bugün

youtube da çok tanınan bir gamer. hazırladığı 'I google myself' videosunu izleyin. Adı Felix arvid ulf kjellberg. şu an da 29 milyonu geçik abonesi vardır ve aboneleri sürekli artmaktadır. kız arkadaşı marzia bisognin (cutiepiemarzia). en çok izlenen videoları funny montage serisi. kendisi çok komik korktuğu için korku serileri çok eğlenceli. I google myself videosunda agnostik ateist olduğunu kendisi söyledi. isveçli olduğundan dolayı arada sırada isveççe küfürleri ağzından kaçırıyor. genellikle simülasyon ve korku oyunu oynuyor. happy wheels serileri de komik oluyor.
an itibari ile 30,873,213 takipçisi olan youtuber *

son zamanlarda youtube yorumlarından sıkılmıştır kendisi ve kanalını yorumlara kapatmıştır. ben şahsen hak veriyorum kendisine nerede çok izlenen takip edilen bir şey varsa spamcıklar doluşuyor.
south park çizgi filminde boy gösterecek olan vlogger.
http://www.youtube.com/PewDiePie/about
30 milyon'u aşkın takipçisi olan youtuber/vlogger.
Efsane trol gamer.
ibne * olmadığını göstermek için taş gibi hatunla sevgili olmuş ibne. isveçlidir, ibnedir. *
Arkadaşlarımın ''olum pivdipay'a çok benziyorsun lan'' demesinden bıkıp usanıp ''kimmiş ulan bu pivdi'' diyerekten youtube kanalına baktığım ve beni şok eden youtuber. Mınakoim dünyanın öbür ucunda benim ikizim varmış ahahahaha kendisine an itibariyle twitterden fotoğraflarımı atıp ''olum çok benziyoz lan'' diyerekten varlığımdan haberdar etmeye çalışmaktayım.

Haftalar sonra edit: Olum tanıştık herifle, cam falan açtı inanmayıp ''benim bi fotoğrafımı shoplamışsın gibi'' dedi bana. Kamera açınca gördü bi süre konuştuk falan, bende youtuber olmak istiyorum dedim, desteğini verdi kullanmam gereken ekipmanları söyledi. Program vsvs. sağ olsun 6 dk da olsa sohbetim oldu ikizimle. Hayırlısı.
aşırı antihomofobik bi gamerdır. happy wheels adlı serisiyle ünlüdür.
south park dizisinde eric cartmanı yenerek dünyayı kurtaran adam olmuştur.
Dünyanın en sempatik insanlarından biri olma özelliğine sahip trol oyuncu. Kendisi ünlü, köpeği de ünlü.

Jabba The Hutt: http://www.youtube.com/watch?v=lxw3C5HJ2XU

fabulous!: http://www.youtube.com/watch?v=oLaOsNwmieE

--spoiler--

Hello? Is anyone in there?
Hello? Is anyone in there?
Ooooooooo! Snoop Dawg!

--spoiler--
Son dönemlerde eski halini özletse de insanı gözünden yaş gelinceye kadar güldürebilen biri.
Adamın hası olan youtuber. Köpekleri ve sevgilisi çok güzel.
Sarısın yakisikli.
Varillerden korkan tip. Amk salagi ya Nintendo Wii de OYNADIĞI oyunlar ayrı komedidir.
yanlış bilmiyorsam ilk oyun videoları çeken youtuber.
Yanaklarını sıkmalık youtuber, hele funny montage videoları ile beni ağlatana kadar güldürmeyi başarmış nadir insanlardan biri.
Her yerinden sevimlilik akan youtuber/gamer.ilk kez oyun videosunu onun kanalında izledim ve muhabbeti ve tabi ki kalitesiyle daha iyisini tanımam.isveçli oluşunun getirisi sarışınlığı ayrı bir entry konusu. izlemelere doyamıyoruz.
bir cartman bra değildir.
kaliteli video-oyun yorumculuğu ile milyonlarca dolar kaldırmış olan fenomen bir youtube kanalı.
yaşı ilerledikce yaptığı komiklikler göze batmaya başlıyor. roman atwood'un tekel olduğu prank pazarına açılsa kariyeri ilerleyen yıllarda da belki devam edebilir.
(bkz: pidipay) diye okunur.
100 milyona yakın takipcisi var herifin. en çok güldüğüm şey, burda twitter'da falan 700 800 bin takipcisi olanın kendini fenomen sanması aq. aha fenomen pewdiepie, roman atwood, vitalydz. fenomen bunlara denir aq. fenomenlik o kadar ucuz bir şey değil.
Yakışıklı ibne..

Allah vergisi işte ne yapalım?
ben izliyorumdur kendisini.hatta oyun ve geyik video izlemeye bu adam ile başladım diyebilirim.ayrıca kıskanılacak derecede zengin ve eli yüzü düzgün bir kardeşimizdir.sempatikliği de cabası.