bugün

Her yıl Halloween'e yakin, starbucks'larda satilmaya baslanan kabak aromali harika bir kahve... Simdiye dek denemediyseniz, tavsiye olunur.
Abartıldığını düşündüğüm içecek , o kadar da iyi değil.
bana kalırsa bi kahve çeşidi değil. oraletten farkı yok. beverage'ın hası origin kenyadan yapılmış 50 derecelik americano'dur. (bkz: kahve kültürü gelişmiş yazarlar)
benim için gelmiş geçmiş en iyi kış içeceğidir.
ama şöyle bir sorunu var şu içeceğin: kız içeceği.
yani tabi belli bir cinsiyet içsin diye üretilmiş bir şey değil ama, tüketenler gördüğüm kadarıyla genelde kızlar. hatta yabancı sayfalarda white girl drink diye görebiliyorsunuz. hâl böyle olunca, istemesi etmesi biraz utandırıyor. kız arkadaşla gidip o'na alıyormuş gibi görünmek iyi bir çözüm.
üretildiği 2 3 aylık dönemde de öğleden sonra giderseniz bulamayacağınız insanı depolamaya iten muhteşem içecek. Nitekim dönemini kapatmış bulunmakta bekle 1 sene artık. Tarifi de mi yoktur nedir
Her dönem satışta olması gereken ürün.
içerisinde bolca tarçın ve yanılmıyorsam muskat cevizi bulunduğundan "pumpkin" kısmından tat alamadığım çok övülen içecek. evet olayı güzel ama starbucks'ın dandik kağıt bardağının ve tahta kaşığının tadı geçince zaten her şey bok gibi geliyor.
Starbaks ürünü, aşırı şekerli...

Flat whihe için daha sağlıklı...
Starbucks' a uğrama nedeni lezzetli kahve.
Çayı şekersiz içen insanların denememesi gereken içecek.

Arkadaş bunu at içse şeker komasına girer amk.
Tarçınlı şekerli su bu pamkin neresinde tam olarak çözemedim.
sonbahar aylarında tüketmeyi sevdiğim sıtarbakz ürünüdür.
obsesso olanını denediğim balkabaklı bir kahve.

görsel
obsesso versiyonunu beğendim.

görsel
Bir gün tadacağım seni söz.
obsesso versiyonu migros'larda bulunabilir.
zamanı gelmiş.