bugün

Benim de almak istediğim davetiyedir. rte'nin kızının düğün davetiyesinden daha çok ilgi görmektedir. bana bir davetiye gönderebilirsen çok iyi olur. beklemedeyim sozluk formatina aykiri. Dönersen sevinirim. (bkz: sevindirici gelişmeler)
r10 hesabı olmayan bir ezik olarak ihtiyaç duyduğum davetiye. Evet, elinizde varsa ulaşmanız bekleniyor.
1 adet davetiyesini aradığım site elinde fazla olan varsa mesajını beklerim.
bu aralar gerçekten ihtiyacım olan davetiyedir. davetiye gönderen arkadaş olursa dualarım cennetin kapısını kendisine aralayacaktır, şüphe yok.
bulunmaz hint kumaşı olmaya 4 yıl sonra devma eden davetiye çeşididir. 2 adet var, satar mıyım, satmam orası ayrı.**
r10 davetiyesidir tayyip ölse bu kadar rağbet görmez.

Ücretsiz olarak bana yollayabilen yazar olursa her entry'si şukulanacak yazardır.
lazım olandır.
2005'ten beri r10 üyesi olduğum için davetiye kutumda 34 tane birikmiş davetiyedir.

şaka lan şaka olsa da vermem zaten tanımadığım kişiye..
Dün gece yarısı intiharı düşündüğüm davetiyedir. Gören bulan yazarlar bana ulaşın.
bana ücretsiz olarak gönderene ücretsiz alan adı ve host vereceğim aktivite.
davetiyesi olan varsa ve beni davet ederse çok minnettar olunur. bulunmaması durumunda yuva yıkacak cinsten davetiyedir.
davetiyesinin çok makbule geçeceği sitedir.
O uyelık hava su gıbı degıl , elmas gıbı degerlı 5 yıldır uye olamadık sıteye haamınaa.
ihtiyacım olan davetiyedir, varsa alırım bir dal. $$$$
şuan aşırı derecede lazım olandır.web sitesi satın alınacak adamlar skype katmamışlar anasını satayım.herkes üye mi sanki.
Elimde 3 tane bulunan davetiyedir sürekli gönderiyorlar sağolsunlar.
elımde 1 adet bulunandır. Ilgilenenlerin mesaj atması gerekir.
Bana daha çok lazım olandır. Böbreğimi veriyorum.
Bende istiyorum da bulamıyorum be güzelim.
yıl 2015 hala sikik forum sitesi için üyelik dilenenler varmış.
varsa gönderin be kardeşim dedirten koddur.
az önce baktım 1 adet davetiyem kalmış ilgilenenler iletişime geçebilir.
tam saldırı alıp veritabanı bozulana kadar elde edip üye olduğum sitenin davetiyesidir. 1 saat çekmedi siteyi uçurdular. 2 gün öncesinin veritabanı yedeğini yüklediler. nostradamus seni icat edenin ben...
1 adet davetiyem var satıyorum ilgilenen olursa msj atabilir.
varsa elinizde davetiye kodu gönderirseniz çok makbule geçer gerçekten.