bugün

nice mutlu yıllara, doğum günü insanı, baba adam, fenerli babası.
fakir babası gibi bir şey lan işte. iyi ki doğ..
iyiki doğmuş yazar.
daha kimse yazmamış. hemen yazalım; doğum günü kutlu olsun yazarı.
nice güzel yıllara denilesi yazar...
Kendisiyle aynı gün doğduğum için, ilk defa bir ünlüyle aynı gün doğmuş ufak çocuk egosuna kapıldığım yazar.
içeriğe gelirsek;
nice senelere yazarıdır.
tanımıyorum ama iyi ki doğmuştur herhalde. umarım bir gün tanışırız dileğiyle. öz ve güzel yaşa!
hakkında bu kadar entry girilince, yeniden doğdu sandım.
ha bu arada iyiki doğdun üstad. nice senelere inşallah; çoluğunla çocuğunla, tosununla torbanla.
kendisini tanımam, etmem. bir çocuk babası olduğunu okudum. allah çocuğunun da nice doğum günlerini görmeyi nasip etsin.* iyi ki doğmuş yazardır.*
herkese teşekkür ederim. yaş 32 olunca insan oturup biraz düşünüyor. neden? yaşlılıktan anuna koyim ayakta düşünemiyorum artık.
mutlu yıllar yazarı.
hadin hayırlı ola.
doğum günü kultu olasıca. rövaşata, 90 falan işte...
hakkında bu kadar entry girilince doğum günü sandım.. bir dakika lan.. doğum günüymüş..

en kötü günleri en güzel günleri gibi geçsin, doğum günü kutlu olsun..

artık sözlüğü bırakıp evde kuran okuması, namaz kılması lazım bence. hayır yakın zamanda lazım olacak herife.. bir ayağu çukurda, anca kapatır günahları..
doğum günü kutlu olsun denilecek, tatlı yazar...
(#10271796) 4yıldır komik hala komik doğumgünü yazarı. iyi ki doğdun. yıllar oldu birinin doğum gününü sözlükte kutlamayalı. peh...
Müziğiyle filmi hiç izlememiş olanların bile bir yerinden nasiplendiği kült bir filmdir.
oglu ve esiyle hep mutlu olsun, fenerler hep aydinlatsin yolunu.
bir yıl daha yaşlanmış, junior* babası güzel insan, birinci nesil, uluların ulu'su sözlük fenomeni.**
doğum günü kutlu olsun dediğim yazar. nice doğum günlerinde sözlük semalarında görmek istiyoruz kendisini.

not: 1978'de doğmuş... hıım...

not2: evet, einstein'ım.
doğum günü kutlu olsun ama en önemli sağlıklı bir yaşam sürsün bundan sonra.
reis bu doğum günü pastan. yarım saatte anca bu şekli yapabildim. üzerine mum şekli yapıp üfle diyecektim, seni azda olsa güldürmek istiyordum ama beceriksizim ben. bi çizgi çiziyorum mum'a benzesin diye üzerine de alev misali yıldız şeysini yapıyorum, ön izlemede bi bakıyorum ta ebesinin körüne gitmiş yıldız.

önemli olan niyettir usta... adamın biri sevgilisine gül almış, binmiş minibüse, minibüste tıklım tıklım, tabi haliyle kalabalıkta güle zarar gelmiş , inmiş arabadan ceketini meketini düzeltip sevdiceğinin evine doğru yol almış. bakmış elindeki gülde yaprak denen bir şey yok, atmaya karar vermiş, tam çöpe atacakken sevgilisi görmüş. ''o elindeki nedir ''demiş. ''şey sana gül almıştım ama mahfoldu '' demiş. kızda ''olsun ver bana onu, önemli olan niyettir '' demiş.
kız sarılıp, oracıkta vermiş adama. ( 4 satır duygusal olamam ben )

burası ne kadar sanal bi alem olsada senin gibi adamları tanıdığım için çok mutluyum. iyiki doğdun kardeş...
john travoltanın biraz da olsa geride kaldığı film. fakat her oyuncu mükemmel oynamış. ölmeden izleyin.
doğum günü pastamı yememiş olan yazar..
gücüme gitti ama. hala tepede duruyor ne iş ?
evvela bu başlığa yazılan entrylerin kaçı film, kaçı yazar hakkında konulu master tezi yapacaklardan bir rica. lütfen bu entryi her ikisi için de yazılmışlar kategorisine alın.

film hayatıma damga vuran birkaç filmden biridir. lisedeyken neredeyse gün aşırı seyrettiğim ve kare kare ezberlediğim bir film olmuştu. samuel l. jackson'ın incilden okuduğu bölümü bile ezberlemiştim ki o bölüm halen muharref incilden ezbere bildiğim tek kısımdır. hatta sınıfta ezberden okuduğumda arkadaşlar benim mürted olduğumu bile düşünmüşlerdi. çok şükür hala imanımız sağlam. hatta bir dönem boyunca john travolta gibi yürümeye çalıştığımı hatırlıyorum. hayatımda o kadar müstesna bir yeri vardır yani. düşündüm de uzun zamandır seyretmemişim. arşivden çıkarıp tekrar bakmalı. neyse artık yazar arkadaşa geçelim.

kendisi benim sözlükte yazmaya başladığım sıralarda pek anlayamadığım bir sebepten kafa iznine ayrılmış ve geri dönmüş. kendisi için kısa sevenleri için uzun bir ara olmuş bu. bence de dönerek çok iyi yapmış. yani kaçmaktansa savaşmayı tercih etmiş. öyle her başlığa yazmam, sadece kendi başlıklarıma yazarım demiyor. espriyi gördüğü yerde patlatıyor. fazla yazarak kendini daha görünür kılıyor. karmasına bakılırsa da 2000 sayı barajını geçmeye çok yaklaştığı görülüyor. yani tam bir yaşayan efsane. yazmayı bıraktığında forması emekliye ayrılacak ve larry bird, kevin mchale, robert parish gibi isimlerle birlikte tavana asılacak. kendisine tavsiyem; yok artık bir de utanıp sıkılmadan tavsiyede bulunacağımı mı sandınız.

bu arada geçmiş doğum günün mübarek olsun.
Bir quentin tarantino klasiği.Müzikleri ile vurur,dağılırsın.
karması 2000 (ulu) olmuş çılgın. abi harbiden sende hiç utanma arlanma yok mu ? bir de çoluk çocuk sahibisin. yazık.

sana burdan amerikalılar gibi aoouaahhh kıreyziii çekmek istiyorum..cfndjahdajksdhj as