bugün

sevgilisi tam dayaklıktır. allasen tipe bak hacı. böyle fotograf mı çekilir neyin peşindesin sen he? cevap ver bana. lanet olsun dostum çok sinirlendim.

ediT: link vermeyi unutmuşuz amınıskym. yok link. o veledin tipini görmek istemiyorum.
en büyük hayali oyunculukmuş. *
abi ne olay oldu kız hakkaten. bravo.

meslek liselerinde birçok kez yaşanan bu durumun kahramanlarından sadece biridir bu kız. 1500-2000 öğrencilik okullarda toplasan sekiz-on tane kız ya olur ya olmaz. benim bulunduğum lisenin mobilya bölümünde iki tane kız öğrenci 200 küsür erkek öğrenci var misal. gayet olağan şeyler bunlar.

ama yok bu kız haber oluyor. bu kız başka. neden? sahiden soruyorum.. neden yani?

oturup da lise çağındaki bir kızı "şu kadder erkek var ama bir tane kız var. o da bu. ahan da resmi" şeklinde haber yapan manda melezi kişileri bi tarafa koyalım; gelelim buraya bakalım: hadi bi espri yapar geçersin. birkaç saniye cinsel çağrışırsın. gülümsersin bilmem ne... "orayı yıkarlar" ne kardeşim? "bu kızın soyadı basur olsun la" ne? "off taş gibiymiş hakkaten" ne? aman ingilizce de biliyomuş, allah tan okula ağırlık vermemiş sağ çıkamaz o okuldan yoksa ne? manyak mısın? sapık mısın sen? lisede okuyor o kız. farkında mısın?

liseli erkek olunca "defol git" demesini bilen, liseli yazar istemiyoruz diye haykım haykım haykıran, 14-18 yaş aralığını insandan saymayan muhteremlerin, söz konusu liseli kız olduğu zaman yorum yapmak için kuyruğa girmeleri gerçekten şaşırtıcı.. dicem de.. pek şaşırmadım. nedense.

hiç kimse de kalkıp o yorumları yapanlar da liseli demesin. yaşlarını biliyorum bir kısmının. o kız kadar çocuğu olur adamların. ayan beyan ortada zaten durum. çok şeyapmayın yani.

--spoiler--
liseli erkek yazara hayır, liseli bayan yazar mı? hımmm.. geliştiriyo kendini bence ya. samimi. dursun bu dursun.. hatta mesaj atiim bi saniye.
--spoiler--

abazanlığın bu kadarı. hakkaten... lise çağında kız... basurdur o kesin yorumu.. hakkaten.. rezalet.
o kızı mezun etmezler ordan*
bu kadar abazayı ortaya dökmesi nedeniyle özenle arayıp bulduğum kızımızın adı
Dedeler geçerli hatundur kendisi. Bir anda ünlü olmuş; Babasının akıbetini merak ettiğim kızdır.
ilerleyen yaşlarında kız arkadaşlarıyla erkek kavgasına girmeyecek olan kızdır.
nobel cesaret ödülünü kendisi alıp. nobel çılgınlık ödülünü babasına aldıracak olan kızdır.
(bkz: orayı yıkarlar)
facebookta ortalığı karıştıracağını tahmin ettiğim kızdır. güzeldir. ve 2.dönemin ilk günü bolu izzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin kapısında yığılmaya sebebiyet verebilir.

6dk sonra gelen edit: ben demiştim facebook'u karıştırmış.
o bolluktan* sonra kendisi de azılı bir kız abazası olup çıkmış olabilcek insandır efenim.
(bkz: pelin batur un lezbiyen olması)
facebook profilini paylaşan kişi sayısı 1000i aştığı takdirdeprofil fotolarını paylaşacağını ilan etmiş bu yöncde de milleti yani yurdum abazanlarını teşvik etmektedir.*
(bkz: sübhanallah immortal ibretlik bir paylaşım)

(bkz: kız apaçi çıktı beyler dağılın) *

(img:#108965)
(#10638944)
bilgisayarını hacklemeye gerek olmayan facebook'ta her arkadaşlık isteğini kabul ettiğinden bir çok resmine ulaşılabilen kız.
muhakkak öyle bir kişi vardır da, 50 entry yok yere girilmiş heba edilmiştir..
abi ne denli mal yurdum insanı ya..
(bkz: pelin batu) diyecektiniz heralde.