bugün

normalde vatan gazetesindeki haberin ardından sokağa çıkamaması, insanların yüzüne bakamaması ya da utancından kahrolması gereken şahıs. öyle gerekiyor ama söz konusu kişi anormal.

--spoiler--
Cumhuriyet Gazetesi yazarları Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı, Muammer Aksoy, Bahriye Üçok, Hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni ile yazar Turan Dursun u öldürmekten hüküm giyenler ile Hizbullah davasından ceza alanlar arasında çok sayıda imam hatip mezunu yer alıyor.
*
Hasan Kılıç: Tokat imam Hatip Lisesi mezunu, Türkiyede mevcut anayasal düzeni silah zoruyla yıkıp yerine din kurallarına dayalı devlet kurmayı amaçlayan silahlı çetenin üyesi olduğu gerekçesiyle 18 yıl 9 ay ağır hapis ile cezalandırıldı.
Mehmet Ali Tekin: Fatih imam Hatip Lisesi mezunu, Türkiyede mevcut anayasal düzeni silah zoruyla yıkıp yerine din kurallarına dayalı devlet kurmayı amaçlayan silahlı çetenin üyesi olduğu gerekçesiyle 12 yıl 6 ay ağır hapis cezası ile cezalandırıldı.

Selçuk Şanlı: Adana imam Hatip Lisesi mezunu, Türkiyede mevcut anayasal düzeni silah zoruyla yıkıp yerine din kurallarına dayalı devlet kurmayı amaçlayan silahlı çetenin üyesi olmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırıldı. Aynı davadan yargılanan ve Erzurum imam Hatip Lisesi mezunu Şeref Dursun ise kanıt yetersizliğinden beraat etti.
--spoiler--

http://haber.gazetevatan..../G%C3%BCndem#.UFmbTq6eefU
görüldüğünde insanda küfretme isteği uyandıran şahsiyet.
"bıçak kemiğe dayandı" demiştir lakin, kendisinde ne tür bir kemik var anlaşılamamıştır.
vatan sevgisi olmadığı çok aşikar olan başbakan. abd ile ortak politikasından mı kaynaklanıyor, emin değilim, fakat gerek mülteciler konusunda, gerek pkk konusunda gerekenleri yapmayarak türkiye'de bir iç savaş çıkarmaya çalışıyor. şu meşhur kucaklama muhabbeti var. gerçekten de bir başbakan olarak ülkedeki farklı etnik unsurları kucaklaması gerekirken, "alevi -afedersin rum" vs diyerek kutuplaşmalar yarattı, bırak kucaklamayı, birbirine sarılanları ayırmaya çalıştı. pkk konusunda yaptığı tek müdahale, zekice hamleler de bulunmayarak yalnızca piyonları oynamasıdır ki o askeri güç senin sayende gelmemiştir. yaptığı yalnızca, "asker öldü mü yenisini yollayın doğuya"dır. hiçbir şey yapmıyor. masaya otursun desek, onu da yapmıyor. akışına bırakmış gibi her şeyi. bu da akla şu soruyu getiriyor: "türkiyede halkların kutuplaşmasını ve birbirine savaş açmasını mı hedefliyor?" sözkonusu ortak politikadan dolayı "bir bahar mı yaratılmaya çalışılıyor?"

edit:akpliler iş başında. *
sorumluluğu altında ne kadar vatandaş geberirse o kadar hit alan türk siyasi sisteminin ürünü. misal tokiyi sel basar millet toki evinde boğulur başındaki adamı bakan yaparsın hızlı tren dümeniyle nuh nebiden kalma trene kaza yaptırırsın ulaştırma bakanlığından sonra adamı bir de izmire belediye başkanı yapma gayretine girersin. en büyük problemi şehit askerleri olması gereken ülkede oğlu tesisatı arızalı diye askerden tüyer yaya geçidinde çiğnediği kadın sekizde sekiz suçlu çıkar. öyle miletin götüne böyle yarrak.
hızla güven kaybetmektedir. sağ tarafta kurulacak yeni !! bir parti ( bu parti akp den kopanlar tarafından da kurulabir ) oyları siler süpürür.
Yalakalarının tam gaz yalamaya devam ettiği kişi. Ne yapıyor bu adamlara da böyle ayaklarının altını öpüyorlar, osursa parfüm saldı diye seviniyorlar anlamak imkansız.

