bugün

ortalama bir sözlük klonunun bütün yazarları kadar entry giren adam.

mayıs 2010 verileri:

- galatasaray sözlük: toplam 22.729 entry/günlük 758
- iticü sözlük: toplam 17.845 entry/günlük 595
- itiraf sözlük: toplam 15.750 entry/günlük 525

- pipishik: toplam 14.287 entry/günlük 476

- kadın sözlüğü: toplam 13.377 entry/günlük 446
- fokur fokur: toplam 12.095 entry/günlük 403
- yeditepe sözlük: toplam 9.173 entry/günlük 306
dün 3114 entry girmiş yazardır. hiç uyumasa 24 saatini sözlükte geçirse 27 saniyede bir entry demektir. eskiden de çok yazıyordu ama 3114 tane çüşşş dedirtmiştir.
an itibariyle elazığ'ın bir ilçesi ve köyleri adına çılgınlar gibi entry giren yazardır.*
nasıl bu kadar fazla tematik entry girebildiğini anlayamadığım yazar.

hayır, ben de denedim, olmuyor. 50 tane falan girebildim. bir süre sonra sıkıyor insanı.

bu adamı zall'ın tuttuğundan şüpheleniyorum doğrusu. insan sıkılmaz mı? kısa entry de girmiyor ki!

ya da bir bot da olabilir tabi.
(#8457675) bu entry'den dolayı bot olmadığına kanaat getirdiğim yazar. ama mesnevi'yi uludağ sözlük'e katması, alfabetik sıraya göre milyonlarca entry girmesi cabasıdır.
kolombiyaya gitmis oldugunu duyurma cabasina sahip veya kolombiya devlet daireleri askiyla yanip tutusan,tematik egilimli,motivasyonuna kurban,garip yazar.
(bkz: elde atlas entry kasmak)
dakikada 5 entry girebildiğini öğrenince şaşırdığım yazar.
nickinden anlaşılan kadarıyla pipisi pişik olmuş yazardır. o değil de pipi nasıl pişik olur ki lan.
yuhlara sığmayacak kadar entry girmiş ancak 'self sufficent' karmasına sahip olmasıyla sanki bir çelişki yaşıyor gibi görünüp aslında yaşamayan kişi. haftada bir klavye değiştirmektedir.
anladığım kadarıyla bot. bugün bir kaç saat içinde 14 sayfa yazmış. şu an toplam sayfa sayısı 25. başlık arttırma falan gibi bir amacı var gibi. bilemedim.
sürekli brezilya eyaletleriyle ilgili başlık açıp entry girerek entry rekoru kırmaya çalışan yazar.
türkiye'yi karış karış dolaşan, 35.000 köyümüzü bağlı bulundukları şehir merkezleriyle beraber buraya alan, mesnevi'yi sözlüğümüze kazandıran, 10 saniyede 1 entry yazabilen, gününün 20 saatini sözlük için harcayabilen, admini bırakın bilişim teknolojileri genel müdürü yapılması gereken zat-ı muhterem.
dün yazdığı 1200 küsür entry ile kafayı yedirten yazar.*
seri bir şekilde ispanyolca başlıklar açmış olan yazar. bir an ne oluyoruz dedim.
bot geri dönmüş. bugün de yazdığı 17 sayfadan fazla entry ile sözlüğün gururunu kurtarıyor.
(bkz: podbot)
entry sayısıyla şaşırtmış nesildaşım. yıllardır entry girmeye hasret kalmış sanki. ben yüz küsürlere zor geldim valla.*
dün de 859 giren yazar. bu adam bunu her gün yapıyor*. yazdığı kadar çok konuşuyorsa etrafındakilere allah sabır versin*.
bugun kosta rika eyaletlerine sarmış yazardır.saygılar
afedersin ama bu adamın yaptığı işi para almadan yapmak aptallığın en saf halidir.

edit:mesnevi girilerinden bahsediyorum.
bir sözlük klişesi olan "hakkında bu kadar entry girince öldü sandım" efsanesinin, "4 gündür entry girmeyince öldü sandım" şeklinde revize edilmesini sağlayan yazardır.
yemiyor, içmiyor; yazıyor azizim.
(bkz: efsane geri döndü)
köyleri, şehirleri yakında mahalleleri ve sokakları da yazacak olan yazar. bütün dillerdeki kelimeleride yazarsa seviniriz dediğim yazardır. mesneviyi sözlüğümüze kazandığı için teşekkür edilen yazardır. *
klavyesinin yerinde olmak istemediğim yazar. çok söverdim kendisine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar