bugün

yeni bir dorduncu nesil yazar.
o da görebilen bir yazar.
inanan fakat genel geçer kutsalları gerçekten kutsal olması gerekenler mi diye sorgulayan, islama farklı bir boyutta bakan, dinin gösterişten uzak olması gerektiğini savunan, din üzerinden siyaset yapılmasından nefret eden, türban vb. şeyleri dini bir sembol haline getirenlerden tiksinen, sanki allah kaybolmuş peygamber toz olmuş gibi sağda solda allah allah diye bağıranlara sinir olan, insanların tüm dinsel öğelere gereksiz derecede kutsallık kazandırmasına anlam veremeyen, diğer yazarlarla kavga etmekten de zerre hoşlanmayan yazar.
inançları sözlük içerisinde hiçbir insanı ilgilendirmeyecek olan yazardir. lakin terbiyenin de bir sınırı vardir.

"ahahaa bak kutsalla daşşak geçtim ve hala çarpılmadım" dusturu ile bir yere varılamayacagını ögrenmesi gerekir öncelikle bir insanın. çünkü bu mantıkla hareket eden insanla tartışmak ve kavga etmek günümüz şartlarında çok olasıdır.
ne demis...

--spoiler--
tüm müslümanlara örnek olsun diye gönderilmiş bir insanın cinsel yaşamı da örnek olmalı yok öyle ayrı gayrı herkesin cinsel yaşantısı kendine bilmem ne hedede hödödö. her ne kadar turan dursun'a yazdığı bir çok şeyde katılmasam da özgür düşünce ortamı içinde(!) arkasında durduğum inceleme tüm islam alemine hayırlı uğurlu olsun.
--spoiler--

yani demiski dunyanin yaratilma sebebi oldugu idaa edilen bir insan her konuda ornektir. ve her konuda insanlar onu ornek aldigi icin cinsel yasami dahil konusulunabillir. hani nerede hakaret kufur karalama goremedim.
içinde din geçen ve olumsuz bir düşünce kırıntısı barındıran entryleri hakaret olarak algılyanların pek sevmediği yazar.

hatta "içinde din geçen entrylerin noktalama işaretleri eksikse, ehe ehe gibi kelimeler içeriyorsa, konuşulduğu dilde yazılıyorsa; bunu bile hakaret olarak algılayanların" sevmediği yazar.
sözlüğü yasal yoldan zor duruma düşürmeye teşebbüs ettiği gerekçesiyle 7 gün çaylak olmakla cezalandırılmış yazar.

not: o günleri özlemiştim *

edit: nedense 5 günde cezası kaldırıldı.

edit2: daha sonra tekrar 3 günlük bir ceza aldı ama nedense o da 2 günde kaldırıldı. garip birşeyler oluyor...
#2493517 tanımının altına imzamı atacağım yazar.
müzikte uzatma işareti.
puanim git yat, bak valla ablamin elinde kalacan.*
yardimsever, dusunceli ince insan. ve de sessiz sakin dinleyicilerimden.
güzel yüreklim benim.
msn deki sohbetlerimizde Sanskritçe (#2770132) iletilerimle başa çıkabilen ve bu entry gördükten sonra pis pis sırıtıp hah aferin 1000. entry bana olmuş deyip keyiflendikten sonra kahvede "argadaşlaaa çaylaaa benden" diyecek olan yazar.

Gel gelelim ben bunun ilkokuldaki halini de bilirim. Böyle gözlüklü tiynetsiz bi tipti. Teneffüslerde biz "puandorg koş top oynıcaz" derdik herif kolunun altına dinozorusu alır "yok ben kafakoparanusun ateşikusun özelliklerini ezberlicem" der sınıftan dışarı çıkmazdı ezik.

lisede de ömrümü yedi. Her akşam aramalar, yalvarmalar, ağlamalar what if diye. numaramı değiştirdim bunun yüzünden. Ama yılmadı şerefsiz. Grubu vardi bi de ama zannımca tek davuldan oluşuyodu ya da ses bize öyle geliyodu - tamam be sen de çalıyomuşun baya baya. havalı gitaristim gotiğim coolumlar falan işte lisede. Üniversiteye gitti az teknik öğrenip kardan kameraman yaptı * Siparişim var darth vader ı da yapacaksın evet. Fotosunu da isterim.

iş bu surette iyidir bu adam.
rock star havasında, johhny depp' i kıskandıracak şekilde ona benzeyen, championship manager hastası ve kocaelispor ile menajerlikte 24 yıl üst üste şampiyonluklara imza atmış değerli yazar. gitarı konuşturabilen bir diğer yazardır, dopdolu bir insandır, horlamadan uyuması bir yana, dimdik oturarak uyuyarak beni şaşkınlığa sürüklemiştir. bunu saymıyoruz, bir diğer zirvede devam ediyoruz.
garibim sabah şafak boyunca dizini bana yastık etmiş. valla yakışıklı ama ondan daha iyisi de var. * zirvede bira ısmarlamak için tüysüz bir lise öğrencisi beklerken karşısında benim gibi 1.80 lik kara pala bıyıklı birini yani beni görüp dumur olmuştur. (ne yani bıyıkları kesipte mi gelseydim *) süper organizatördür. ellerine sağlık alnının akıyla çıkmıştır. saçlarını kıskanıyorum harbiden. *
vatanın bölünmez bütünlügü için savasan askerlerimize destek vermek yerine baskalarının savası canım bana ne tarzında acıklama yapan ünlü transseksüel bülent ersoy'la aynı fikirde olan yazar.
#3064082 sıcan yazarı tespit etme komisyonu baskanıdır.
gece gece ev arkadaşlarımın şahsıma küfür etmelerine sebebiyet vermiş yazar. britanya'nın köpeğiyim o yüzden o kısaltmayı kullandım haha affet bacım..
şaka bi yana , sevgi böceği olarak görülüp "yazılarını takip ettiğim yazar" lafını pek kullanmayı sevmem ama an itibarıyle * sol framemimde tüm entrylerini okumak üzere gördüğümdür..*
sadece galatasaraylı olması ile bile takdirimi kazanan, entrylerini okudukça tebriklerimi de ilettiğim akıllı, esprili yazar.
türk-islam tarihi konusunda ciddi kuşkulara sahip yazar..

sohbeti hoştur vesselam.
bana dimbirek diye hitab eden, sıcak kanlı yazardır. öyle ki 100 metre öteden koşmaya başlar. sahip olduğu hız ve ivme ile nasıl duracağı konusunda tereddütlerim vardır. lakin ya fizikten çok anlamıyor ya da fren sistemlerine güveniyor. ne diyelim deneyip görmek lazım. *

edit: son 10 metresinde uzun atlama yapılacakmış o nedenle kahramanımız fren sistemlerine değil sıçrayıçına güveniyormuş.
bir fenerbahçeli moderatör tarafından gereksiz yere çaylak edilmiş çok efendi, çok dürüst yazar arkadaşımız.
silik yemiş olan yazar.
nedensiz yere silik yemiş yazar. daha doğrusu modların yediği yazar.

geçmiş olsun, bir güzel yazarımızı daha kaybettik. ne diyebilirim ki?
(bkz: silik)*
gönüllerin dördüncü nesili beşinci nesil yazar yeniden hoşgelmiştir heralde.