Ülke baştan aşağı kan içerisinde, herkeste bir korku bir umutsuzluk, hala beğenmiyorsunuz diye ayıplıyorlar.
Öylesine biridir. Boşbakanlık yaptığına dair söylentiler var. Çok fazla sallamadığım kişidir.
prompter insanıdır.
son olaylarla beraber başbakandan ziyade başka bir görevliyi hatırlatan şahıs.
(bkz: yalova kaymakamı)
belediyecilikte kalması gerekli insan. tünel yapsın, yol açsın kafasında kaskı alt geçitlerden yukarı hiç çıkmasın. kara cahil. bu zatın bir danışman yalaka takımı var ki akıllara zarar. araştırmadan veriyorlar eline kağıdı. böyle olunca da ne yumurtlasa hemen tersi ispatlanıyor. osloyu inkar etti şerefsizlikle suçladı iddia sahiplerini bugün en yakını arınç itiraf ediyor en son olarak, imam hatipten katil çıkmaz dedi hemen akşam gazetesi yazdı en kaç kişi var. nasıl bir insan onca bol keseden atıp tuttuktan sonra bunları sindirebilir.
türkiye düşmanı adam. Dumanın şarkısı aklıma geliyor .. iyi de bana ne.
amerikanın başkanı olması gereken siyasi. amerikaya katkısı obama'dan fazladır.
aşşağılık ve bayağı muhabbetlere girmekten kaçınmayan, kendini yüce önder kemal atatürk ün yerine koyma küstahlığını ve cahilliğini gösteren insanımsı muritlerinin dini lideri.
maşa...
görsel
T. C Başbakanı
AK Parti: Başkanı
Çok Etkili Komuşan Bir Birey
türkiye'nin belki maddi anlamda kalkınmasını sağlamış olabilir ama ruhen anasını sikmiştir. bu kadar net.
türkiye cumhuriyeti başbakanı!

bu millet bir gün senden intikam alacak sayın başbakan bunu iyi bil. umarım kenan evren kadar uzun yaşarsın ama bu saltanatın uzun sürmeyecek emin ol! bu milletin senden alacağı var! umarım bir gün vatan hainliğinden yargılanır ve ceza alırsın! senin gibi bir adamın yönettiği ülkede yaşamaktan utanıyorum! senin gibi biriyle aynı kimliği taşımaktan utanıyorum!

Sen 1 apo 2 başbakan... benim için böyle artık!
allahsız bir adam. vodkaya 102 lira zam yapmış. allah belanı versin tayyip ne diyim.

benbunabidebinotyazayım: sayın gammaz, birine allah belanı versin demek ne sözlüğü ne de beni hukuki olarak bir soruna sevkeder. o sebeple gammazlama. hadi rahat durmadın zaten bilmiyorsun diyelim, sayın moderator gaza gelme, aç oku kanun var nizam var. birine allah belanı versin demek haaret değil. silme.
Kötünün iyisimi dersin kötünün kötüsümü yoksa iyininde iyisimi dersin bu adama bilemedim. Yaptığı çok sağlam işlerde var batırdığı çok yerde. 21 yıllık seçmen tarihimde kafamı en çok karıştıran adam. kısabinot:ilkokuldan beri oy kullanıyorum sanki.
cumhuriyet tarihi de demiyorum binlerce yıllık türk tarihinde bu milletin gördüğü en büyük felaket.
ya ben bir şeyi merak ediyorum;

bu şahsiyet arada televizyonlara çıkıyor, sürekli gelişen, ekonomisi kalkınan, özgürlükleri artan, ileri demokrasiye geçen bir ülkeden bahsediyor. ben çok kıskanıyorum lan orayı. neresi ki orası ya?
şu an tv de maval okuyor.
kendisine gönderiyorum bu türküyü. http://www.youtube.com/watch?v=aTeKOdHf2Xo
türkiye cumhuriyetinin en cesur başbakanıdır. 10 yıl gibi kısa bir sürede askeri vesayete son vermiştir. terörü de kendisi bitirecektir kimsenin şüphesi olmasın.