bugün

entry'ler (14)

yukarıda allah var

birisi sana, senin yalan olduğunu bildiğin bir şeyi anlatıyordur. anlatmaya da devam ediyordur. sen de artık dayanamazsın ve "yukarıda allah var be yuh" dersin. olay bundan ibaret.

sanatçıların sanki biraz şey olması

sanatçıların çoğunun sanat dışında her şey yaptığına şahit olduğumuz için onların sanki biraz şey olduğunu düşünmemiz gayet normal.

ideal evlenme yaşı

28 idealdir bana göre. ne çok geç ne çok erken.

öğretmen sevgili

sevgilisi avukat ise nasıl bir ilişki modeli olacağını merak ettiğim sevgili.

bebeklerin pis kokması

bebek kokulum diye sever bazı sevgililer birbirlerini. bebek kokusu harikadır. mis kokandır.

kitap okuyan insan

kitap bittiği zaman sevdiği bir insandan ayrılıyormuşçasına üzülen insandır. üzmeyin onu.

yaşamaya utanmayan puştlar varken intihar etmek

inadına yaşamak dedikleri bu olsa gerek o halde.

en sevilen sözler

your hand reached out to hold mine.
dünyanın en güzel şarkı sözlerinden biri. tapılası.

özel üniversitede okumak

ailemi zora sokmamak adına gitmeyeceğim üniversite çeşidi. fabrikatör çocuğu değilim en nihayetinde.

psikoloji bozan olaylar

normal yolda değil de sanki yarış pistindeymiş gibi araba kullanan insanların arabasıyla kediye/köpeğe çarptığı zaman harbiden psikolojim bozuluyor.

hurma

19 yıllık hayatım boyunca tadını bilmediğim bir yiyeceklerden bir tanesi.

serenay aktaş

ilk başlarda kendisini severken sonradan iğrenmeye başladım. beyni var ama fikri yok cinsi insanlardan. neden kendi kafandaki düşüncelere göre hareket etmezsin ki? sonra böyle elerler adamı.

kuran okumayan müslüman

neyi tercih ettiği kimseyi ilgilendirmeyendir esasen.

yatay geçiş yaparsın

sosyoloji okuyacağım diyorum. "napıcan sosyolojide git adalet oku sonra yatay geçişle hukuka geçersin" diyor. gel de boğma.