bugün

görsel
Roman gırnatacılar gibidir.
takımdaki futbolcu ya da teknik ekipten en az bir kişinin mutlaka bıyıklı olması gibi tuhaf şartlar bulunduran takım. hatta 1990 - 2000 dönemi takımı çalıştıran teknik adamlar son Osmanlı yandım ali gibi bıyıklı tiplerdi.
abartılacakları bir şey yok kesinlikle, bizimkiler becerikli olsaydı 2 gol atmıştık. defansta çok hata yapıyorlar.
Biz bunları nasıl yeneceğiz?
Diye düşündüren takım.
Çöp olmuş takımdır.
iki top yapamıyorlar. Ne hale gelmiş takım. Evet.
bu aptal takım nasıl 2016 da avrupa şampiyonu olmuş hayret ediyorum. bok gibi takım şuanda almanlara domalmakla meşguller.
ronaldo, pepe ve biraz da quaresma dışında adam gibi topçusu olmayan takım. bu adamlar da yakında emekli olacaklar zaten alttan hiç dünya yıldızı gelmiyor sağlam çökecekler açık ve net.
Ronaldo'ya dua etsinler yoksa 2. turu falan göremezler. Fas'dan bile kötü oynuyorlar şaka gibi lan.
Ben desem dalga geçerler ama quaresma Beşiktaş'da oynadığından daha istekli milli takımda ve sonuca gidiyor. Performansı da iyiyken oynatmıyorlar. Anlam veremiyorum oysa o takımda ronaldoya gol pası çıkaracak başka bir topçu yok. Guedes oynarken q7 nin oynamaması bana saçmalık gibi geliyor.
beşiktaşta oynayan çöplerden kurtulmadığı sürece iş hep ronaldo’ya yıkılacak.

duvar pepe’nin de dahil olduğu defansı ispanya forveti maymuna çevirip gollerini attı. sağa sola boş boş koşmaktan başka bi iş yaptığı yok.

kurtarıcı diye oyuna sokulan adam kavzerma... adını duymadık. duyamayız da. taraftara parmak gösterip maçı da tatil ettiremeyeceğine göre ne işe yarıyor? hiç.

bu ve bunun gibi birkaç adet çöpe sahip olan milli takımdır. bunlardan kurtulamadığı sürece sürekli ronaldo’dan 3 gol falan beklemek durumunda. bu kadroyla çeyrek final görürse dua etsin portekiz. tek başına ronaldo birkaç maç alır ama o atar arkadaki bastonlu kasap yedirir. bu işin sonu yok.
iki kaptanı da Beşiktaşlı oyunculardan oluşan son Avrupa şampiyonu milli takımdır. Pepe quaresma.
pauleta ve nuno gomes den sonra bir türlü santrafor çıkaramamış olan milli takım.
Euro 2016'ya katılım primi olarak futbolcu başı 0 euro prim alan takım.

Bazı gavatlar 500.000 euro felan dagitiyor da hani..
Son avrupa şampiyonudur.
sirf ronaldo nun 2016 finalinde sakatlanip o anki ruh hali sayesinde tuttugum takimdir. duygusalliga fazla yer vermeyen biri olarak söyleyebilirimki, ronaldo nice insani duygulandirip mutlu etmistir. ayrica bizim onurlu futbol takimimiz futbolculari sadece 2016 avrupa sampiyonasina katildigi icin 600 bin euro alirken, portekiz federasyonu kupayi kazanan futbolcularina 270 bin euro dagitmistir.
prim için değil onur için oynayan futbolcular barındırır.
çok iyi defans yapan bir takım.

çok önemli not - final maçında ronaldosuz oynayıp da yendi fransa´yı.
Taktiksek kusursuzluk ile 2016 Avrupa şampiyonasını kazanmıştır.
quaresma reyiz 2. kupasını kaldırdı.
bu arada beşiktaş ulan!
(#32880098)
(#32994304)
(#33073111)
(#33149838)

turnuvanın başından sonuna oyunlarını başarılı bulduğumu söylemiştim, kim bilir belki kendi vatandaşları bile bu kadarını beklemiyordu takımlarından.

messi - ronaldo rekabetinden dolayı kupa hep ronaldo üzerinden anlatılacak ama takımda daha çok emeği geçmiş rahat 4 - 5 isim var şampiyonluğa.
Macaristan yenseydi gruptan çıkamayacaklardı ve biz çıkacaktık.
an itibariyle euro 2016 nın şampiyonu olmuştur. tebrikler.
108de attı vallahi.