bugün

özellikle camilerin gym ve battle alanı gözükmesinin sebebi tamamen kubbeli yapılar olmasıyla alakalı. malum gym yapılarına benziyor muhtemelen oyun gps'den öyle algılıyor.

yalnız ileride çok sıkıntı çıkarır bu, cuma namazında picigeto şoku haberleri görürüz gibi. *
Su pokemonu deniz kenarinda olur falan diyenler var tamamen yalan. Soylemis olayim.
"Servers our experience issues. Please come back later." diyor. Bilem bi' bilgilendirsin.
an itibariyle serverları çökmüştür.
Kent meydanlarına her pokemonu yerleştirip diğer yerlere tek tük pokemon atan oyun. 1 saat rte parkında dolaşıp zubat geodude clefairy bulmuşken avcılar meydanda pokedex fullemediğim kaldı. Gym diye gösterilen yerde fasıl vardı. Zaten 4 level savaş yapamıyor. Üstüne server çöktü.
Avcılar meydandaki gym in üstüne execcute bırakanın merak edildiği oyun. Kimin lan o.
an itibarı ile çökmüştür.
Oyun sadece yeni zellanda ve avustralya icin acildi normalde. Butun dunya apk indirdi. Server cokmesinde ne yapsin lan?
oynayanlar genelde benim gibi çizgi film izleme çağı geride kalmış adamlar.
hala izliyorum gerçi.
serverlarınd hala problem olan oyun. hayır anlamıyorum yap hazırlığını ver tüm sunuculara yap 10 lira oyunu çıkar gitsin işte, ölüsü 100.000 indirir bu oyun sadece bir ülkeden 1 milyon para kazanırsın bu kadar zor mu bunu düşünmek ya.
Avustralya ve yeni Zelanda dışında engellenmiş uygulama.

http://www.manilashaker.c...land-temporarily-blocked/
az önce serverların döndüğü oyundur.

hatta daha demin 4. level oldum çevremde baya pokemon gözükmekte fakat evin içinde 4-5 tur atmama rağmen denk gelemedim daha illa dışarı çıkmam gerekiyor sanırım.
olum nası giriyosunuz ben hala giremiyorum.
an itibarı ile apk olarak yüklediğim oyundur. bakacağız.
Boş boş ne kafa siktiniz bee çocuk musunuz amk devlet meselesi olsa bu kadar yazmazsınız.

Umrumda olmayan oyundur.
server nedeniyle girilemeyen oyun.

şuraya bir tanede pikachu bırakayım bari
görsel

edit: oyunda bulunan eggs'ler pokemon kısmına girip ekranı ekranı sağa kaydırarak eggs sekmesine geçip görebilirsiniz. ardından bunlardan birini tıklayıp çıkan kavanozu da tıklayıp içine koyabilirsiniz. sanırım koyduktan sonra katedilmesi gereken km yazıyor. orası dolunca ya kadar yürüyeceksiniz ve yumurtanın kuluçka süresi dolmuş olacak.
Dükkan önünde tavla atan esnafın masasında psyduck filan çıkacak ya onları görücez daha dur bakalım.
az önce 106 cp dodrio yakalamamla mutlu eden oyun. *
bloody crescent sayesinde linkini bulup indirmeye başladığım oyun.

inşallah bir sıkıntı olmaz da rahat rahat oynarım.

Edit: açılırken gri ekran verip takılan oyun. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ? Çözümü nedir ? Bilen varsa mesaj kutumu şenlendirsin.
Bir anda patlayan oyun. Millet çıkmasını bekliyormuş ben nerede yaşıyorum acaba.
Camdan atlayan velet ıphone mu kullanıyordu napıyordu , AppStore da oyun yok. Geçmişimin ve geleceğimin amına kodun çocuk.
oha çıktığını yeni öğrendim. gerekli tecrübeleri edindikten sonra bilgilendirme yapacağım.
i phone da sertifika hatası veren oyun.
telefon şarjdayken şarjı azaldı böyle iş mi olur lan ama yine de oynarım ben bunu güzel olmuş.
Evimin mutfağında charmander yakaladığım oyun. Yıllarca düşünsem aklıma gelmezdi.