bugün

(bkz: hela tası), (bkz: maşrapa).
kokain nargilesi.haberlerde gördügüm çökertilmiş uyusturucu şebekesinin icadı.
bir balon ve iple beraber iyi bir sapan.
(bkz: bong)
derya baykal'ın evine saksı.
bir eşya mıdır bilinmez ama, bomba yapılır. pet şişenin içine yarıya kadar tuzruhu koyulur sonra bir parça aliminyum atılır. ardından kapağı sıkıca kapatılarak güneşe atılır. en fazla 3 dk. sonra şiddetli bir patlama sesi kulakları çınlatır.
tuvalet.
bilgisayar kasasının içine, bir kaç işlemden geçirildikten sonra filtre niyeti görmek üzere yerleştirmek.
(bkz: abajur)
(bkz: minyatür tuvalet)
hani en olmadık zamanda işeme ihtiyacı gelen küçük erkek çocuklarına..
boş pet şişeleri faydalı hale getirne sanatı.
şişe ortasından enine kesilir.üst kısmı tabana kadar boyuna ince şeritler halinde kesilir.genellikle hazır tavukların içinde satıldığı köpük tabakların* 1.5cm kareler kesilip ince şeritler halinde takılmasıyla çiçek oluşturulur.
(bkz: lüzumsuz bilgiler)
(bkz: derya baykal)
(bkz: kova)
küçük çocuklar tuvalette işerken orayı burayı batırmasın diye pet şişe ortasından kesilerek oluşturulan lazımlık... * *
(bkz: shot bardağı)
terlik

http://img513.imageshack....img513/250/ayakkabhn1.jpg
iki pet şişenin üst kısımları ve bir pinpon topu kullanılarak yapılan tek yönlü valf.
mythbusters'da vardı.
anket malzemesi.

edit: anket sevebilirsin, sozlüğün formatını siklemezsin de niye eksi oy onu anlayamadım.
cıdden bak.
ada, ciddidir kaynak belirtemedim lakin adam ada yapmıstır.
incir toplamak için uzun bir sopanın ucuna, ortasından kesilmiş bir pet şişe geçirilir. bu şekilde uzun sopanın ağzındaki pet şişenin içine incir düşer, siz de afiyetle yersiniz.
sıcak su torbası. pet şişenin içine sıcak su konur, bir beze sarılır. bir süre sıcaklık sağlayacak bir termofor torba yapılmış olur.
bir zamanlar annelerimizin örerken kirlenmesin diye yumak koydukları saklama kabı.
bu konuya en iyi cevabı derya baykal verir ancak bizde bi yorumda bulunalım kalemlik,saksı.
küllük olarak kullanılabilir kapağını kapattınmıydı kokusu da olmaz günlerce kullan.akarı yok kokarı yok.*
Bir damacana ve hortumla beraber kamp yaptığınız dağ başında, güzel bir duşa sahip olmanıza yarar. dibine çok sayıda delik açılıp, ağzından geçirilen hortum bir ağaca sabitlenerek, gayet kullanışlı bir duş başlığı elde edilir.