bugün

onlarca erkek kankası vardır. hatta yüzlerce de olabilir.
münevver karabuluta benzeyen kızdır. allah sonunu benzetmesin.
bu hanım kızımızın, 1799 erkeğin içinden hangi delikanlı,gönlünü çalmışsa, bir helalı hak eder kanımca.
artık meşhur oldun diye kendisine mesaj atmayı düşünüyorum. *

attım haber bekliyorum. *

nası yüklendiyseniz kız profilini kapattı lan . *
Justin Bieber dinliyormuş. yazık.
bolu'nun yerel bir internet adresinde geçen haberde isminin pelin bakır olduğu yazan kişidir. ilgililere duyrulur.
http://www.boludetay.com/.../okulun-tek-kiz-ogrencisi#
Okulda çoğu zaman kargaşa çıkmasına sebebiyet veren kızdır.

okulda veya çevresinde Sevgilisi olmaya cesaret edecek biri olması muhtemel değildir.
--spoiler--
Üniversite sınavlarına hazırlandığım için okula fazla ağırlık veremiyorum.
--spoiler--

aman vermesin. orayı yıkarlar. yıkarlar yani.
Binlerce erkeğin hayalini süsleyen kızdır.
facebook'una sevgilim yok yazmış.. çok talep olmalı ki belirtme ihtiyacı duymuş.. böyle bir kızın nasıl sevgilisi olmaz lan, 1800 kişi içinde bi tane mi adam yoktu ak.. bu kızın halen kapılmamış olması, hayata olan olumsuz inancımı iyiye doğru çevirdi valla.. nasıl sevgilin yok ya, nasıl..
william shakespeare kitapları okuyormuş. liseli değil mi lan yoksa?
karne falan. oyuna getirilmeyelim sonra. zaten mısır'da devrim oluyor.
türk standartlarının üstünde olmasına rağmen, türk standartlarına erkeklerin arasında okuyan kızdır. taksim' deki turist fortlamaları düştü aklıma.

edit: ha birde; türk standartı nedir bunun, birisi açıklasın. çok fena ezberden yazıyorum.
çok tatlı bee. sekman abisi yesin onu.
+ ouyy harttt hurrtt cauvyy, buvvv

tamam sakinim. ıhımmm 1799 erkekle beraber aynı liseyi paylaşan minik tatlı kız çocuğudur.
böcekler arasında bir çiçek sözünün vucuda gelmiş halidir. kendisi harbiden çiçekmiş ama yani öyle güzel işte. o değil de nasıl sevgilisi olmaz o kadar erkek arasında enterasan.
orduda olsa sırtını yerden kaldırmadan askerlik bitirecek olan dişidir.

ama lise bu. hem söylediğim çok ayıp. kendime tek ayak üstünde kolbastı oynama cezası veriyorum.
1800 kişilik erkek ordusundan daha yakasını kurtaramamışken, sözlük yazarlarının çeşitli sarkıntılıklarına maruz kalmış kızceğiz. lise diyo lan oha beyler ohaaa.

he pardon buralarda çok liseli vardı.
sıradan bir lisede olsa okulun popüler kızı olacakken 1800 oğlanın arasında yurt çapında salık olan kızcağız.
fotoda, kızın arkasında; solda sırıtan sabri kılıklı liseliyi fark etmişsinizdir umarım.

(bkz: ağır liseli alert)
ülke * gündemine yerleşmiş kızdır. meslek lisesine meslek edinmek için gittiğini düşünürsek, "okulda başka kız yok ben okumayayım" dememiş okuluna devam etmiş. helal olsundur, öğrencilik ve meslek hayatında başarılı olsundur.
1799 kişinin gözlerini diktiği kız.
1799 vs 1 olayıdır. lan 1799 kişi aynı göte bakıyor nasıl iş bu.
güzel kızdır.
bolu izzet baysal anadolu teknik ve endüstri meslek lisesi yazısını görünce şöyle bir afalladığım , geri döndüğüm başlık. duyduk böyle bir şeyi de sözlüklere kadar gelip karşıma burada çıkacağını tahmin edemezdim. *
Abazanların ağızlarındaki suları akıtan kız. Ayrıca 1799 liseli erkeğin içinde nasıl sağ kalabilmiş merak konusu. büyük başarı vesselam.
O kadar erkeğin arasında gerek konuşma tarzı, gerekse de davranışları yönünden zamanla erkekleşecek kızdır.

Zamanında daha düzgün bir lise kazanamamış sanırsam.
bolu'da yolda görüp geçince dönüp bir daha bakılası kişi. o kadar erkeğin arasında çok mutlu olduğuna eminim. *