bugün

sırf kendini bir gruba ait olmuş hissetmemek için birşeyci olmayan, olmamaya özen gösteren fakat görünen o ki başaramamış gereksiz mikroorganizma. tek hücreli. lanetli yaratık. zaten derler ki; postsoul tanrının lanetinden o forma bürünmüş. haklılar tabi.
çok yakında aramıza katılmasını beklediğim,alternatif takılarak black metale bok atan vakti zamanında bilgisayarımı bozan fakat heşeye rağmen sevdiğim beraber hoş vakitler geçirdiğimiz yardımsever arkadaş.
terbiyesiz.
cortexlerindeki imgelemleri bir bir sözlüğe kusan yazar. ciddiyet içinde ciddiyetsizliği savunan, aynı sözlük veya farklı ortam değerlerini, o değerleri yoketmek için de kullanabilen kişilik ve davranış özürlü tatminsiz.
idealist insan. yolu açık bence.
alakasız çağrışım:

(bkz: post blue)
yazdıkları tersten okununca hayatın anlamının ortaya çıktığı yazmaz.
--spoiler--
aslında komünistlerin, komunizmin ne kadar salakça, marx'ın da ne kadar mal bir insan olduğunu insanların gözüne sokmak için, kendi
yazdıkları cümlelerin de ne kadar anlamsız olduğunu ve benim burada ne işim var!(bu) mantığını şeyetmeleri, ironi bapmaları için içinde bulundukları eğilimin genel adı.
--spoiler--

"ne yazdığını kendisi anlıdı mı acaba" yazarı! yahu saldır saldırabildiğin kadar dert değil de, bari Marx'a mal deyip de kendini komik duruma düşürme.

abilerinden ders al biraz.
--spoiler--
aslında komünistlerin, komunizmin ne kadar salakça, marx'ın da ne kadar mal bir insan olduğunu insanların gözüne sokmak için, kendi yazdıkları cümlelerin de ne kadar anlamsız olduğunu ve benim burada ne işim var!(bu) mantığını şeyetmeleri, ironi bapmaları için içinde bulundukları eğilimin genel adı.
--spoiler--

çok iğrenç yazar bu adam!(bu) hep söylüyorum kendisine abilerinden ders alsın diye ama anlamıyor hıyar. kendini anca komik duruma düşürüyor.
egosunu nallamayı başarmış yazar. nick altına yazacağı monolog entryleri görmek için sabırsızlanıyorum. marx'a bok atmayı başarmış, ekonomi'de eşitlik kuramını ortaya sürmüş profesör. yakında postsoulizm isimli bir kitabı çıkacaktır. uzun süredir yazmadığı için heyecanlıyız.
(bkz: kacak dovusen ayı panikte)
(bkz: neredesin prenses)*
girdilerinde komünistlere, marx' a ve dahi mozart in konserine gitmeyen ezik ' e ve dahi nicelerine daha ilk cümleden "gerizekalı, mal, salak" gibi sözleri sarf ederek satır dolduran yazar kişisidir. kendinde kıro olarak tanımlar?! *
en son beş yıl önce yazmışım. hala kroyum.
(#18690217) görüşünü savunmayı biliyor.
misal;
ne de güzel anlatıyor.(#18690184)
açık anlatımı ayrı bir hoş. (#1851841)
eski olduğunu belli ediyor. saygı duyulası...