bugün

geçen hafta en çok entry giren yazarolmuş kişidir. bir haftada 3137 entry girmesine rağmen hiç adına rastlayamadım. tuhaf olanı, kendisinden sonra en çok entry giren 2. kişi de 303 entry girmiş.
(bkz: ne yaptın be hacı)
(bkz: koştur dediysek de)
bir dünde 400 entry girmiş yazar maşallahh biz daha yarısı kadar bile girmedik yazar olduğumuzdan beri hızının devamını silerim..
zall'ın, maaş bağlaması gereken yazar.
sürekli bir yerlerden alıntı yaparak, herhalde sözlüğe değişik bilgiler vermek isteyen, genç, atarlı yazar.

(bkz: azimli sıçan betonu deler)
sözlüğü forum sanarak mesnevi yi 10 beyit 10 beyit açıklayan 7.nesil yazar olmasına rağmen bugün 1165 entry girmiş manyak yazar. tebrik ederim. o kadar boş vaktim yok.
pipinin pişik olduğunu anlatıyor sandım ilk başta.
(bkz: tematik mod)
insan değildir.
entry girmek için kodlanmış bir robot olarak düşündüğüm kişidir.*
tematik entry yazan yazar. an itibarı ile köyler konusunu görev edinmiştir kendisine. toplam entry sayısı on bini geçmiştir.
an itibariyle nazım hikmet hakkında girdiği girilerle sözlüğe, başkalarının saçmasapan entryleriyle kattıklarını düşündüklerinden daha gerçekçi renk katmaktadır. azmini takdir ettim.
an itibariyle açmış olduğu köy başlıklarına bir tek kendisi entry girmektedir. entry kasmaktadır ama sözlük için faydalı bir şey. seri entry yazan yazarımız.
taramalı klavyesi var herhalde diye düşündüğüm yazardır.

ulan bu akdar seri olunur mu, seri eksilerken bile sınır var amua goim.
mesnevi'yi sözlüğe yazmakta adam bildiğin... tebrik mi edeyim, oha mı diyeyim bilemedim. (ara: mesnevi)

gayretinden dolayı kesinlikle bi helal olsun'u hak etmektedir.
an itibariyle yaran yazar. lan 7. nesil olup 12742 entry nasıl oluyor** diye soruyorum kendisine.
7.nesil yazar. daha sık entry girmesini dört gözle bekliyoruz. aylardır entry girmiyor sanki adam. *
"ulan biz neredeyse bir senedir yazıyoruz, adamın 5'te biri kadar ancak yazdık ve ona bile çok derken adam tam bir ayda 14000 den fazla entry girmiş" dediğim ve kıskandığım yazar. bu ne azimdir böyle.
öğrencilik hayatında da buradaki kadar azimliyse öss de falan full çektiğini düşündüğüm yazar...
ilginçtir, dün en çok entry giren ikinci yazar olup beni birinciliğe bırakmıştır.
asya ve okyanusya kıtalarının şehirlerini çok okumuş olan yazar. ailecek zevkle takip ediyoruz.
şimdi de avrupa'ya el atmış olan yazar. biri bunu durdursun.
7.nesil yazar olmasına rağmen entry sayısı onbine ulaşmış yazar.
6 ayda 17017 entry girebilen yazar.

17017/6=2837(1 ayda bu kadar entry giriyor)*
2837/30=95 ( aralıksız her gün, hiç ama hiç sektirmeden 95 entry giriyor.)
95/24=4 ( saatte 4 entry girebilen yazar.)
4/60= öhm, neyse işin bokunu çıkarmayayım.

ne diyelim tebrik ederiz. hiç okumadım entrylerini ama umarım çok yazan, boş yazan tiplerden değildir.
tematik entryleri ile sözlüğe fayda sağlayan yazar.
geçen hafta 3.115 entry giren yazar. vallahi helal.