyorsunuz?

"ananı da al git" dediği çiftçi çok mu zengindi?

"ama öldü efendim." diye bahsedilen ve bütün soğukkanlılığı ile "bilemem." dediği metin lokumcu han hânedan sâhibi miydi ulan?

"vurun emrini ben verdim." dediği ali ismail korkmaz, öldürüldükten sonra utanmadan meydanlarda annesini yuhalattığı berkin elvan holding veliahtları mıydı?

parasızlıktan böbreğini sattığını söyleyen adamla "burası sakatatçı dükkânı değil.", oğlum işsiz diye isyan eden adamla "senin oğlun da işsiz kalıversin.", şehit askerlerle "kelleler" diye alay eden deden miydi? sıradan ve geliri düşük, senin benim gibi insanlar değil miydi bunlar?

Ekşiden alıntıdır.
adamla özellikle son dönemde 'bu kadarı da fazla iyice paranoyak oldu etrafındaki herkesten şüphe ediyor' diye dalga geçildi ama haklı çıktı resmen.
ezilenlerin sesi" muhabbeti feci mide bulandıran.

"ananı da al git" dediği çiftçi çok mu zengindi?

"ama öldü efendim." diye bahsedilen ve bütün soğukkanlılığı ile "bilemem." dediği metin lokumcu han hânedan sâhibi miydi ulan?

"vurun emrini ben verdim." dediği ali ismail korkmaz holding veliahtı mıydı

parasızlıktan böbreğini sattığını söyleyen adamla "burası sakatatçı dükkânı değil.", oğlum işsiz diye isyan eden adamla "senin oğlun da işsiz kalıversin." diyen kimdi?

Eksiden alintidir.
Beden diline hakim.

görsel
hatırlarsanız wikileaks'te gizli konuşmalar yayınlanmıştı.

erdoğan: avrupa da mültecilere napacak misiniz oldurecek misiniz!?
avrupa: simdilik bunu istemiyoruz. sadece avrupayı daha az çekici hale getirmeye çalışıyoruz onlar için.

bu olay üzerine isveç gibi modern ülkelerde milliyetçi isveçliler mültecilere saldirdi falan.
not: Paris olaylarını bizzat Paris hükümeti yaptı. net.

tanim: ülkeyi uçuruma götüren adan.
Belediye reisi olduğu günden beri adını duyuyorum.
Bana da yazık...

Babamın adını bu kadar çok duymadım.