bugün

şimdi ülkemizde yabancı hoca getirmeden önce ona sözler verip yerine getiremiyorsanız burada suç hocanın değildir. hocaya derseniz ki elimizdeki malzeme bu bunları kullanacaksın illa eksik gördüğün yer varsa oraya takviyeler yapacağız o zaman başka. burada yönetimin kendini beklentinin üzerinde maddi sıkıntı içinde bulması etken. ekonomik sorunlar nedeniyle istenilen bazı transferlerin gerçekleştirilemediği ortada.

bir de göztepe maçında ilk yarıdaki net pozisyonlardan 2 tanesini atabilseydi fenerbahçe şuan cocu için de farklı yorumlar yapılıyor olurdu eminim. beceriksizlikten atamadık işte. bence zaman vermek lazım. ama kendisinden yana beklentim gerçekten 4-3-3 oynatması 4-2-3-1 değil. onun için de orta saha lazım. ersun yanal dönemindeki meireles ve emre gibi. elmas, topal ve ekicinin aynı anda topal ortada olacak şekilde oynaması lazım şuan.
fenerbahçe teknik direktörü, resmi 6 karşılaşmada sadece 1 kez galip gelebildik.

Türkiye ligi hollanda ligine göre daha serttir, rakipler daha kuvvetlidir. 4-1-3-2 formatıyla oynarsanız rakip nefes aldırmaz. kaldı ki ligi ve takımdaki oyuncuları herkesten çok tanıyan tecrübeli bir topal varken 3 gün önce stoper olarak transfer edilmiş adamı ön liberoda niye oynattı anlayamadım. ha bir de valbuena ve ayew savunmaya hiç katkı sağlamıyor. ona çözüm bulmazsa kontralar gelir gümbür gümbür. neyse sonuçta yenildik ve cocu'nun hataları var mı var. ama lazım olan şey zaman diyorum ve ben halen 4-3-3 oynayacağımız zamanın gelmesini bekliyorum sabırla.
Acilen çıkıp koşu mesafesi, suni puan farkı falan deyip taraftarın gazını alması gereken teknik adam.
Şimdi konuşursunuz kolay. Bek ben çoook önceden yazmışım olacakları. Hem de bire bir yazmışım:

https://m.uludagsozluk.com/e/39668403/
Maksimum 2-3 kredisi kalan teknik direktör.
daha ligin başındayken kovulmalı. yoksa iş işten geçecek.

hollanda futbolu ile türk futbolu çok farklı. ligin başında 4 maçta 3 mağlubiyet ne amk! şaka mısınız?
neymiş ilerde barcelonayı çalıştıracakmış da orda uygulayacağı sistemi fenerde deniyormuş. lan aykut hoca gönderilmese şuan kayıpsız liderdik. adamın oturttuğu sistemi bozdular taraftara yaranacaz diye.
Ben GS"liyim valla karşımda rakibim fener hocasında hani biraz karizma ağırlık olması gerekir bu adamda o ağırlık yok bizim Tudor bile bundan 2 gömlek üstündü derhâl bu adamı kovacaklar görürsünüz bunu fava atın çok Durmaz 2 haftaya kovarlar.
Bir galatasaraylı olarak fenerbahçeden önceki istatistiklerine bakıldığında çok iyi bir hoca görünümü veriyor açıkçası. Fakat fenerde şu ana kadar neden başarısız anlamadım. Ben yine de iyi bi hoca olduğunu düsünüyorum. Daha sezon bası, bekleyip göreceğiz.
tamam fenerliyiz
ali koç süper ama bu olmadı. koku yani. olsaydı 4 haftada olurdu. bu kadar basit.
4 başta berbaberlik olur ne bileyim 2 si kazanılır vs. açıkcası olsa olurdu. ışık yok.
bu sne için diyorum. seneye adam değişir, ülkeye alışır falan. onu bilmem.

ben hep diyorum. ersun hocaaaaaaaaaaaaaaaaa. lamı cimi yok ersun hoca.
fenerbahçemizin 2018-2019 sezonunda göreve başlayan hocası.

henüz olmadı ama olacak. zaman vereceğiz, sabredeceğiz sistem oturtması için.

umarım eski yanlışlar tekrarlanmaz ve hemen bileti kesilmez.
sana güveniyoruz hocam.

görsel
görsel
gururunuzdu bir önceki teknik adam. ne kadar da çabuk terk ettiniz gururunuzu. *
Kısa süre içinde Yollanacak büyük ihtimalle. çok bile kaldı.
Sinirden portakal bicakliyorum.
Direktör limiti anca hollanda liginde şampiyonluk yaşatabilecek kadar iyi olan bir teknik direktördür.

Arkadaş bu adam bizim teknik direktörlerden beter.

Aykut kocaman olsa 2-1 gerideki bir maçta anında valbuena'yı alıyordu,kendi taktiriyle hücuma çıkıyordu.

Şenol hoca daha 2 saat önce ilk yarıda kalesine şut çekemediğimiz maçta,ikinci yarının başında babel'i alıp hücuma destek verdi ve 3-0 kazandık.

Bu ne yapıyor,60.dk da takımı 4-1 gerideyken 65.dk'ya kadar bekleyip öyle oyuncu değiştiriyor.

Bundan büyük hoca olmaz arkadaş,fenerlilere geçmiş olsun.son 20 yılın en berbat hocası ile karşı karşıyasınız.
Kredisi tükendi. Oyuncu grubu ne kadar kötü olursa olsun bunca zamandır en ufak bir şey eklemliyorsa güle güle. Durmasının anlamı yok. Evet.
Pazartesi günü oynanacak olan Beşiktaş maçında olası bir mağlubiyet alması durumunda kovulacak teknik traktör.
görsel
iyi kesin.
görsel
benim ilk bu adamla ilgili entrylerimden biri sezonun sonunu görmeden gidecek demiştim..

yanildim galiba bu adam bırakın sezon sonunu ilk yarının sonunu bile zor görür amk...
(#39736453)

merro oldu. *
Efsane hoca fenerbahçenin başında 6 7 sezon kalmalıdır ..

Nasıl biz galatasaray olarak aziz başkanı senelerce yedirmediysek...

Cocu yuda yedirmiyecez...

Cocu yediniz...
6 ayı göremez demiştik. Öyle de olacak.
dünyanın en büyük 5 liginde hollandalı teknik direktör yoktur. hadi ben kaçtım.