bugün

entry'ler (409)

sözlük yazarlarının oynadıkları oyunlar

(bkz: civilization v)
(bkz: stronghold crusader)
(bkz: europa universalis 4)

çok kişinin bilmediği muhteşem şarkılar

Kayno Yesno Slonce - Sos ma karash maichinko
Irfan - The eternal return
Dao dezi - ti eliz iza
Dragan dautovski - balkan
Guy sweens - the bodiless
huun huur tu & carmen rizzo - ancestors call
Sleep dealer - breaking the waves

Not: eğer uslu birer yazar olursanız özelden büyük resmi de görebilirsiniz.

kenan sofuoğlu nun emirerlerim paylaşımı

Akp Sakarya Milletvekili kenan sofuoğlu'nun instagram paylaşımıdır.

http://medyabar.com/haber...y8CB_gWiosmsJgM2FtsnO_u3s

Bu ve bunun türevi kişiler sosyal medya fenomeni falan da değil. Bildiğin milletvekili.

elleri ıslak olduğu için el sıkışmayan insan

Bu tarz insanlar ikiye ayrılır. Bir kısmı elleri islak olduğu için bu sorunu dile getirip kolunu uzatip sıkışırken - ki normal olanı da bu - diğer kısmı ise eline doğru hücum yapmış birini -eşini dostunu akrabasını- olanca titizlikle itip 'elim ıslak hiç tokalasma' diyip tuhaf bir histe bırakır. ikinci insan tiplerinin devlet tarafından evcillestirilmesi için kampanya başlatılmasını uygun buluyorum.

yolda götü kaşırken arkadan gören var mı düşüncesi

insanı tedirgin eden düşüncedir. Hayır kardeşim rahat rahat kaşıyamayacak mıyız biz bu götü ? nedir yani derdiniz kancıklar.

4 eylül 2016 uludağ sözlük istanbul zirvesi

Entelpiposu kardeşin ayda bir kaç defa milleti zikiklediği zirvelerden biri.

(bkz: Ben değil bi arkadaş öyle diyordu)

ibretlik steve buscemi kaan tangöze benzerliği

Nasıl olur da daha önce ifşa edilmemiş dediğim benzerliktir.
görsel

sevgilisine ben alpere vermeye gidiyorum diyen kız

Ayıp etmiş kızdır. Ben olsam vermem mesela.

haydar ertem

Adnan YÜCEL'in Yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek şiirini Yaşar kemal'in cenaze töreninde seslendirmiş kişi. Hakkında pek fazla bilgi yok. O seslendirme : https://www.youtube.com/watch?v=ejM_2ZAGMh4

meral akşener in cüneyt toraman a verdiği ayar

Kişiliğini, görüşünü ve üslubunu beğenmediğim akşener'in hukukçu cüneyt toraman denen şebeğe verdiği ayardır.

Şurdan ulaşabilirsiniz : http://www.sondakika.com/...gunu-iddialarina-8630480/

alkol vs esrar

Ikisi beraber ayri keyifli gider ama illa rengim belli olsun, ortamda birini savunur duyarlilik kasarim diyorsaniz kuru derim. Her türlü sikersavar.

anın görüntüsü

görsel

Sırf bu orospu artığını ucuz diye içiyorum. Yoksa tercihim finlandia. Evet.

çorap kokusundan zevk alan insan

Egzos kokusundan zevk alan insan ve boya kokusundan zevk alan insanla birlikte iyi anlaşacak insandır.
(bkz: Ben değil bir arkadaşım)

11 nisan 2016 kütahyadaki kopek cinayeti

Az önce instagram hesabıma dumlupunar üniversitesi instagram sayfasının attığı mesajla farkettiğim alçakça cinayet. Bu tarz olayları üstünkörü görüp geçtiğimiz için ve dahi hiç konuşmadığımiz için normal karşılanıyor. Karşılanmasın.

görsel

Kütahya belediyesi telefon numarası: 0275 223 6012

Köpeği öldürüp dalga geçercesine yoluna devam eden puştun kullandığı otobüsün plakasi : 43 H 0125
Adamın adi da mehmet. Arayıp şikayette bulunulursa bir şeyleri değiştirmemiz açısından yararlı olur diye düşünüyorum.

felsefe bireyi dinden uzaklaştırır mı sorunsalı

Bugün yan masadaki sümeyye ile nisa nur bacıların tartıştığı sorunsal. Ben de gelip canım sözlüğüme satayım dedim. Konuşun piçler. Bi nisanur etmiyorsunuz zaten. Konuşun uzaklaştırır mı cevap verin, dediğim bir sorunsaldır ayrıca.

eski sevgilinin doğum gününü unutmamak

Aynı gün doğduk. Gel de unut arkadaş.

sema ramazanoğluna bi kere yapılmak istenen şeyler

Yobazligiyla ve tecavüz sevicigiyle ön plana çıkmış aile ve sosyal politikalar bakanı sema ramazanoglu'na sözlük yazarlarının bir defa yapmak istediği şeyler.
Eğer benim bi hakkım olsaydı oz hapishanesindeki vern reyizin eline verirdim bu tecavuz sevici karıyı.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Boubacar traore - Mariama dinliyorum.

türkiye nin en iyi 3 dizisi

Leyla ile mecnun
Bizimkiler
Ruhsar.

bağışlanmayan tek günah

Otuzbir sanırım.

edit i: Kul hakkıymış lan. Pardon otuzbir sanmıştım.