bugün

(bkz: peygambere küfredenleri bim e şikayet ediyoruz)
gereksizdir.

inançlıysan allah'a havale edersin, değilsen zaten sorun yok. madem o kadar inançlısın birak öbür tarafa, kendisi hesaplaşsın. ama yok fantezi olsun diye yapıyorsan orası ayrı mesele.
"oha lan! edebiliyor muyuz?" tepkisi verdirten istek.
(bkz: by myself but not alone) buyrun burdan başlayın diyerek destek verdiğim kampanyadır.

bir ateistle tartışmaya zekası yetmeyen, farklı düşüncelere tahammülü olmayan bu yobaz ayılardan ancak böyle yavşakça ve korkakça şikayet etmesi beklenir zaten. sizden korkan sizin gibi olsun.

edit: ayrıca peygambere küfrettiğimi ispatlayabilene benden bir adet şakirt gömleği. *

edit2: annenize de şikayet etmeyi unutmayın. *
yahu, bedduadan sorumlu bi devlet bakanlığı kurulmasını isteyin en iyisi. 'şak' diye kurarlar, 7/24 beddua eden çömez memurların başına da, etkili beddua etme yöntemlerini bilen deneyimli bi de müdür atadın mı bu iş tamamdır...

çok etkili olacağından eminim.
bülent arınç bu konuda oldukça deneyimli aslında, sormak lazım...
bimex'i de unutmamak gerekir.
gitmişken "1 ekmek 1 de süt alın lan" diyerek taşşak geçtiğim kampanya. bim'e gidiyonuz di mi lan? *
kendi peygamberinin değerini kendisi küçülten aptalların başlattığı götten sallama kampanyadır. ulan madem alemlerin efendisi falan senin peygamberin, benim lafımla mı değeri azalacak? senin yardımına mı muhtaç? kendinizle çelişiyorsunuz canlar. *
ilahı atatürk olanlar için yine birşey ifade etmez. biz gerekirse puta tapıp peygamberimize küfreden nasipsizlerin dersini vermeyi de biliriz.
Desteklediğimiz kampanyadır.
peki ya ulu öndere ayyaş demek te neyin nesi. işte bu tür olaylar akp nin toplum içinde oluşturduğu kutuplaşmadır.
kardeş kampanyaya destek vermesi gereken kampanyadır.

bimer'in işi gücü yok, bir de bu konuya bakacak. akabinde hey allahım ya dememe sebep sosyal bir konudur.
Birer birer bimer bimer ölürüz
Yana yana döne döne yine geliriz
Biz dostu da düşmanı da elbet biliriz

(bkz: Gururla bakıyorum dünyaya)
hayatında bir google bile çıkartamamış ezik müslüman tepkisi.

lan olm senin bimer bimer dediğinin altyapısını da gavur yapıyor. neyin tribindesin? *
katıldığımız kampanya.
ayar üstüne ayar yiyen kampanya. hem içerden hem dışardan, sağlı sollu. en iyisi bu, buraya gelin mümin kardeşlerim;

Şehit'e kelle diyene, bebek katili ile masaya oturana, milletin gözünün içine baka baka yalan söyleyene dokunamadıkça bimer, bu kampanya da bir avuç keratin bazlı yaşam formunun ağzına bir parmak bal olacak kampanyadir.

Eğer bunu yapacak canlı samimi ise makarna canavarına hakaret edenleri de bimere şikayet etmesi gerek. Yoksa bildiğin çaresiz kalmış herhangi bir canlı olacaktır...

(bkz: boş iş)

edit: rötuş isteği
desteklenmesi gerekendir eli öpülesidir, yapmayanların boynunda vebal kalır.
hayırlı olsun. ha haneye sevap işlettim cennete kapağı attım diye düşünen varsa siki tuttu uyandırıyorum.
Desteklemekte olduğum kampanyadır.
tayyip'in dikkate alacağı şikayetlerdir.
Sonuna kadar destekliyorum!
Ayrica dun yazdim silmisler bayada eksilemisler.
(bkz: entry girersiniz ama)
insanları şikayet ederek düşüncelerinden uzaklaştırabileceğini düşünen zeka ve mantık yoksunu, özgürlük düşmanı faşist müslümleri ortaya çıkarmış olan kampanyadır. şunu unutmayın beyler; biz kimsenin önünde eğilmeyiz. günde 5 vakit eğilen sizlersiniz..
Çok iyi bir hareket kimse kimsenin kutsalina hakaret edemez inanmaya bilirsin ama hakaret edemezsin peygambere.