bugün

türkiyenin en iyi mmo fps oyunudur.gerek sesler olsun oynanis olsun hele saglam bir klana uyeyseniz tadindan yenmez
yarbay 1. kademe oluşumu bir şişe köpek öldüren şarapla kutladığım oyundur.
bu oyunda girilen her tartışmada skoru yüksek olan her zaman haklıdır. oyuncuların %90'ınında böyle bir kafa var.

-böyle
+hayır şöyle
-skoruna bak
Çok kaliteli ama kapitalist bir oyun.
yeni bölümler geliştirseler tadından yenmeyecek oyun.
sniper ile havada vurulunca ağlayanlarla dolu oyun. bu oyunda balistik bıçak kullandığınızda yemediğiniz küfür kalmamaktadır.

her şeye rağmen kendini oynattırmaktadır.
cmunenin uberstrike adlı oyunun anasını sikmesinden sonra bulduğum online fps oyun, çokta güzel bir oyun tek sevmediğim kısmı, bomba atarken sürekli bomba atıyorum diye sesi duyurması.
Eğlenceli bir fps oyunu kendisi. COunter'dan da kalitelidir. Belki karşılaşırız, SayinEcevit nickiyle oynuyorum.
güzel bir online oyundur.
counter tadında ama.
puan ve ünvanla alınan aug 30+bilmem kaç mermi.ngli aug 40+bilmem kaç mermi.adamlar bildigin ırkçılık gibi ngli ve puanlı ayrımı yapiyor.
|Mysterion| nickiyle Korgeneral olduğum oyun. Hirayla başlamıştım bu oyuna be *
Grafikleri çok güzel gerçekci bir oyun.
oynayabileni saran oyundur. (not: oynayımıyom la)
Hala oynayan varsa agzına kürekle vurulur.

Ulan ... neyse ...
küçük bebelerin oyunda hile kullanmayı abarttığı için hiç zevki kalmayan oyun.
ilk çıktığı zamandan beri oynayıp hatta ulusal online turnuvada çeyrek finalde o turnuvanın birincisi olan hwa ya elendiğimiz oyundur. 2 sene önce brıakmak durumunda kaldım. oyuna para yetiştiremiyordum artık resmen. aylık 100ü geçiyordu masraf. bu gidişata bi dur demek zorunda kaldım. şimdi verdim bir kereye mahsus 10 tl aldım oyunumu (bkz: counter strike global offensive) (evet 10 tl ye gift olarak aldım) istediğim zaman açıp oynuyorum. oyunda skin dışında para verilecek bişey de yok. kafa rahat.
Çok uzun süre oynayip car satarak para kazandığım oyundur. Yaklaşık 300-400 lira kazanmıştım.

Edit: Hala isteyenlere elimde hazır var.
Herkes oyunu biliyor ama 1967 yapımı bir neo noir filminin de adıdır aynı zamanda.

bir yönetmen olarak john boorman’ın yeteneğini kavrayabilmek için aynı romandan uyarlanan payback (gününü göreceksin, 1999)’i de izlemekte fayda var. o yüzden ne anlatıldığının değil de nasıl anlatıldığının öneminin öne çıktığı en iyi filmlerden birisi olarak anılmayı hak ediyor point blank.

bu da okumak isteyenler için analiz ve eleştirisi: http://sinemahzen.com/point-blank/
yeni başladığım ve counter'dan da olan tecrübelerimle oynadıgım oyun. cok eziksiniz salaklar. bi de bayan olduğumu söylediğimde inanmıyolar *
Hile yüzünden seneler önce ayrıldığım fps oyunu.
Az sonra oynayacağım oyundur. tr|eskişehir (tr ve ilk e büyük)
an itibariyle oynadığım oyundur. aksopmod öper hehehe.
yani kaliteli oyun. grafikler falan fena değil. şu hile yapanlara bir çözüm bulamadılar sadece. ayrıca bir sürü semt çocuğu var lan. allahım delirecektim bunlardan kaldı mı gerçekten amk. rütbesi yüksek adamlarla takılıyordum. oyunda ilk 50 ye oynuyorlar. ts verdiler. gireyim bakim dedim. amk o ne öyle. dj akman seninle ilk defa dinliyor biri. konuşma falan yarı kürtçe. lan bu oyun için mi uğraşmışım dedim. diğer uğraşan adamları görünce. bir sürü de çocuk var. 11 yaşında olan çocuk tanıdım amk 2005 yılında doğmuş çocuk bunu oynuyor. azerilerde çok tuhaf.
kaliteli oyunun karşılığıdır. ama daha kalitelisi de mevcut tabii hemen atara gelmeyin.
5 sene önce çok güzel oyundu.