bugün

ferhan şensoy'n eski eşi ve derya gibi adlı eskilerinizi atmayın şeklinde ki programın sunucusu,yapımcısı mı bilmiyorum ama yapıcısı olduğu kesin,menepoza girdiğini düşündüğüm insan.
olsa olsa menopoz'a girmiş olan,menopoz yazmayı bilmeyen insanlarca eleştirilmesine anlam veremediğim,oyunculuğa yıllarını vermiş,ferhan şensoy'dan ayrılmış,kendisiyle aynı adı taşıyan bir kıza sahip dünya tatlısı insan.
(bkz: şu gogol delisi)
(bkz: şu an mutfaktayım)
güzel kadın.
ihaneti affetmeyen onurlu kadınlardan ,
tersi için (bkz: hülya avşar)
programında anlamsız elişleri, örgüler yapan tiyatro sanatçımızdır. keşke sadece tiyatro santçımız olarak kalsaydı.
yaratıcılığı her yönden tavan yapmış kişi.lakin bir cümlede anlatılması olası durumları minimum 8-9 cümlede anlattığı için biraz bunaltan tiyatro sanatcısı üretken kişi.
"tamam insan yaratıcıdır, ama bunu saplantı haline getirmek yanlıştır " sözünü söylememe neden olan şahıstır. annem bile eskiden her gün izlemesine rağmen artık delirdi diyerek izlememeye başlamıştır (ki kendisi ahşap boyama takı tasarımı falan fişman tüm kurslara hevesli bi kişiliktir.) yavaş yavaş program içinde çıldırıp bütün hediye gelen şeyleri yakması beklenmektedir.
bu kadinin boyun kismina hastayim.
chp genel başkanlığı yapan şahıs.
derya = deniz
derya baykal = deniz baykal *
samimiyetsiz izlenimi veren insan! ses tonu ve konuşma tarzı itici kadın tiyatrocu! yeni program sunucusu kimse... ferhan şensoy'un iyiki, şükürler olsun ki eski eşi! * * *
el işi kitabı çıkaran, tv'de saçma sapan şeyler anlatsan. Sarı saçlı kadın.
kendini yüne, dantele vermiş kadın. hoş bir ablamız kendisi ama bu yaş geçmiş türkmalı haftası takılalım davranışları enteresan.
annemin ricasıyla aldığım yaratıcı fikirler kitabının yazarı.. kitapta öyle "yaratıcı" fikirlerde bulunmuş ki insan ister istemez sebep? diye soruyo..
(bkz: bulgurdan bebek yapmak)
ya da
(bkz: tuğladan ağırlık yapmak)
bunlar marifettir beceridir eyvallah ancak bi de bunların yanına şiirimsi bazı notlar iliştirmiştirki ciddi mide bulantılarına sebep olmaktadır...
mesela:

--spoiler--
hem ağlarım, hem giderim
ellere giderim
ellerim eldivenli
beyazım ben
gelinim ben
giderim ben
ayaklara basarım ben
eee gelinim ben..
--spoiler- * *
iyi, hoş ama çok geveze. ayrıca, programında izleyebildiğim kadarıyla kendisine gelen eleştirilere acayip bozulup, sayıp döken sanatçı.
"derya Baykal'dan kurtuldum ama Deniz Baykal'dan kurtulamadım."

ferhan şensoy
Akıllara zarar program yapan kadın.Yaratıcılığın sınırlarını zorlaması da cabası.Bir programında mutfak telinden yelek yapmasıyla olaya son noktayı koydu.Masa örtüsünden gelinlik yapmasını da unutmamak gerek.Biri bu kadını durdursun...
programını izleme gafletinde bulunduğum ve akabinde ömrümü tüketmiş insan. tamam, çok yaratıcı ve faydalı şeyler gösteriyor ama çok konuşuyor. konuğuna soru sorup cevabını dinlemeden lafı ağzına tıkayıp başka şeylerden bahsediyor. konuşmasıyla insanı yoruyor.
programına her rastladığınızda kollarında yapraklar, kolye olarak elmalar, kafasında envayi çeşit meyve-sebze * görebilceğiniz sunuculuk yapmasın ama oyunculuk yapsın insanı.
an itibariyle daha once farkedemedigim * bir 'onemsenme budalaligi' na sahip olan sahis. daha once kendisiyle ilgili hicbirsey dusunmedigimi de suan farkettigim kisidir ayrica.
erikdanlık (bu ne ki ?) yapabilen güzel hatun.

(bkz: bambaşkaymışsın)
oyuncu olarak tanırken sempatik bulduğum bir şahsiyetti. evet -di. dili geçmiş zaman...
eşine nazaran bin kat daha iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm sanatçı.
fötr şapkadan plaj çantası yapan aşırı yaratıcı insan.
televizyonu süslemek için kenarlarını folyo kağıtla kaplamak gibi şahane! fikirler ortaya atan insan..