bugün

popüler olmak.
popülaritenizle dalga geçmek.
bilinmeyen amaçtır. ulan en fazla 2 hadi taş çatlasın 3 kişi okuyor seni. ne diye yazıyorsun ki be vasıfsız. evet.
Ortalığı kalabalık tutmak başka işe yaramazlar. Evet.
bence meşhur olup dizilerde oynamak.
yazmayıp, don, meme, fotosu atmak. popülerlik bu kadar basit işte *
öyle takılıyoruz işte napalım.
Burada Bi amaç doğrultusunda yazan net maldır.
Mouse'la sevdigim kadın yazarlarin nickini okşuyorum.
Niye la biz pijmiyiz..

Yazmak bizim de hakkımız..
Oytunum kara sen git karmanı yükselt ondan sonra tartışalım. Zira aşağılardasın, seviye farkı malum. Seninle aynı seviyeye inemeyeceğim hiç. Uğraştırma beni. ;))

Gündüz tengir bulgur amca, şimdide sen. Pardon da siz hayırdır ?. Çok oldunuz he. Kendinize gelin.
tamamen zaman öldürmek dolayısı ile kim takip eder kim oylar kim ne der derdi olmadığı için rahat rahat yazan yazardır. burayı kafaya takmayan girip yazıp çizip eğlenip çıkan yazardır.
bilinmeyen yazarlar neden kitap yazarlar, bence bu soruyla cevaplar benzer
burada popüler olmanın ne gibi önemi var anlamaya çalışmak.
Amaç popüler olmak değil muhabbet olsun diye.
puhaaa havaya bak zeplinde bukadar yoktur. sayın uludağ popüleri dünya starı sanki kızmısın beğenilme arzunmu var egoist narsist popüler yazar beyanı. derdine fışkırt butonun nerde. ha ben niye yazıyorum sözlükten elit bir kız bulurum diye dermişim sanane sözlüğün bize vermiş olduğu hakları kullanırız. keyfimizin kahyasımısın yoksa popüler olmayan yazamaz diye bir kuralmı var sözlükte, otobüste bankada felan yer sıramı veriyorlar popülersin diye. bu tavşan daha şeyini sürtmüş haha dağı miktim diye bağırması gibi birşey.
benim, belki biraz populer olabilirim diye olabilir yada ne biliyim belki paylaşmak olabilir belkide basitce populer olmak gibi bit terim ile ilgilenmiyor olabilirim.
Ben bu herifin niye burada olduğunu, olmak isteğini aylar öncesinde anlamıştım. Yanılmamışım.
(bkz: aydinoglu)
https://m.uludagsozluk.com/e/42056009/
Bu hikayedeki mal benim. Yıllarca yazdım ama hiç popüler olmadım. Tamam bazı eski nick'li hallerim onlarca sayfa nickaltı aldı ve pek çok oylandı ama hepsi maalesef trolldü amk. Trolller iş yapıyor sözlükte ve kendilerini bir bok sanıyorlar. Taviz vermeyin. Moral bozmayın. Bu piçlere eksi de vermeyin. Siktir edin...
Ortalıkta dolanıyoruz işte. Daha iyi yapabilecek bir şey bulunca dağılırız.
Bilgi vermek ve düşüncelerini ifade etmek.
tanım: çok fazla takipçisi olmasa da sözlükte yazılar yazan sözlük yazarlarının amaçlarının listelendiği başlık
benim için durum
ben aslında içimden geldiği gibi yazmayı seviyorum. çok okunmak gibi bir derdim yok. ama birilerini gülümsetebilirsem, birilerinin aklına dokunabilirsem ne mutlu bana.... popüler bir yazar olmasak da bana göre burada asıl olan ise, kimliksiz olarak yazmak... çok eğlenceli bir aktivite... sanki büyük bir meydanda binlerce kişinin arasında herkes derdini anlatmak için bağırırken, içinden geçenleri haykırmak gibi bişi. herkes duyuyor herkes görüyor ama kimse kim olduğunu bilmiyor yada ilgilenmiyor
Popüler olma ihtimallerinin olması. Popüler olanlarda bir zamanlar popüler değildi.
Etrafımda düşüncelerimi, fikirlerimi paylaşabileceğim veya beni dinleyebilecek bir insan yok. Ben de içimde biriktirdiğim onca düşüncenin dışa vurumunu ancak bu gibi bir platformda anonim olarak açık edebiliyorum.

Her zaman yalnızdım, yalnızlıktan korkmuyorum kimsenin benim yazılarımı beğenmesine gerek yok. ben burayı birnevi kendi arka bahçem haline getirdim kendi halimde takılıyor kendi kendimi eğlendiriyorum.

Hepsi bu kadar.
lan sayın popülerler bize bi değdirinde biraz popülerlik bulaşsın.