bugün

rufus wainwright'ın yeni albümüne ismi verilen şarkı.

http://fizy.com/#s/3x73ib

aynı zamanda on numara be5 yıldız eski bir yazar.
türkçesi; mükemmel bir adam .

aynı zaman da uludağ sözlükte on numara be5 yıldız eski bir yazar.
dikkatimi çeken bir yazar. entrylerinin devamını diliyorum canım. mucuk.
(#18263602) no'lu entry sini gördüğüm anda antalya-eskişehirspor maçına davet ettiğim yazardır.

entry içeriği

--spoiler--
es es es ki ki ki eski eski ess.!!!
(perfect man, 15.01.2013 03:17)
--spoiler--

ekleme: sabah sabah moralimi düzelttin varol toprağım.
rufus wainwright'ın en iyi şarkılardan . adı gibi haşmetli güzel bir şarkıdır.

sodun bora veya Vasco da Gama hani derlerya böyle bi ismim olsun bilmem kaç para borcum olsun .

böyle bi şarkım olsun diyemem ama böyle bi nickim olsun derim .
hoşgeldim .

şarkı linki;

http://fizy.com/#s/3x73ib
ısırığım bi yerden gözlüyor yazarı.
(bkz: sinemam1986)

kardeş madem gelip gene kafa sikicen, yazık değil mi la 5. nesil gül gibi hesaba? niye sildiriyorsun?
çok yüklendiler ama demi gitmeden. *
epey bi vurdular ağzına burnuna zopaynan. e sende bunlara cevap verene kadar kalkar giderim dedin ve gittin, e o zaman nedir bu ben esikiyim, 5. nesilim, hatta ben buyum tarzı itiraflar. la ne cins adamsınız. neyse yeni bir sayfa olur işşallah dinimiz rabbimiz amen...

edit: bide seni çaylak yaptırdım falan demez mi? olum çocuk musun lan sen? hakket senin yaşın kaç, kalk la o bilgisayarın başından, kafayı bırakmış arkadaş bilgisayarın içinde...
beni çaylak yaptırmış. zuhaha. * olum ben kuresel ikinma ile sana biraz fazla yerleştirmişim anlamadan, moderasyon da acımasızlığıma istinaden beni çaylak yapmış. sen üstüne alınma da, perfect man olayını açıkla ergen...

perfect man ney laan? yok amk, perfect_man_86_21cm diye alaydın kullanıcı adını. valla bak.. *
(#18298989)
oy kıyamam sen niye böyle olay yaptın ki? ayrıca niye yalan söyleyeyim. yani sen o yazdığımı gerçekten ciddiye aldıysan sıkıntı sende dostum. koministimam mesajlaşırken küfür eder evet ama şikayet etmedim yani onu esprisine yazdım. sen büyütmüşsün olayı. *
(#18357271) sakin ol ve bir 31 çek dediğim yazar.
yeni sistemde 1 tane takipçim var. evet doğru düşündünüz kendi kendimi takip ediyorum .
çaylak olmuş. inşallah silik olur. *
çok kaliteli bir adam.
sayesinde koministimam'ı öğreniyoruz, adam koministimam kompetanı ya la..
güzel ve keyifli bilgiler paylaşan yazar.
--spoiler--
#18790594 arkadaşımın kimden nasıl bir canı yanmış, çocukluğuna dair nasıl ilginç ve bir o kadar da sancılı anıları var bilmem ama hani bol baharatlı, acılı isotlu bi yemek yersin de, ne kadar su içersen iç gitmez ya, tam gitti derken tahliyesinde bir sürü sorun yaşarsın da o ara hayata küsersin ya, bunun ki de o tip bişey.

küfür etmek istemem ama delinin biri bir kuyuya taş atıyor, geri kalan bir dünya değişik onu çıkarmaya çalışıyor.

yok imam değilim demekten artık gerçekten çok sıkıldım, ayrıca adam gelmiş zaten geri, ne olur artık ona iletin bu sıkıntılarınızı.

ayrıca ben cümle kurarken kelimelerimi nasıl özenle seçiyorsam, siz de kelimelerinizi seçerken aynı hassasiyeti gösterin. zira küfür edebiliyorum, yerine göre laf da sokabilyorum. zorlamayın, gidin başkalarına çatın, gariban bir onuncu nesilim ben, ekmek çıkacak cinsten değil.

işimize bakalım beyler olma mı?
--spoiler--

kendisine yazdıığım entry tamı tamına 1.5dakıka içinde silindi. bi daha yazayım da aklınızda bulunsun, bu tarz şeyler yapacaksanız gelin bu arkadaşın benim nickaltıma yazdığı entryi de silin...
(#18803266) kalkmış göt yarrağa karşı gider!

lafını mart ayının 16 sında hatırlatacağım yazar. mart ayının 16 sına kadar bu boşluğa bir daha bağırmam.
benim başlığım coşmadı gitti abi.
biri gelip oley oley falan yapsa ne güzel olur.
(#18839834)
yaşasın içimiz! yazarı.. * *
(#18876108)
güldürmüş yazar...
(#18890909) twitter'dan kopyalayıp sözlüğe yapıştırarak entry kasan yazardır.
https://twitter.com/e_akk...status/308148464204783616
görsel
(#18267186)
(#18267273)
(#18267439)

git az öteye boşal lan. *

31 üzerine master yapmış yazardır.
(bkz: #19038920)
silik mi olmuş. yazık olmuş be iyi yazardı. *
burayı forum zanneden onuncu nesil taze yazarlardandır.
kuresel ikinma mahlaslı sözlük yazarının ayak işlerine bakan şey.
benimle ne alıp veremediğini çözemediğim yazar. ne açtığı bir başlığa ne de nick altına yazmışken, benim yazdıklarım sebebiyle kendi kendine eğleniyor zaar. şakadan anlamamasını bile bana bağlıyor la adam.
yazık la kimin çocuğuysa. cidden anasına babasına yazık.