bugün

Penis boy ölçümünde, 123 ülke arasından türkiye 73.dür. Haritanın taban verilerinin Dünya Sağlık Örgütü’nün, “Ereksiyonlu Penisin Bölgesel ve Etnik Farklılıkları“ adlı bilimsel araştırması gibi birçok bilimsel raporlara dayanarak hazırlandığı bildirildi. Koyu bölgeler penisin en uzun olduğu bölgelerdir.
Bir erkek atasözü der ki ; boyu değil, işlevi önemli.
görsel
Beni ölçmedikleri için geriye düştüğümüz sıralama.
önemli olan boyu değildir işlevidir diyerek katıldığım önerme.
bu sonuçlarla beraber, saatte nacar yarakta macar tezi ıspatlanmış oldu.
Nerede o 18 ler damarlılar merak edilendir.
Afrika'daki 54 ülkeyi saymazsak fena bir durum değildir.
Benimkini de ölçen olmadı. ölçselerdi bir kaç cm daha yükseltirdim ortalamayı
benimki ni ölcmüşler galiba ama kalınlık kayıtlara geçmemiş.
Ulan kime sorsan 18-19 kim bu ortalamayı dusuruyo o zaman dedirten tespit.
Kürtler sayesinde yükselmiştir, yoksa 130lardaydık.
Benim dahil edilmediğim istatistiğe konu olmuş ülkedir. Dahil edilsem sıçmıştınız aq.
Ulan fransızların yarısı siyahi şike var hocam.
Konuya fransız kaldığım bir gerçektir.
Eski Roma heykelleriyle şimdiki italyan erkeklerinin farklı ırklardan olduğunun ispatıdır. Evet eski romalıları heykellerden anlayacağınız gibi Türktür. Olm biz asya kökenli milletiz. Pipimiz tabikide çok büyük olamaz. Ama kalınlık konusunda giderimiZ var. Kendi adıma konuşuyorum.
Katip Çelebi gibi bizleri harita incelemeye koyan istatistik.

Balkanların orta tarafında siyah bi bölge var 16.51'lik. Hangi ülke olduğu ve komşularının arasında nasıl o şekilde yer aldığını merak ettim doğrusu. Sebebi neydi ki. Avrupa'nın orta yerinde külotsuz mu gezdiler de ortalamaları yüksek. Haritayı inceledikçe şaşıyorum.
Her şey de olduğu gibi almanlar, çük de bile Avrupa birincisi.

He yavrum he bi siz de var zati.
en uzun boyların renginin koyu kahve olmasıyla neyi ima ediyor anlamadım.
(bkz: zencili mencili)
Sıralamada bir hata olmasi lazım çünkü henüz beni araştırmaya dahil etmedi kimse.
Benim de dahil edilme....

Beyler yapacağınız espriyi sikeyim ne bok muhabbetinşz var amk ya.

Lan hadi biriniz yapıyor ard arda 7 kişi yapar mı aynı espriyi mal mısınız nesiniz amk.
Türkiye; Kürtler ortalamayı yükseltmeseydi en az 20 sıra daha geride olurdu, bir de utanmadan "kürtler ülkeye ne kattı" dersiniz.
Herkesin ki 19 cm olacak değil ya. Övünmek gibi olmasın.

Sıralama konusuna gelince başarı sıfır imiş.