bugün

normal yolda değil de sanki yarış pistindeymiş gibi araba kullanan insanların arabasıyla kediye/köpeğe çarptığı zaman harbiden psikolojim bozuluyor.
deep web e girmek buna örnek olur.
insanların essegi sikmesi. yeterince psikoloji bozan olaydir.
insanların essegi sikmesi. yeterince psikoloji bozan olaydir.
sabah programlarını en az 1 saat pür dikkat izlemek.
Toplum içinde rezil olmak.
Sınava 3 gün kalmışken avucumun içinde iri iri yaralar çıkması. soruları nasıl işaretlicem diye zırlıyorum
Babanın saçına karışması ve her kestireceğin zaman güzel, kısa gestir demesi. Senin artık dayanamayıp kısa kestirdikten sonra senle dalga geçmesi.
sürekli eleştiriye uğramak.

ülkemizde bolca bulunur.
Çocuk nasıl ağlıyor hıçkıra hıçkıra..hani toplasan 3-4 yaşlarında ya var ya yok..

Ben de annemin mutfak isteklerini alıyorum , durdum çocuğu izliyorum

Kaybolmuş abi belli ki

Biraz bekledim , neme lazım annesi babası çıkar da "hayırdır ne yapıyorsun çocuğuma" der diye , Türkiye burası..

Çocuk ağlamaktan kızardı , koşmaya başladı yere düştü..koştum yanına kaldırdım.Sarıldı bana , belli ki korkmuş.Anons ettiler üst baş yaş tarifi uyuyor..kaptım çocuğu , ulan öyle içli ağlıyor içim parçalandı gözlerim doldu

Danışmaya gittim bir telaş..babası koştu önce sarıldı çocuğuna

Ben başladım ağlamaya , dayanamadım..marketin ortasında..

Hem çocuk için hem annesi için abi..5 senelik evlilik hayali kurduğum kadındı çocuğunu kaybeden.Beni aldattığı insan ile evlenmiş , bir de çocukları olmuş inanabiliyor musun

Ben çocuğu bahane ettim ama en çokta annesi için eski sevgilim için ağladım..çok koydu be abi

Sonrasında ben kimseyi sevemedim abi..şimdi ise nerede ağlayan bir çocuk görsem sırtımı dönüp gidiyorum
Gözünüzün önünde bir insanin hayatini kaybetmesi.
15 temmuz darbe girişimi.

yemin ederim hayatımın en büyük travmasını o gece ve sonrasında devam eden olaylarda yaşadım.
görsel
ygs/lys tek başına hepsini ezer, boş edebiyat yapmayın ağalar.
şu son bir yılda söylenebilecek ne çok şey olduğunu fark ettim bu başlık sayesinde...

bir yakınınızın ya da sizin cinsel taciz/cinsel istismar mağduru olması; bir yakınınızın ya da ailenizden birinin gözleriniz önünde ölmesi/öldürülmesi; şiddetin her türlüsü...
sabahleyin sabahın olmaması. saatle değil asaplarımızla oynadı ipneler.
her akşam düzenli olarak ana haber bülteni izlenmesi.
hangi kanal olduğunun önemi yok.
on gün kadar deneyiniz. sonrasında mhrs portal sistemine girip en yakın güne psikiyatriden sıra alacaksınız.

edit:imla hatası
Özetle yaşamımın ilk 13 yılı. Bir çocuk için tam bir travma durumu.
Özetle yaşamımın ilk 13 yılı. Bir çocuk için tam bir travma durumu.
Karanlıkta odanın herhangi bir yerinden gelen çıtırtı. Acaip tırsıyorum şu an.
Sabahın altısında kalkıp kahvaltı yapmak.
Fatih tezcan'ın attığı twitler ve insanların vurdumduymazlığı.
birinin evinde sıçtınız ve sular kesik.
Düzensizlik, sevgisizlik, yalnızlık, yorgunluk...
Erken boşalmak veya tam tersi boşalamamak.