bugün

halihazırdaki uktelerin %11,62'sinin sahibi yazar. tebriklemek lazım.
renksizgolge özentisi keke.
çok sıcak bir gündü. şehir dışındaydım, yolda radyoda lig tv dinlerken duydum kara haberi.
büyük başkanımız beklendiği üzre vefat etmişti.
yol bitmek bilmedi, zaten fazla duramadım gittiğim yerde.
sanki bursa beni çağırıyordu, hızla geri döndüm.
anlamsızca saatler geçirdim.
şimdi evdeyim.
16 mayıs 2010 bursaspor beşiktaş maçını izliyorum. ekranın sağ alt köşesinde başkanımızın resmi.
batalla'nın skoru 1-0 yapan golü geldi az evvel, tribünlerimiz "çekmişiz kafaları" tezahuratı yapıyor. o gün ben de oradaydım. maraton tribününde.
büyük başkan ise tam karşı tribündeydi.
bir gözümden bir damla yaş geldi, o günün gururuna istinaden, diğer gözümden bir başka damla yaş ise o gurur gününü bize yaşatan başkanım için.

ibrahim abi, büyük başkan, başkanım...
böyle bitmemeliydi.

seni çok özleyeceğiz...nur içinde yat ve gittiğin yerde şampiyonluk yaşayamadan bu dünyadan göçüp giden tüm bursasporlulara 16 mayıs'ı anlat...
bu adamı sevmediğimi daha önce de belirttim zaten.

(bkz: protest sanayici/@diye yaziyorum ben)

ama sıkı bir bursaspor taraftarı olması ve bursaspor'a, bursaspor'a olan saygımdan ötürü kendisinin başı sağolsun demek boynumun borcudur.

bursasporlu.
başı sağolsun.
başı sağolsun, bir zamanlar adminimdi.
acı gününde başsağlığı dilekleriyle; kıymetsiz , ufak bir entry ile de olsa yanında olmak istediğimiz yazar.
http://www.facebook.com/p..._location=profile_browser
pek yakında köşe yazılarıyla sözlük haber'de olacak olan yazar.
devlet üçüncü çocuğa 5000 tl veriyormuş. halihazırda 2 çocuğum var. neden olmasın?

buradan taahhüt ediyorum, 3. çocuk için gelecek 5000 tl'nin tamamını hanıma vereceğim.
böyledir;
:(
(bkz: vamık volkan/#19761052)

günlük içtimasını alacağım yazar. başına bir şey gelmesin. göz kulak olalım.
(bkz: #19827190) tam bir gaz topu. heyecanlı ergen. sivilcelerini patlatmaktan nasıl vakit buluyor yazmaya bilmiyorum.

(bkz: bordo klavyeli)
teorisi ile beni şaşkınlılara sürükleyen yazar.ama vallahi eleştirmedim,sadece şaşırdım.adam düşünüyor arkadaş.

(#19886156))
(bkz: teori ustası sanayici)
ahanda bir tane daha buldum (#19862174) .
eğer o onüçüncü turnuvayı kazanırken rakiplerini üç sette geçmediyse çok ayıp eden yazar. *
ecnebilerin "the devil s advocate" diye ifade ettikleri şekilde bir zihni işleyişe sahiptir.

peki hep temelde vardır hani "ya öyleyse?.." işin bu boyutu hep kafa karıştırır...

iki gündür s.s. önder'in ucuz kahramanlıkları yineleyip duruyor kendini ve yandaş basın tarafından "süperman" ilan edilerek kraliyet tarafından "sir" ünvanı veriliverdi kendisine.
(#19893860)

bunu diyen şunu da dedi;

(#19900096)

lafı sözü tutarsız.
akil insandır.
herkesin bir akil adamı var benim adamımda bu.
gösterilere destek veren ülkücü.

oysa ki bu provakif gösteriler komünistlerin oluşumudur.

ne çabuk unutmuş acaba ; mhp nin neden kurulduğunu..yazık..

zannedersem anlayış şu ; düşmanımın düşmanı dostumdur .
--spoiler--
oysa ki bu provakif gösteriler komünistlerin oluşumudur.
--spoiler--

bre davar bu nedir lan ? bir insan bir husustan rahatsızsa komünist olmadıkça tepki veremeyecek mi ? allah ın varlığını inkar edenler için o aptal beyniniz somut bir argüman olmakta.
Uludağ sözlüğün en kaliteli yazarlarındandır.
(#19908955) entrye bak, başlığa bak.

bu şimdi özeleştiri falan yaptığını da zanneder.

saçmalamanın da bi sınırı var.

faşist kafası işte napacan.
istiyor ki tüm memleket taksim'e aksın, sırf hükümet devrilsin diye binlerce insan saldırgan polisin hedef tahtası olsun.

çok bencilce bir yaklaşım.

ayrıca kendisini hedef göstermiyorum, kendisi gibi düşünen çok kişi var.
evet, istiyorum ki tüm memleket taksim'e aksın, tüm millet meydanlara insin ve imamın ordusuna ve ona emir veren takunyalılara hadleri bildirilsin.

ya bugün, ya hiç.

yaşasın türk baharı...
sivillerin polis veya orantısız güç kullanan tiplerle karşılaştığında neler olduğunu 1980 dönemlerinden biliyoruz.

halkı hedef tahtası yapmak ise başta insafsızlıktır.

türk baharı ise hikayedir.

zira orada halkın %1 ini temsil eden bir diktatör yok. %50 sinin oyunu almış bir seçilmiş var.

ama ben illa hayal kuracağım diyen varsa meydan boş.