bugün

pep dijiAL cüzdan kullandığınızda ve pek card başvurusu yaptığınızda birçok kampanya ve fırsattan yararlanma şansına erişiyorsunuz.
sağlam kampanyaları var, tasarımları güzel, kolaylıklar sağlıyor, e pep de zaten en iyi dijital cüzdan bana göre. kullanmayan kullanmaya başlasın yani.
şu sıra herkeste gördüğüm kart. avantajlarından herkesin haberi oldu sanırım. yoksa bu kadar popüler olması imkansız.
şeklen de gayet güzel kartlar. tasarımlarını kim yaptıysa ellerine sağlık. şık ve güzel. cüzdanda harika görünüyor.
hem uygulama hem cüzdan hem de kart çok iyi. kullanışlı ve imkanları bol. başka alternatiflere yönlenme ihtiyacını ortadan tamamen kaldırıyor ve üzerinizdeki yükü de önemli ölçüde azaltıyor.
Reklamları izlediniz.
öyle bir anlattınız ki gidip alasım geldi hemen. yurt dışına sık sık seyahat eden biriyseniz baya faydalı oluyormuş zaten kaçırmamak gerek böyle fırsatları.
pep cardımız varsa kafamız rahat dedirtecek cinstendir. her ödeme cepten oluyor, 7-24 para gönderebiliyoruz e yurt dışı kur farkı da yok. insanın kafası rahat olmasın da ne olsun yani.
cep telefonu faturamı ödüyorum arada. kolaylıklarını yeni yeni öğrenmeye başladım vakti zamanında almıştım, geçen de benzincide indirim olduğunu görevli söyledi. dedim vayy be. benim haberim neden yok, neyse öğrendikçe sevdim bu kartı.
vısa kart anlaşmalı karttır. Paraya ihtiyacım olduğunda sadece telefon numarası girerek istediğim kişiden para isteyebiliyorum. bu yöntemi babama da öğrettim amcamdan arada para istiyormuş. ailece pep card olayına hakimiz.
PeP, banka hesabına ihtiyaç duymadan 7/24 para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz para kartıdır. hatta karttan daha fazlasıdır.
PeP, banka hesabına ihtiyaç duymadan 7/24 para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz para kartıdır. hatta karttan daha fazlasıdır.
otel rezeveryasyonlarında baya indirimler oluyormuş bazı otellerde. yüzde kaç bilmiyorum ama bana da bir kaç arkadaşım tavsiye etti. ben de alacağım sanırım kısa zamanda.
öğrenciyim bir tane pep cardım var aldım ilk başta dursun öyle diye. şimdi başka kart kullanamıyorum pep kart benim her şeyim. ciddi bir şekilde işimi gördü zor zamanlarda. indirim konusuna gelirsek evet baya iyi. ibis otelde 3 gece indirimli kaldım.
taksi şoförü tanıdığınız varsa söyleyin bence pep card alsın opet'te indirim yakalıyorlar. baya da önemli bir şey benzin konusu biliyorsunuz Türkiye'de.
pep card olayını niye daha fazla insan bilmez ki? Dünyanın dört bir yanında PeP’e özel döviz kurları ile kur farkına yenilmiyor gençler özellikle size söylüyorum duyun beni.
peple her şey mümkün avantajları saymakla bitmez. bitse de bitmez o derece yani. kredi kartı olayını çok abartmamak lazım ama bilinçli ve planlı kullanmak gerek. pep card insana o bilinci aşılıyor nasıl yapıyorsa bunu başarıyor.
yurt dışına çıkıyorum beyler şubatın 17'sinde pasaporta falan zam geldi, schengen'e de zam geldi çıkış harcı pulu bari pep cardla bedava olsun dimi.
pep nedir diye bi bakındım açıkcası baya faydalı kampanyaları varmış. buradaki yorumlardan daha fazlası yani. vısa kart anlaşmalı kredi kartıymış. Kredi kartından daha fazlası hatta.
gençler Novotel ve IBIS Hotel'de bu karta özel yüzde 10 indirim varmış. gidin kış tatili yapın derim bu fırsat kaçmaz sonuçta otel fiyatları çok pahalı yüzde 10 büyük bir indirim.
yahu biz neden duymadık bunu be! o kadar erasmus ile yurt dışında okuduk babam sırf bu sebepten bana para gönderirken hep "kur farkı kur farkı" deyip duruyordu adam demek haklıymış. bu karttan alsaymışız keşke gerçekten.
visa kart ile anlaşmalı kredi kartıdır. bir çok noktada kolaylık sağlar. hızlı ve güvenli işlem yapmanızı sağlar.
ya bizim patron yurt dışında maaşları yurt dışından yatırıyor, arada bir bakıyorum kesinti oluyor. madem öyle söyleyelim de pep hesabı açsın kendine ya olan bize oluyor, kur farkı yoksa öyle yapalım biz de.
özellikle yurt dışına para göndermek isteyenler çok kullanıyormuş diye bir sohbet ortamında duydum. enteresan ve güzel bence. bu kolaylık gerçekten çok önemli.
sadece hotel.com değil ibis otel'de de baya indirim yapıyorlar geçen gördüm adam gözümün önünde indirimim var dedi kartla yüzde 10 falan indirim yaptılar. nerde satılıyor ya gidip ben de alıyım.