bugün

entry'ler (11)

pep card

yahu biz neden duymadık bunu be! o kadar erasmus ile yurt dışında okuduk babam sırf bu sebepten bana para gönderirken hep "kur farkı kur farkı" deyip duruyordu adam demek haklıymış. bu karttan alsaymışız keşke gerçekten.

yeter ulan yeter siktirin gidin yeter

kesinlikle kardeşim.

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

dilerim sona gelinmiştir ve artık Vaillant sayesinde küçük akbabaların soyu tükenmez..

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

dilerim sona gelinmiştir ve artık Vaillant sayesinde küçük akbabaların soyu tükenmez..

küçükken olmak istenilen meslekler

Doktor olucaktım şuan elektrik okuyorum. Hatta okumaya çalışıyorum öğrenci evine çıktığıma da pişmanım. 3 5 eşya bulduk letgodan onun dışında birşeyimiz de yok.

türkiye federasyonu

başkanlık ve ardından eyaletlere bölünme sonucu türkiye cumhuriyeti'nin evrileceği isim veya yapı.

michael kors

bunun yazılı olduğu çantaları takmayan kadınları dövüyolar sanırım... kimin koluna baksak bu çantalardan, bari kolunuza kocanızı, erkek arkadaşınızı falan takında bi işe yarasın...

hakan sabancı

adını ilk defa merve boluğur ile duyunca bi bakayım dedim sabancıların bu kadar yakışıklı çocuğu mu vardı ? vizyonsuzdur zevksizdir bilemem ama adam yakışıklı.

die antwoord

üniversite yıllarında ben dinlerken ev arkadaşım kliplerini görünce bir daha müziğine bile tahammul edemez olmuştu. beni eskiye götürdü. ben mi? hala severek dinlerim.

sten

1941 yapımı, 3 kiloya yakın agırlıgı olan, 46 metre menzilli, 32 mermilik sarjorlu ingiliz silahıdır. uretimi kolay ve maliyeti dusuktur.

nightwish

uzun süre çok çokça dinlediğim gruptu. floor geldiği sıralar bıraktım biraz da sıkılıp.
tarja tarja idi, kendi şarkılarıyla harikaydı. angels fall first, oceanborn ve wishmasteralbümleri müthişti. * end of an era konseri stüdyo kaydından bile iyiydi.