bugün

Şu iki şey birbirinden çok ayrıdır: saygı ve sevgi.

Peygamber efendimize laf atan kişilerin neler yaptıklarına bakacak olursak, onun yaptığının tırnak kadarını yaptıklarını dahi zannetmiyorum. insanoğlu belgeselini bilen bilir (cnn türk'te yayınlanıyor), açın 4. bölümü. Batı medeniyetinin islam alimlerine çok şey borçlu olduğunu anlatır. Bu düzeni kuran peygamber efendimizdir.

Kişiler sevilmeseler bile kendilerine saygı gösterilmelidirler. Bir ateist veya islama tabî olmayan kişiler peygamberi sevmek zorunda değil ancak ona küfür edemez, ona bir hakaret edemez. Düşüncelerimize katılmayabilir, ama saygısızlık edemez.

Eğer ki hakaret içerikli bir entry varsa itinatla moderatöre bildirin. Onlar gerekeni yapacaklardır.
Bu tür şikayetler pek akılcı değildir.
bsg kısaltması ile cevaplanması gereken kampanyadır.
birilerinin götünde patlayan kampanya. yazık lan..
yok "öte tarafta cezasını verirler", yok "küfretmek hakaret değildir" gibi zırvalara vicdan sahibi insanın karnı toktur. belki ben öte tarafa inanmıyorum. ne olacak şimdi? öte tarafa inanan bir toplumun kutsallarına yapılan haksızlık yapanın yanına kâr mı kalacak? öte tarafa inanmayanlarda ne zamandan beridir herhangi bir toplumun kutsallarına hakaret etme hakkı var? ateist ya da müslüman olmuş, hiç farketmez. hukuk kişinin diline, dinine, inancına, felsefesine bakmaz... yapılana bakar, yapılan suçsa şayet cezası verilir. kindar insanın inancı ne olursa olsun, kini içinde patlasın... hiçbir insanın atatürk, muhammed, isa, karl marx, abraham lincoln gibi farklı topluluklarca kutsal kabul edilen insanlara hakaret etme hakkı yok. biz hukuğun, adaletin, özgürlüğün, bilhassa bireysel özgürlüğün üstünlüğüne inanan insanlarız. herkesi anayasımızı okumaya davet ediyorum. spartaküs boşu boşuna can vermedi... rasyonalist, realist ve modern olmayan insanlar her daim kendini rezillikleriyle sergiliyor. bunu yapanları kınıyorum ve islam adlı dini benimseyen müslüman topluluğu böyle insanları mahkemeye vermeye davet ediyorum. suçlular cezasını çekene kadar pes etmeyin. sözlü hakaret, sözlü ya da fiili hakaret veyahut saldırı, tecavüz gibi eylemler hukuğun, özgürlüğün, eşitliğin, adaletin olmadığı yerlerde çokca vardır. burası türkiye cumhuriyeti, herkes haddini bilsin. küfür alan kişi hukuk nazarında bir insandır sadece. hukuk zaten insanlar arası adaleti sağlamak için var. hukuğun öznesi insandır.
Çok komikmiş.

Abilere gelirsiniz inşallah. Ahaha evet abiler.

(bkz: abiler)
iran, suriye gibi ülkelerden farkımızın kalmadığının göstergesidir. ne zaman asacaksınız küfredenleri? ayıp be.
Peygamberine kufredenlerin cezasini fanilerin vermeye cabaladigini gosteren olgudur. Tebrikler.
Kimi kime şikayet ediyosun delikanlı dedirtir.
http://www.youtube.com/watch?v=aUuES3lrFLQ
islamist demokrasi anlayışının sınıfta kalması hedesi... Neden Atatürk'e küfredenleri de şikayet etmiyorsunuz.. Böylece ne kadar adil ve nesnel olduğunuzu görürüz... Bu arada kime küfredecektik ?!?!
hala bi numarasını göremediğm kampanya. bazılarının götünde patladı sanırım. *
Çok iyi bir hareket kimse kimsenin kutsalina hakaret edemez inanmaya bilirsin ama hakaret edemezsin peygambere.
insanları şikayet ederek düşüncelerinden uzaklaştırabileceğini düşünen zeka ve mantık yoksunu, özgürlük düşmanı faşist müslümleri ortaya çıkarmış olan kampanyadır. şunu unutmayın beyler; biz kimsenin önünde eğilmeyiz. günde 5 vakit eğilen sizlersiniz..
Sonuna kadar destekliyorum!
Ayrica dun yazdim silmisler bayada eksilemisler.
(bkz: entry girersiniz ama)
tayyip'in dikkate alacağı şikayetlerdir.
Desteklemekte olduğum kampanyadır.
hayırlı olsun. ha haneye sevap işlettim cennete kapağı attım diye düşünen varsa siki tuttu uyandırıyorum.
desteklenmesi gerekendir eli öpülesidir, yapmayanların boynunda vebal kalır.
Şehit'e kelle diyene, bebek katili ile masaya oturana, milletin gözünün içine baka baka yalan söyleyene dokunamadıkça bimer, bu kampanya da bir avuç keratin bazlı yaşam formunun ağzına bir parmak bal olacak kampanyadir.

Eğer bunu yapacak canlı samimi ise makarna canavarına hakaret edenleri de bimere şikayet etmesi gerek. Yoksa bildiğin çaresiz kalmış herhangi bir canlı olacaktır...

(bkz: boş iş)

edit: rötuş isteği
ayar üstüne ayar yiyen kampanya. hem içerden hem dışardan, sağlı sollu. en iyisi bu, buraya gelin mümin kardeşlerim;

(bkz: peygambere küfredenleri bim e şikayet ediyoruz)
katıldığımız kampanya.
hayatında bir google bile çıkartamamış ezik müslüman tepkisi.

lan olm senin bimer bimer dediğinin altyapısını da gavur yapıyor. neyin tribindesin? *
Birer birer bimer bimer ölürüz
Yana yana döne döne yine geliriz
Biz dostu da düşmanı da elbet biliriz

(bkz: Gururla bakıyorum dünyaya)
bimer'in işi gücü yok, bir de bu konuya bakacak. akabinde hey allahım ya dememe sebep sosyal bir konudur.
kardeş kampanyaya destek vermesi gereken kampanyadır.

(bkz: peygambere küfredenleri bim e şikayet ediyoruz)