bugün

bir kung fu sistemidir. shaolin rahipleri mantis böceğindeki savunma sisteminden etkilenerek aynı adı taşıyan mantis kungfu'yu ortaya çıkarmışlardır. http://www.youtube.com/watch?v=Wb2BsmY_Uhs
doğum günü çocuğu, mutlu yıllar.... tüm güzellikler seninle olsun.
askerde, mevzide sıkıntı esnasında gördüğümüz, petşişeye onunla birlikte arı, örümcek ve bi kaç çeşit daha böcek koyduğumuz, sonunda da ordan tek sağ çıkan olarak gözlemlediğimiz, güçlüce ve çekirgemsi olan hayvandır.
doğum gününün ve evinin hayırlı olmasını dilediğim, bu sıralar biraz üzgün olan, ama zamanla daha iyi olacağını bildiğim yazar.
erkeğinin kafası çiftleşirken dişi tarafından koparılan böcek. ***
(bkz: gubar-ı gam)
(#7565142) no'lu entry'si ile alaycı tayfaya en güzel cevabı vermiş üçüncü nesil yazar.
sözlüğe girdiğim serzeniş dolu entrylerin* ardından bana yol göstermek için yanıp tutuşmuş, beni dinlemiş ve bana önerilerde bulunmuş yazardır. iyi ve hoş.
meslektaşım,
oldukça akıllı olduğunu düşündüğüm pozitif, samimi, sıcak insan.
iyi yazar. takipteyim. selamlar olsun.
zeka ve güzelliği bir bütün olarak bünyesinde bulunduran ender kızlardan biri onu tanımak büyük şeref.
espriden anlamayan, ironi nedir bilmeyen yaşlı bunak yazardır. ne diye espri yaparsınız buna? ne anlasın ki? herkesin kapasitesi bir mi?

alınganlık yapıyo işte büyütüyor bazı olayları...

şşşş... yaşlılığına verin! *
onun için ne söylesem az, güzel evet çok, çok da zeki, bide beni bugün çok güzel ağırladı sonsuz teşekkürler efenim, bir de çok güzel sölemiştim değil mi ?
bunca işinin arasında derdimi dinleyen güzel insan.
alışıverdim galiba.
Dişisi, cinsel ilişki sırasında erkeğinin kafasından yemeye başlar, kafasız kalan erkek ilişkiye hızla devam eder.Boşalır ölür...Kadın bir kere daha erkeğin başını yemiştir.
efendim kendisi için ne söylemeye kalksam yerini bulmayacağını biliyorum. kendisi öyle bir insan ki mükemmel desem hımm yok artık olmayacak bence. lakin şu var hakikaten şu sözlükte tanıdığım nadir süpergörllerden biri * kendisini pek severim efem. her daim iletişimde kalalım seninle dertleşmek güzel oluyor diyerekten veda ediyorum buradan kendisine *
sevgili yazar, biliyorum çok yoğunsun koşturup duruyorsun buna rağmen zavallı bana gösterdiğin ilgiye şevkate teşekkür ederim, sana şahane haberlerim var of gününde bekler gözlerinden öperim.
o deve değil bi kerem, kutup ayısı.
Bir tür böcek.
bide topuklu giydiğimde arkadaşım Luna nın bana verdiği ad.
yeni taşınacağı evde telefon bağlantısı olmayacak olan yazardır.
yeni taşınacağı evde internet bağlantısı olmayacak olan yazardır bi de aynı zamanda.
*
pek saygıdeğer dostum kargo adresini yazıver vınnlatacağım seni bu sözlük sensiz kalmasın.
yeni taşınacağı evde hayat olmayacak yazardır.*
vınn senin köpeğin olsundur,dile benden ne dilersen diyebileceğim tek meslektaş arkadaşımdır, çok hislendim lan.
yeni taşınacağı evde kendisi de bulunmayacak yazardır. *:)
yağmur yağıyor, seller akıyor, arap oğlan* camdan bakıyor.