tam adı philip anselmo olan panteranın yanlış hatırlamıyorsam 1988 yılı girişli vokalisti.
tam adı philip hansen anselmo olan, cfh öncesi pantera revizyonunda ismini phil olarak değiştiren, kafasında bir heavy, southern metal fabrikası taşıyan, öküz insan.
kanımca en iyi böğüren vokalist. o nasıl gırtlak arkadaş?
yok böyle bir insan. sahne duruşu en baba adamlardandır. çok karizmadır. *
vokal yetenekleri bir yana; konuşurken kullandığı ses tonu ve mimikleri ile oldukça karizmatik bir adamdır.
cüssesinden de belli olacağı üzere boksörlük de yapmış vokalist.
Ergenlik dönemimden beri taparcasına aşık olduğum,bazen hiç bir zaman tanışamayacağımı düşünüp bünyemi üzüntülere gark etmeme sebebiyet veren, bana dünyanın en yakışıklı adamıymış gibi gelen vokalist.
içtikçe sesi açılan, böğürdükçe coşturan eski pantera, yeni down solisti. adamın kralıdır.
(img:#204370)
http://fizy.com/#s/1d4rdh
aşık olunası mükemmel bir vokalisttir.
son 10 senesini genelde down ile geçiren eski pantera solisti.
arada superjoint ritual projesi de cabası.
kendisini hiç hesapta yokken hem de stadda izledim ya hala ona şaşarım.
hayvan. ama sesi çok güzel bir hayvan.
vokal yaptığı tüm gruplara*** seviye atlatan hayvani metal insanı. ayrıca kendisi çok sağlam bir müptelayken 1996 yılında bir texas konseri sırasında overdose oluyor ve ölümün kıyısından dönüyor bu olaydan sonra ağır uyuşturucuları bırakıp arada bir duman takılmaya karar veriyor.
bi ara hayatını anlatan bir anime yapılacağı söyleniyordu ama baktım bulamadım. ya henüz hayata geçirilmedi, ya da iptal oldu. oysa baya sevinmiştim ben.
solda görünce sende mi öldün anselmo hocam diyecektim ki neyse yanlış alarm mış.
öküz gibi sesi olan vokaldi gençliğinde. söylemiyodu resmen böğürüyodu herif.
nazidir. görsel
Şu sıralar ağzına sıçılan heriftir. Dimebag in anısına düzenlenen organizasyonda nazi selamı verip "white power" diye bağırınca tüm metal camiasından tepki topladı.sonra herhalde bir özür diledi ama bakalım nolacak.
Gerizekalının önde gidenidir. Dimebag'in ekmeğini yemiştir e tabi ekmek bitince ergen ergen hareketlere ihtiyaç duymuştur.
ırkçılığın bile yakıştığı nadir insanlardan. hayvan gibi vokal.
Amerikalı şarkıcı, besteci ve yapımcı.